Jump to content
Dogomania

Kanzaj

Members
  • Posts

    3100
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kanzaj

  1. [quote name='Evelin']Na forum afn niedawno czytałam ,ze wszystko jest dobrze...ma swój kocyk od ciotki Agi...tylko jednemu pieskowi pozwala wchodzić na ten kocyk )...A co najważniejsze ma swoją Panią,swój domek i kumpli..:) słowem-Krakus pełna gębą..[/quote] No to super! Kersiku - buziaki od koleżanek Betinki i Kropci:loveu:!!!
  2. [quote name='carpedijem']w Kanzajowni.... taki kawałek psiejskiego nieba na ziemi.[/quote] Hm, pięknie to ujęłaś! Dziękuję!
  3. [quote name='carpedijem']raaaaanyyyyyyyy, u mnie pranie jednego psa to masakra na całą chałupę. a 12???? to normalnie jakiś armagedon musiał być. no chyba że ich ustawiłaś pod ścianą domu i karcherem:)[/quote] No nie karcherem?!?!?!?! Moje ciupciusie???????????:mad: W wannie, po kolei! Ale potem i ja i łazienka - do totalnego prania i sprzątania...:cool3:
  4. [quote name='carpedijem']przepraszam za offa, ale - gdzie się ogłasza koty?[/quote] Chyba na [URL="http://www.miau.pl"]www.miau.pl[/URL]
  5. [quote name='_beatka_']kanzajku aukcje na malizny wystawione:multi:[/quote] Super!!! Dzięki!!! Jutro wrzucę zdjęcia Lotnika. A podasz linki do aukcji malutkich dziewczynek?
  6. Ostatnie dwa dni - niedziela i poniedziałek to w Kanzajowni wieeeeelkie pranie: uprano 12 sierściuchów:eviltong:, teraz wszyscy czyści i pachnący:p. Ciekawe jak długo???:evil_lol:
  7. Orzeszek do góry!!!!!!!!!!!
  8. Wczoraj odwiedziły nas Ciocie Gosiapk i Beatka oraz Wujek Tytus:))) Ciocie nas wspomagają jak mogą:))))) Dziś pewnie Beatka zrobi bazarek z kosmetykami od Gosi - bardzo IM dziękujemy, a cioteczki zapraszamy na zakupy! PILNIE POTRZEBNA POMOC dla małej (mniejsza niż jamnik) i młodziutkiej suni!!!!!!!!!!!!!! Sunia ma chorą łapkę i jest w schronisku w Józefowie, ale jak to w schronie nie ma tam warunków do opatrunków i leczenia ran :shake:!!! Sunia porzebuje DT (że nie wspomnę o DS), gdzie ktoś pójdzie do weta, zmieni opatrunek itp. HELP!!!
  9. Nasza Kropencja ma się świetnie, ale Jej siostra wciąż tkwi za kratami ostródzkiego schronu: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/8430/spacerekiwiewira103resixw2.jpg[/IMG] [IMG]http://img124.imageshack.us/img124/5020/spacerekiwiewira107resisi5.jpg[/IMG] P O M O C Y !!!
  10. Pokaż się maleństwo!!
  11. Mnie dogo znów nie chce działać... Krysiu, daj znać jak sunia. No i pozdrów Ją od nas.
×
×
  • Create New...