Ciocię Gosię - zapraszamy! Film do wzięcia!
Cioci Oli - bardzo dziękujemy za banerki!
Cioci Uli dziękujemy za pobranie banerka!
Wszystkie Cioteczki pozdrawiamy serdecznie!!!
Maluchy szykują się do otwierania oczek, a Sabci wciąż marniutka - jutro znów do weta. (Jutro trójka się szykuje: Fifi, Greta, Saba). Sunia strasznie boi się burzy, wczoraj cała drżała z przerażenia!