Wczoraj odwiedziły nas Ciocie Gosiapk i Beatka oraz Wujek Tytus:)))
Ciocie nas wspomagają jak mogą:))))) Dziś pewnie Beatka zrobi bazarek z kosmetykami od Gosi - bardzo IM dziękujemy, a cioteczki zapraszamy na zakupy!
PILNIE POTRZEBNA POMOC dla małej (mniejsza niż jamnik) i młodziutkiej suni!!!!!!!!!!!!!! Sunia ma chorą łapkę i jest w schronisku w Józefowie, ale jak to w schronie nie ma tam warunków do opatrunków i leczenia ran :shake:!!!
Sunia porzebuje DT (że nie wspomnę o DS), gdzie ktoś pójdzie do weta, zmieni opatrunek itp. HELP!!!