[URL="http://telewizor.tv/film,id,15254"]Telewizor.tv - stwórz własny kanał TV - śmieszne filmy, teledyski, Newsy, seriale...[/URL] - Asiczku, mogłabyś nakrecić ze swoimi zwierzakami filmik, a tu podrzucam Ci śmieszne koty .Pozdrowienia
[URL]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/17-74.jpg[/URL] - super ujęcie. Moja Inka dokładnie w taki sam sposób dobiera sie do kości i te pazurki zaczepione o gnacik , zupełnie jakbym to już kiedyś widziała.:loveu:
[URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz001.jpg[/URL] - ale radocha na psiej mordeczce. Widac ,że Sarcia lubi słoneczko. Oj , żeby ono chciało już tak świecić codziennie:cool3:. Pozdrówka
[URL]http://img15.imageshack.us/img15/5986/resizeofwiosna2009071.jpg[/URL] Buszka piękna , wiosna też , ale jaki cuuudny kocur:lol:
A u nas zimno , pochmurno i byle jako:cool1:
[URL]http://lh5.ggpht.com/_aUXFZS-v4U0/SbVPzrS16wI/AAAAAAAABno/Sjq6qJohmOs/s576/P3090491.JPG[/URL] cud , miód :loveu:
Jak widać na innych fotkach Alutka postanowiła spróbować czy smycz jest jadalna:evil_lol:
No to juz nie mam pojecia co robić, zrobienie Misi ogłoszen na 38 portalach zajęło mi praktycznie cały dzień. Wydaje mi sie ,że pozycja , na której jest pies nie jest ważna. Kiedy znalazłam Inkę przejrzałam kilkaset ogłoszeń na wielu portalach i dopiero na nią trafiłam.
Nie wiem, może ten cholerny kryzys przystopował adopcje i jednocześnie zwiekszył ilość bezdomnych psów i stąd ten problem. Nigdy dotąd nie było aż takiego zastoju.
Niedługo uzbiera sie z tych rudzielców drużyna piłakrska "Rudzi Starachowice":diabloti:. ŻARTUJĘ, humor troche przyciężkawy , ale niestety nie ma sie z czego cieszyć.
No cóż matka natura dba o równowagę:evil_lol: i żeby Ci nie było za dobrze:diabloti:
- to oczywiscie żarty, bo przecież mamy do wyboru śmiać się lub płakać. Z dwojga złego wybieram to pierwsze
Majaa, wielkie dzięki za wszystko. Myśle, że nikt nie jest w stanie przecenić tego, co robisz i robiłaś dla naszych i starachowickich psów. Sprawa Dinga ,dla wszystkich jest przykra , ale najbardzoej zawsze boli bezpośredniego opiekuna , to oczywiste. Trzymaj sie cieplutko:loveu:
No to czekamy na inne propozycje. Na razie, z tego co wiem od Maii, Berze nie braknie towarzystwa , bo przybłąkał sie do nich nowy pies [B]oczywiście RUDY[/B] :lol: duży szczenior ( 7-8 mieś) krzyżówka Miśki i Tarzana