-
Posts
8312 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by toyota
-
Dziękuję p. Joli za serce i za cudowny dom dla Małej Mi.
-
Lalek rezerwujemy dla jakiegoś innego kiedyś ;).
-
To może Feluś ?
-
Wujek Roland_de chyba trochę przespał niusów ;). Ale dziękujemy mu ogromnie za tak długotrwałe i solidne wsparcie !
-
Dalmatyńczyk Toy już pod opieką SOS Dalmatyńczyki.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota']Fundacja SOS Dalmatyńczyki weźmie go pod swoją opiekę. Na razie organizowany jest transport, bo to ok. 300 km w jedną stronę.[/QUOTE] [B]Sprostowanie - SOS Dalmatyńczyki nie jest fundacją. [/B]Przepraszam za pomyłkę. Nie obchodzi mnie osobowośc prawna SOS Dalmatyńczyki. Grunt, że chcą i mogą pomóc i są skuteczni. Ktoś mi zwócił uwagę na PW grożąc skutkami prawnymi. Ludzie- wyluzujcie trochę ! -
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']No akurat nie wiem czy to przemyślane działanie schronu...[/QUOTE] Rzeczywiście schronisko mogło ulżyć państwu w sprawowaniu opieki nad ich własnym psem i wsadzić ją do blaszaka z 4 innymi. W dodatku na koszt właściciela schroniska, bo miasto nie finansuje psów, które właściciel chce oddać. Sorry, Energy nie mam nic do Ciebie, ale czuję się oszukana przez tych ludzi. -
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Schronisko nie przyjmuje psów od właścicieli, tylko bezpańskie. UM nie chce płacić za psy, które mają właściciela. Właściciel schroniska jest prywatną osobą i trudno, żeby utrzymywał psy za swoje pieniądze niczym Violetta V. U nas boksy wyglądają np. tak: [IMG]http://img109.imageshack.us/img109/5030/sektor.jpg[/IMG] W jednym takim blaszaku siedzi 5 dużych psy. Czasem się pogryzą, czasem gorzej. Najwyraźniej państwu jest wszystko jedno, byle pozbyć się problemu. Rzeczywiście trudno jest postawić kojec na swojej działce dla psa, wychodzić z nim na spacery, bawić się pod kontrolą w ogrodzie i przede wszystkim trzymać w domu, bo Sonia została wydana z DT jako pies przyzwyczajony do mieszkania w domowych warunkach. -
SONIA po roku znów wraca z adopcji :(((. Pomocy !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Wczoraj ponownie dzwonił pan Soni próbując ją wcisnąć do schroniska. Oczywiście schronisko w żadnym wypadku jej nie przyjmie. Pan mówił, że już kilka schronisk odmówiło. -
Zapraszam na wątek innego mikropieska: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241248-Mikropiesek-w-schronisku[/URL]
-
Tak wygląda z innymi małymi psiakami: [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/2484/27623070.jpg[/IMG]
-
Bernardyn uratowany wraz z rudym kumplem z boksu.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Rudy to pies w typie cocker spaniela, siedzi już pół roku w tym syfie, ma czip i właściciela i jest jakiś problem z jego sytuacją prawną. -
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='kolejna kobietka']to juz pewne, ze Lapka tam jedzie? ja mam jej zalozyc wydarzenie na fb, czy ktos z 4dogs to zrobil/zrobi?[/QUOTE] Tak to pewne, tylko musi mieć na transport :(. -
Mała była na 100% tylko z suczkami w boksie.
-
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Stowarzyszenie 4 Dogs ma wolontariuszy i jest opcja DT bezpłatnego, a w razie problemów ( każdy ma też swojego psa i mieszka w bloku) jest awaryjnie miejsce w hotelu. Pieniądze zbiera Stowarzyszenie na konto użyczone przez Vivę. Na transport potrzebne ok. 300 zł. To jest 500 km. -
On jest teraz najmniejszy w całym schronisku. Myślę, że waży nie więcej niż 5 kg. Luśka to pewnie ważyła z 8 kg ? On ma dosyć wysokie nóżki, ale jest dużo drobniejszej budowy. Zaraz wrzucę jego zdjęcie z innym psami z boksu będzie lepiej widać jaki jest maleńki.
-
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jest już DT dla Łapki. Stowarzyszenie 4 Dogs mogłoby ją wziąć pod opiekę, jeśli uda się zebrać pieniądze na podróż Łapki do Warszawy. -
Żabka już szczęśliwa - została Warszawianką :).
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Świeże fotki. Nic się nie zmienia :(: [IMG]http://img831.imageshack.us/img831/2221/asd2gr.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/7605/asdpd.jpg[/IMG] -
Mały siedzi w takim największym boksie, ma sporo przestrzeni i radzi sobie nieźle poza tym, że dygocze z zimna. Mankamentem tego kojca jest to, że jest tam ok. 10 psów i w razie konfliktu może dojść do zagryzienia. Zależy jaki skład się akurat trafi.
-
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='beka']A jakies informacje o psie?[/QUOTE] Bardzo przyjazna, w kojcu wesoła, poza kojcem boi się i przywiera brzuchem do ziemi. Siedzi z innym sukami i nigdy nie stwarza konfliktów. Niewysterylizowana, wcale nie wygląda na swoje lata. -
Łapka i 7 innych psów, które uniknęły Wojtyszek i są pod opieką 4 Dogs.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Nie, tylko jedna gmina zrezygnowała i przenosi "swoje" psy (odłowione na terenie tej gminy). Chodzi o 15 psów, a właściwie 14, bo jednego już umieściłam w DT. Łapki strasznie szkoda, spędziła tu 7 lat, wszyscy pracownicy jej żałują :(. Inne zdjęcia Łapki, bo w pierwszym poście było za dużo zdjęć: [IMG]http://img705.imageshack.us/img705/2024/98593071.jpg[/IMG] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3219/53793162.jpg[/IMG] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/8928/50101708.jpg[/IMG] -
Beza już ma swój dom :). Dziękuję Stowarzyszeniu 4 Dogs !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Bezunia: [IMG]http://img12.imageshack.us/img12/1941/42359215.jpg[/IMG] -
Łatek prosi o pomoc w spłacie długu - 30 zł :((((
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Proszę o pomoc dla Łapki: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241275-Łapka-7-lat-w-schronisku-za-tydzień-WOJTYSZKI-!!!!?p=20616281#post20616281[/URL] -
[B]Łapka[/B] jest w schronisku już 7 lat. Imię wzięło się stąd, że sunia zaczepia pracowników i podaje im, sama z siebie, łapę. Gmina zrezygnowała z usług "naszego" schroniska i Łapka w przyszłym tygodniu jedzie do Wojtyszek :(. To straszne, że po 7 latach jest przerzucana jak śmieć do schroniska, które nazywane jest obozem koncentracyjnym dla psów: [URL]http://www.obrona-zwierzat.pl/wojtyszki.html[/URL] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6519/89118392.jpg[/IMG] Łapka jest w BDT. [SIZE=5][B]Inne psy uratowane przez 4 Dogs, ktore miały być wywiezione do Wojtyszek:[/B][/SIZE] [B]Malta [/B]jest w BDT u p. Iwony Kantorowicz[B]: [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241226-Stara-spokojna-ON-ka-pilnie-potrzebna-pomoc-bo-czeka-ją-schron-w-Wojtyszkach"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/forum/thread...-w-Wojtyszkach[/COLOR][/URL]-!!! Ma guzy na jajnikach, konieczna jest operacja. [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.514092675299404.1073741832.181992551842753&type=3[/URL] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/5056/on5j.jpg[/IMG] [B]Mała sunia [/B]-już w DS !!! [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/377/dsc6463o.jpg[/IMG] [B]Wesoła[/B] -przebywa w płatnym hotelu: [IMG]http://img208.imageshack.us/img208/8541/38167180.jpg[/IMG] [B]Sonia[/B] jest w BDT: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241532-Kochana-Sonia-uratowana-z-Wojtyszek-szukamy-DS!!!!?[/URL] [URL]https://www.facebook.com/events/393532667420803/[/URL] [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.516755155033156.1073741834.181992551842753&type=3[/URL] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/9499/dsc6451q.jpg[/IMG] [B]Prosiaczek [/B]-jest w płatnym hotelu. [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.513920925316579.1073741830.181992551842753&type=3[/URL] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/1535/doggq.jpg[/IMG] [B]Felek [/B]-piesek bez łapki- obecnie jest w klinice, przeszedł amputację (koszt 350 zł). Był w płatnym hoteliku i rozlizał sobie szwy. [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.513936305315041.1073741831.181992551842753&type=3[/URL] [IMG]http://img546.imageshack.us/img546/5056/woj3.jpg[/IMG] [B]Zuzia[/B] -nie ma zdjęć ze schroniska, jest wycofana, w schronisku siedziała tylko w budzie: [URL]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.516065771768761.1073741833.181992551842753&type=3[/URL]
-
Jest gruba, bo siedzi długo i nie ma ruchu. U nas nie ma spacerów. Psy są izolowane od suk. Jesli chodzi o karmienie, to na to nie można w tym schronisku narzekać. Ma co najmniej 10 lat.