[quote name='agusiazet']A czy mój skromniutki finansowy prezencik dla Sabci doszedł? I czy psi panowie mają już imiona?[/quote]
Dziś nie mogę się w banku zalogować, bo trwa przerwa teczniczna :angryy:, ale w piątek nic nie widziałam :shake:
Chłopcy zaczynają brkać - bawią się i poszczekują, są cudni :loveu::loveu:, chyba będzie to Fred i Barni :p!!! No i od wczoraj ich dokarmiam szczenięcym mleczkiem - apetyciki to oni maaaają!:cool3:
Jak mi się uda, to potem zdjęcia wstawię.