-
Posts
8312 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by toyota
-
Bernardyn uratowany wraz z rudym kumplem z boksu.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Kujawsko- pomorskie. Kontakt do mnie - 605060617, [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
[quote name='IZMADO']Aaa, mój pies jest zarejestrowany na identyfikacja.pl :) A z tym ściąganiem to wiem, że może być problem, więc do innej obroży mam medalik (też z identyfikacja.pl) na ID Holderze z Furkidz, ale przyznam się, że wolę te paseczki, mam też wrażenie, że psu jest trochę wygodniej, kiedy dynda tylko jedna rzecz. No i do szelek tez bym chciała przyczepić jej pasek, a nie medalik.[/QUOTE] Mam już dla Ciebie te paseczki, ale w kolorze żółtym. Ile chcesz sztuk ? Daj mi adres na PW, to Ci wyślę.
-
Farcia- Ninka w cudownym domu u Prosiaczkowo :).
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='Malgoska']tylko nastroje i od razu taka diagnoza? co robiła?[/QUOTE] Chyba dignoza była postawiona z powodu tego mlekotoku. Poo sterylizacji może się zdarzyć ciąża urojona. Zależy w jakim czasie po cieczce była robiona sterylka. -
Dalmatyńczyk Toy już pod opieką SOS Dalmatyńczyki.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Zamieściłam nr konta do wpłat do pierwszym poście. -
[quote name='Paulina 81']"j[COLOR=#000000]ednak pani nie chce kastrować swojego 12 lletniego psa, bo jest za stary i się boi, a tej staruszki nie waha się położyć pod nóż. Co innego swój pies, a co innego obcy..." -Jola i Wiesiu zbieraja najbiedniejsze bidy , kalekie, nierokujące i KAŻDE, powtarzam KAŻDE traktuja jak własne dziecko a nie ten nasz a tamta obca. Mają kota bez dolnej szczęki którego pewnie większość brzydziłaby się dotknąć. Oni nie patrzą na urodę, wiek "rasę" . To akurat ludzie , których los zwierząt obchodzi bardziej niz cokolwiek innego . [/COLOR]Proszę nie wypowiadać się w ten sposób po jednym chaotycznym telefonie , bo Jola nie powiedziała nie dla kastracji. Nie była żadna z Pań u nich w domu i nie wiecie że spokojnie psy mogą być odseparowywane na ten okres i indywidualnie wyprowadzane gdyby ewidentnie wyniki wątrobowe były złe i kastracji nie możliwa do przeprowadzenia u Dudusia. Poza tym rozmawiałam z Jolą i uznała ,że pojedziemy do moich weterynarzy fundacyjnych jak tylko wyjdę ze szpitala. Przed chwila rozmawiałam z mężem i miałam taką smutną refleksję , że rozumiem dbałość o wybór dobrego domu ( sama również przeprowadzam wizyty przedadopcyjne etc),ale nastawiając się w ten sposób wiele psów traci szansę na wspaniałe życie. Mój mąż podsumował to krótko- że ona miałaby tam RAJ. Proszę się na mnie nie obrażać ale uważam że będzie to z dużą krzywdą dla Malutkiej jeśli będzie przerzucana po domach tymczasowych nie dając jej szans na dożycie w królewskich warunkach.[/QUOTE] Dużo ludzi dzwoni i ja mam mętlik w głowie. Trudno jest wyrokować na podstawie rozmów telefonicznych. Ten opis wiele wyjaśnia i myślę, że to jest naprawdę bardzo dobry dom. Proszę o nr telefonu do kontaktu, bo ja odebrałam chyba dzisiaj ze 30 telefonów i już nie wiem kto jest kto. Dzisiaj już było za poźno, schronisko jest czynne do godziny 16 i najpóźniej do 15.30 muszę dostarczyć dane do adopcji. Odebrać psa można później.
-
Bernardyn uratowany wraz z rudym kumplem z boksu.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ze schroniska to ciężko jest wyadoptować takiego psa. Nie ma wolontariatu, nie ma spacerów. Pies z pchłami i z robakami. Musiałaby się naprawdę bardzo empatyczna osoba trafić, która weźmie w ciemno takiego psa :p. Z tego co widziałam jest bardzo łagodny i do ludzi i do zwierząt, ale dość zaniedbany. Nie jest wykastrowany. Nie siedzi długo i jest adopcyjny - ludzie ze wsi lubią benki na łańcuch do stróżowania. U nas nie przywiązują wagi do oceny wieku. Wet stwierdził tylko, że jest młody. -
Ma szczepienia i odrobaczenie, ale odrobaczenie trzeba koniecznie powtórzyć i odpchlenie też.
-
Piesek jest najmniejszy w całym schronisku. Jest młody, ma ok. roku. [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/21/55405908.jpg[/IMG] [IMG]http://img547.imageshack.us/img547/9201/89260675.jpg[/IMG] [IMG]http://img824.imageshack.us/img824/9590/60941703.jpg[/IMG]
-
[quote name='Kasia i Teodora']Czy ta smycz tez jest z Hurtty?[/QUOTE] Tak, też Hurtta.
-
Czasu nie ma. W przyszłym tygodniu wywóz psów.
-
Jeszcze wątek Żabki, którą wzięła rok temu Żaneta: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/221575-Okruszek-we-wspaniałym-DS-[/url]! Żabka właśnie umiera na nowotwór złośliwy. Jestem przeciwna sterylizacji straruszek, uważam, że to jest zbyt duże ryzyko. Całe szczęście, że ani Pusia, ani Żabka nie zostały wysterylizowane. Niepotrzebne zadawanie bółu i cierpienia na starość i ryzyko, że nie wybudzi się z narkozy. Mała mi wygląda na starszą od Pusi i od Żabki. Mogę się mylić, ale tak wygląda.
-
Jednak pani nie chce kastrować swojego 12 lletniego psa, bo jest za stary i się boi, a tej staruszki nie waha się położyć pod nóż. Co innego swój pies, a co innego obcy... Za to ja pochowałam swoją Pusię 20 lutego, żyła u mnie niecały rok i dziękuję Bogu, że wetka wybiła mi jej sterylizację z głowy, bo może odeszła by wcześniej na stole: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/223766-Pusia-w-DS-)-Pusia-umarła-w-nocy-na-moich-rękach[/URL]-((((((((( Nie - dziękuję !
-
Pies w typie bernardyna znaleziony w zaspie W SWOIM DOMU :)
toyota replied to kkasiiiar's topic in Już w nowym domu
U nas w schronisku też wegetuje bernardyn: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241230-Bernardyn-chciałby-mieć-dobry-dom[/URL] -
[quote name='kolejna kobietka']Asiu, masz zajete, a malenka moglaby dzisiaj wyjsc ze schronu, tylko ze biuro do 16.00, czy zdarzymy? :sad: jestes?[/QUOTE] Ta pani ma 12-letniego niewykastrowanego samca i chce koniecznie ją wysterylizować, ewentualnie stosować antykoncepcję hormonalną. Psa nie wykastruje, bo za stary. Równie dobrze Mi może być w tym samym wieku, a sterylizacja to znacznie poważniejszy zabieg od kastracji. Ja jestem absolutnym zwolennikiem sterylizacji, ale nie w przypadku staruszki.
-
Bernardyn uratowany wraz z rudym kumplem z boksu.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img853.imageshack.us/img853/200/49622743.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/orange-loader.gif[/IMG] -
Berdardyn czeka na cud i odmianę swego losu. Pies jest bardzo łagony. Czy musi skończyć na łańcuchu ? [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4963/60157852.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/1981/46587139.jpg[/IMG] [IMG]http://img607.imageshack.us/img607/1614/87380093.jpg[/IMG] [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8245/96632819.jpg[/IMG] [IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6695/54301511.jpg[/IMG]
-
Korek bez dziury już nie malutki ;) MA DOM!!!!!
toyota replied to ulvhedinn's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek ON-ki, która ma jechać w przyszłym tygodniu do Wojtyszek :( : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241226-Stara-spokojna-ON-ka-pilnie-potrzebna-pomoc-bo-czeka-ją-schron-w-Wojtyszkach-!!!?p=20612027#post20612027[/URL] -
Takie ma "luksusy" u nas : [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/8636/16018532.jpg[/IMG]
-
Gmina zerwała umowę z naszym schroniskiem i 15 psów zostanie wywiezionych do Wojtyszek: [URL]http://www.obrona-zwierzat.pl/wojtyszki.html[/URL] ON- ka jest bardzo spokojna, stara. Ma wątek na "owczarkach". Ostatnia szansa by jej pomóc. Za chwilę przepadnie bez wieści. Transport w przyszym tygodniu. [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2223/91959887.jpg[/IMG] [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/5056/on5j.jpg[/IMG] [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/2231/on6i.jpg[/IMG] [IMG]http://img805.imageshack.us/img805/4467/on3.jpg[/IMG] [IMG]http://img802.imageshack.us/img802/9862/on2u.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/4881/96627652.jpg[/IMG]
-
Dalmatyńczyk Toy już pod opieką SOS Dalmatyńczyki.
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
[quote name='goki']po niedzieli zabieramy chłopaka ze schroniska, obejrzy go weterynarz i jak wszystko będzie OK to pojedzie do hoteliku, tam na pewno będzie miał dobrą opiekę i ciepełko, a my będziemy szukać domu, toyota dzięki za pomoc[/QUOTE] To ja dziękuję ogromnie ! Chłopak pojechał już wczoraj do kliniki w Warszawie. -
Wyjątkowo udane ubranko za nieduże pieniądze ! A Ares to urodzony model :).