[quote name='MalgosMalgos']Dostalam bezposredniego maila od szczesliwych wlascicieli Tigera z prosba
o opisanie bylych "psich losow". Opisalam, wyslalam fotki.Tiger ma do dyspozycji dom z ogrodem i do wyboru wyprowadzaczy.
Przy okazji pragne nadmienic, ze wykonalam jeszcze inne udane adopcje do Niemiec.
Na Dogomanii pojawiam sie nieco rzadziej, co nie znaczy ze nie dzialam.
Trzy razy pilotowalam transport darow do Dabrowki pod Wejherowem, jako ze jestem z Gdyni i znam droge.
Aktywna jestem rowniez na forach znanych mi Fundacji niemieckich, gdzie poszukuje sponsorow dla Krzyczek,Orzechowcow i Ostrody; jak rowniez
domu dla niewidomej Saby.
Zwierzakom oddalam serce i w wysilkach nie ustane.Wspierana jestem z roznych czesci Niemiec; ze wymienie Bawarie, Nordrhein-Westfalie i Flensburg.
Watki czytam regulanie i wybieram co gorszych nieszczesnikow.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie malgosmalgos[/quote]
Buziaki dla Ciebie, Tigerka i wszystkich tych, którzy razem z Tobą pomagają psiakom!:loveu: