Witaaam :razz:
[quote name='tigrunia']No wiedziałam, ze jeszcze jakiegos bloga yorkowego dzis znajde :multi:
Witam was gorąco w ten zimowy wieczorek :loveu:[/quote]
Niespodzianka :evil_lol:
Ja równiesz witam ale w ziomowy "ranek" :multi:
[quote name='Ka$ka9141868']No i przyszłam ... witam wszystkich i zapraszam też do mnie link w podpisie :p
A co do pieska to jest uroczy :loveu:[/quote]
Hejo :multi:
Nie widze żadnego linku w podpisie :placz:
[quote name='BlackSheWolf']hejo :D ........[/quote]
Heja :multi:
[quote name='Ka$ka9141868']Hello hello!!
:D[/quote]
:cool3:
[quote name='Dagusia1992']fajne foty;D Mić musi iść do fryzjera ;P[/quote]
MiĆ ma iść ale wkońcu nie wiem kiedy :cool3:
[quote name='Ka$ka9141868']witam też dzisiaj xD
Tak szybko się mnie nie pozbędziecie...[/quote]
Juhu :evil_lol:
My nikogo nie chcemy się pozbywać :diabloti:
[quote name='Pimpek']Witanko :D
Misiu, gdzie twoja pani ?[/quote]
[U][B]TU :cool1:[/B][/U]
:diabloti:
[quote name='Kasja&Bayer :*']Hello :*
Super piesek :loveu:[/quote]
Dziękujemy :multi:
Kasja masz galerie swojego psiaka? :razz:
_____________
Wróciłam :evil_lol:
Tylko fotek narazie ni ma bo kabelek od aparata mi nie działa :placz: