-
Posts
8312 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by toyota
-
Przebudzenie Dino. Dino odszedł w ramionach swojej Zuli...
toyota replied to brazowa1's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jesli chodzi o pamparesy, to na pewno ulvhedinn może doradzić. Możesz ją znaleźć np. na wątku dziadka Borysa, który używa pampersów: http://www.dogomania.pl/forum/threads/243338-16-letni-Dziadek-przyprowadzony-do-eutanazji-Potrzebuje-na-karmę-i-weta?p=21220360#post21220360 -
W schronisku mamy teriera walijskiego. Pochodzi z hodowli zarejestrowanej w ZK w Łodzi. Niestety pies ur. w 2000 r., a hodowla już nie istnieje. Nie ma jak ustalić kto kupił tego psa od hodowcy. Nie wygląda na swój wiek. Zdaje się być w dobrej kondycji. Postaram się o zdjęcia.
-
Niestety udało się ustalić, że pies urodził się w 2000 r., a hodowla już nie istnieje i nie ma możliwości ustalić kto kupił tego psa. Czy znacie kogoś, kto dałby dom temu psiakowi na dożycie ? Piesek zdaje się być w dobrej kondycji i nie wygląda na aż tak zaawansowany wiek.
-
W schronisku jest terier walijski z tatuażem ! Pies siedzi od grudnia ub. roku :(. Był bardzo zakołtuniony i dopiero po zabiegu fryzjerskim zobaczyliśmy, że jest to terier walijski. Ma tatuaż związku kynologicznego z Łodzi. Czy ktoś zna jakąs hodowlę z tego rejonu ? Pies został znaleziony w Kwidzynie.
-
Ludwik XVI w BDT. Potrzebne wsparcie na weta- ma chore serce :( !
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
O Ludwiku to aż nie mam co pisać, bo są same zachwyty nad nim :). -
W sobotę 2 czarne maluchy pojadą do BDT do Warszawy. Jutro będzie sprawdzany DT dla suczki -matki w Katowicach. Trzymajcie kciuki ! Zapomniałam napisać, że wczoraj maluchy zostały zaszczepione na wirusy, a ich mamusia dostała komplet szczepień. Z przyszłym domem małej Lemmy jestem w stałym kontakcie ;). Coś trzeba wykombinować, żeby nie została sama w tym kojcu :(.
-
Nie trzeba mieć zdjęć ani filmu, bez przesady, wystarczy zeznać i zawiadomić np. SM, że psu dzieje się krzywda. SM ma obowiązek przyjechać i to sprawdzić.
-
[quote name='fridaso']Co powiecie o takich? Są jakościowo doskonałe. :D No... ale czy maltańczyk czasem nie poczuje się ciężko? Czy nadają się one na lato? Wyglądają na ciepłe ... [/QUOTE] A nie pokołtunią włosa maltańczykowi ?
-
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Jest dom zainteresowany adopcją jakiegoś psiaka (dzwonili po Dżamala), ale piesek "do dzieci" i trzeba by było go dowieźć- wieś w okolicach Suwałk. Nie wiem czy podejmować temat, jak dla mnie trochę za ryzykowne, bo co będzie jak ludzie karzą psiaka zabierać z powrotem ? W domu jest 8 -letnia suczka adoptowana ze schroniska o której się pani ciepło wyrażała. -
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
A o Dżamala ciągle dzownią zainteresowani. Niestety jak proponuję Destinka w zamian, to nie ma zainteresowania :(. -
Będzie sprawdzany dom dla suczki w Katowicach. Dziękuję BoniBobo za sprawdzenie domu dla szczeniaka w okolicach Tczewa. Wizyta wypadła na nie.
-
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
toyota replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Niestety z ogłoszeń cisza. -
Kremowa suczka najprawdopodobniej będzie miała DS. Państwo przyjechali dzisiaj z Bydgoszczy i są zdecydowani, mają jednak zaplanowany urlop i nie mogli jej teraz wziąć. Jestem szczerze mówiąc wręcz zachwycona tymi ludźmi i mam nadzieję, że dojdzie do adopcji. Państwo mają już adoptowanego kota z kociego DT. Kot ma 7 lat i jest chory na cukrzycę, całe ich życie jest podporządkowane pod jego chorobę. W drodze powrotnej państwo przyjadą po małą LEMMY.
-
Dziękuję bardzo za wieści !Trochę podglądamy na fejsie i co nieco widzimy, że Gacuś wiedzie szczęśliwe życie.
-
[quote name='Mazowszanka2']Gratuluję nowego tymczasa :) Ja też tak sobie myślę, czyby szczeniaka nie zaryzykować.[/QUOTE] Mówisz i masz, ja ma teraz 3 sztuki do rozdania :roll: .
-
[quote name='lucky23']Przyszłam po wasze zdanie :D Korci mnie aby kupić Xenie turkusową obróżkę, o tą z firmy Hunter: [IMG]http://media.mediazs.com/bilder/obroa/hunter/ecco/sport/vario/basic/turkusowa/6/300/344155_hunter_halsband_ecco_sport_tuerkis_02_2013_6.jpg[/IMG] Ale nigdy nie używałam akcesorii z tej firmy więc nie wiem.. co sądzicie o tej firmie, i o sklepie zooplus (bo z niego będę zamawiała tą obróżkę jak nie będzie w zoologikach)?[/QUOTE] Akcesoria Hunter są świetne. Obroża ma śliczny kolor. A Zooplus to sklep godny polecenia. Nic tylko brać ;).
-
Agusiu, najbardziej potrzebna pomoc w szukaniu domków. Jeśli chodzi o finanse, to będą potrzebne na odrobaczenie, odpchlenie i szczepienie całej rodzinki. Psiaki nie mają nawet imion, może ktoś mógłby zrobić bazarek imienny ? Miałyby jakieś własne pieniążki. Na razie biorę na krechę u weta. Potrzebna także wizyta PA w Katowicach. Jest perspektywa BDT dla mamuśki ! Przypominam, że pieski nie są pod opieką schroniska, są tam grzecznościowo, schronisko je tylko (i aż) karmi. Nie ma możliwości adopcji schroniskowej. Trzeba je zabrać ze schroniska jak najszybciej, bo schronisko nie jest instytucją charytatywną i właściciel nie będzie ich bez końca trzymał na swoim prywatnym utrzymaniu.
-
Wczoraj pojechałam ze swoją prywatną wetką do schroniska- maluchy i mamuśka zostały odrobaczone i odpchlone. Mają rzeczywiście 8 tygodni, a suczka jest bardzo młoda, najprawdopodobniej zaciążyła przy pierwszej cieczce.
-
Małym czarnym, synek sobie upatrzył. Pani stereotypowo nie chce suczki, co zaznaczyła w rozmowie, że z suczką kłopot. Była w schronisku, ale wszystkie szczeniaki ponoć chore, a dorosłe psy są niepewne do dzieci. Ogólnie dom do sprawdzenia, żeby nie było, że za jakiś czas nie dadzą rady z szalejącym młodym psiakiem. W domu jest 8- letni chłopczyk, pani nie pracuje, mieszkanko 2 -pokojowe. Niestety te dziewczyny z Bydgoszczy, na które zawsze można było liczyć z wizytami PA, są za granicą i nie wiem zupełnie kogo poprosić.
-
Potrzebna osoba do wizyty PA w Bydgoszczy. Niestety pieska trzeba byłoby zawieźć, domek nie przyjedzie, dlatego wizyta bardzo ważna, bo gotowa jestem jechać, ale domek musi być sprawdzony, żeby nie było, że "łatwo przyszło, łatwo poszło".
-
Niestety nie :(.