Jump to content
Dogomania

agamika

Members
  • Posts

    6433
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agamika

  1. tez sie nad tym zastanwiałam, tylko pomyslałam, ze ludzie skrótów forumowych chyba nie uzywaja. zmienic moge. nigdy nie lubiłam tytułów wymyslać :eviltong:
  2. [B]dziękuje[/B] :loveu: ja zmyam do schroniska i czekam na tel :evil_lol:
  3. Sonia szanse ma :) tylko musimy jej pomóc ogłoszeniami ... plusy Soni "adopcyjne" to wiek i charakter :loveu: minus, to niestety choroba - istnieje prawdopodobieństwo ze enzymy bedzie musiała całe zycie przyjmować. :shake: no i powqinna byc na odpowiedniej karmie ...a \Odi ,,, rok, rok, rok .... a wydaje się ze od zawsze :evil_lol::multi:
  4. znam osoby z Wrocka, ale niewiem czy dadzarade napisz priva do [B]JustynaK[/B] czy obróciłaby do krk i z powrotem za zwrot kosztów ona "szalona"jechała tak po Truśke/Toske do mnie (zadzwniłabym sama, ale nie mam jej nru :/straciłam go z kilkoma innymi jak tel zmieniałam ) nie wiem czy da rade... termin .. ale powiedz jej ze ja Cie przysłałam :evil_lol: , to jedyna osoba jaką ja kojarzę co byc moze mogłaby dac tak rade, i moze ona znajdzie kogos tam z Wrocka jresli nie ona edit niestety zaczeła szkołę w ten weekend,zajęcia od rana do wieczora :shake:
  5. :evil_lol: Aska popatrz kilka postów wzwyż poprosiłam agage o allegro właśnie ze względu na jego mieszankę :) ja go dałam na adopcje org, tylko jeszcze chyba czeka na weryfikację nie mam weny za to do tekstu :oops: [COLOR=Navy] Diego jest 3,5 miesięcznym łobuzem o niespożytej ilości energii i szalonych pomysłach - takie małe diablę o wyglądzie anioła i tylko szalone iskry w oczach zdradzają jego temperament. Zakupiony na giełdzie dla "szpanu " stracił dom, bo opieka nad psem przerosła możliwości byłego właściciela. Maluch przebywa obecnie w domu tymczasowym, gdzie uczy się powolutku to co każdy porządny psiak wiedzieć powinien . Na pewno jego wychowanie będzie wymagało dużo pracy, konsekwencji (jak każdego szczeniaka) to pełen energii młodzieniec którego jeszcze wiele trzeba nauczyć . Diego to wesoły szkrab który przysporzy na pewno wiele radości i powodów do śmiechu w nowym domu . Radośnie wita wszystkich przechodniów, a każdy pies to dla niego potencjalny kompan do zabaw. Jest w wieku gdy psy są wszystkiego ciekawe i chłoną świat jak gąbka . Pokaz mu świat i zyskaj wiernego towarzysza. Diego jest mieszańcem, na pewno ma coś z psów w typie bull . Przypuszczamy ze wyrośnie na psa powyżej kolana , jednak wiadomo, ze w przypadku psów o nieznanym pochodzeniu nie można niczego być pewnym ;) Warunkiem adopcjie jest zgoda na wizyte przed- i po-adopcyjne . Podpisanie umowy adopcyjnej psa,[I] oraz wykastrowanie psa w odpowiednim wieku [/I] [COLOR=Black][B] Tylko nie wiem czy juz w tekscie wspominac o obowiązku kastracji,[/B] czy przrz tel to mówić zeby usłyszec pierwsza reakcje na to ,. Zeby niebyło tak ze ktos powie ze tak, ze czytał, a zrobi po swojemu :oops: .. jak uwazacie ? [/COLOR][/COLOR][COLOR=Navy][COLOR=Black] [B]namiary na mnie 889 628 346 [email][email protected][/email][/B][/COLOR][/COLOR] [COLOR=Navy][COLOR=Black] i większe zdjęcia do allegro [IMG]http://i35.tinypic.com/2uo6i5y.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2eozaqe.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2w6vxo0.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/5lv2hz.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/28jfdl1.jpg[/IMG] [/COLOR] [/COLOR]
  6. NIedowidzi niedosyłyszy -URODZONY OPTYMISTA wilk (761489039) - Aukcje internetowe Allegro oczywiscie literówka w tytule, troche zmodyfikowałam tekst jagienki , prosze nie bić czy cos jeszcze poprawic ??///
  7. [IMG]http://i36.tinypic.com/2eqgyyx.jpg[/IMG] Talib tez ciągle w schronisku ... :shake:v .... a trudno chyba o bardziej przyjacielskiego i sympatycznego pisurka [IMG]http://i33.tinypic.com/rjkxhv.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/ny9ruf.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/s333n6.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/28qqofa.jpg[/IMG]
  8. upsasa .pomyliłam watki i były tu zdj innego psa ;) no a u Bonda chciałam napisac, ze kanna to jakas wydelikacona jest i ja dalej nie wierze ze Bondzik mogł ugryźć ;P a Bond lepiej zeby nie chorowl, bo juz ja sie z nim policze ... ostatnio hrabia dostał kawałek mojego hot doga zeby zjadłlekarstwo
  9. Tora dalej w schronisku . W klatce niesamowicie przybita :-( , siedzi tylko i patrzy z takim straaasznym smutkiem w oczach bez nadziei:shake: .. Na spacerach wraca do "dawnej postaci " kochanego świrka. Nieustannie domagając sie pieszczot , kopiąca dołki pod krzakami . Wywala sie brzuchem do góry ...No ale zawsze przychodzi moment powrotu do kojca :shake: [IMG]http://i33.tinypic.com/igzsev.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/nf1tap.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/5wuus.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/fto7dz.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/10fchuf.jpg[/IMG]
  10. patrzac na zainteresowanie nią jak do tej pory z ogłoszeń to nieciekawie jeszcze od tej strony się zapowiada :placz: ...
  11. ano ... siedzi i czeka , na kogos litościwego .. Karolina chyba nie miala ani jednego zapytania o niego :shake:
  12. ok :) [url=http://allegro.pl/show_item.php?item=761165506]Juz 7 lat za kratami- Kamelia o orginalnej urodzie (761165506) - Aukcje internetowe Allegro[/url] a ja dołozyłam jeszcze jeden wiersz od anetek100 ,juz mialam dawno to zrobic, ale zapomniałam :oops: i zrobiłam jej wyróżnienie .
  13. [url=http://allegro.pl/show_item.php?item=761165506]Juz 7 lat za kratami- Kamelia o orginalnej urodzie (761165506) - Aukcje internetowe Allegro[/url] starałam sie pilnować zeby Kamelia miala allegro cały czas, dzis zmieniłam tł, ale moze chcecie zeby cos w treści zmienić ?odświeżyć ?
  14. :angryy::mad: a ja juz wiem czemu Brok, tak wybiera i wybiera sie do domu i nie moze czeka na odwiedziny malawaszki :shake::cool1: ..................... powiedział mi ostatnio ze sie NIE ruszy dokąd sie ona nie zjawi :roll: ...
  15. http://images47.fotosik.pl/208/0a88bf74d7f9f02bmed.jpg :loveu: napatrzeć sie nie mogę na Lunaka w domu :loveu: te małe kroczki strasznie mnie cieszą ! bo sie bałam, ze już całkiem zrezygnował z poruszania się :shake:
  16. :angryy: Tośka! :angryy: kreon w aptece idzie kupic tylko na recepte ? zdjęcia :)
  17. [quote name='malawaszka'][B]agamika[/B] - może będzie do Ciebie dzwonić Pani zainteresowana Brokiem - trzymam :kciuki: podałam Twój nr bo chyba najwięcej o nim możesz powiedzieć[/quote] dzwoniła, ale nie wiem czy dobre zdjęcia widziała :eviltong: bo wg niej Brok jest identyczny jak były pies jej rodziców - rodowodowy sznaucer :evil_lol: ... kciuki trzymajcie :) cały czas, bo cały czas cos sie dzieje, wokół Broka :p
  18. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/diego-porzucony-szczeniak-mieszaniec-amstaff-kow-szukamy-domu-147879/#post13080744[/URL] szczenie ..kupione dla szpanu osiedlowego :angryy: .. mix bullowaty . matka podobno "pit" ale jakoś mi sie nie widzi:oops: , choć może się nie znam . jakby ktoś [B]chciał to zweryfikować to prosze o pomoc [/B] Szczenior został zabrany prze innego "dresika" , takiego normalniejszego, troszkę, ale niemoze długo u niego zostać .. ..... [B]prosze o pomoc w ogłoszeniach [/B]:oops: piechcia, link nie działa !
  19. [COLOR=Blue][B]:oops: edit proszę podeślij mi te dwie fotki jeszcze z wątku, których nie mam, tą z patyczkiem i na nietoperka :diabloti:[/B][/COLOR] oj, a Diego na 100 % na masę będzie o wiele potężniejszy od Oskarka , łapiszcza juz teraz ma grubsze . Natomiast z kufy faktycznie moze być podobny :loveu: choć mi bardzoej z moją sie kojarzy :) tez pseudo amstaffką , jak była mała pychola miala podobnego tylko białego ;) .. taki typowy [B]amsztaf krakowowski[/B] :evil_lol: a domek potrzebny szybciutko :oops:
  20. :evil_lol: Zołza jak była mała wyglądała jak on :loveu: ... dodam, ze Diego drobinką nie jest :p .. wyrośnie z niego potężne psisko :loveu:
  21. :diabloti::diabloti::diabloti: Drwal amantowy czyz nie jest najprzystojniejszym bezuchym stworem ? :loveu: i znowu buzi buzi
  22. ocho , uszo radary Amika wykryły zagrożenie... [IMG]http://i33.tinypic.com/9j0xm1.jpg[/IMG] "Ty, czorny , pilnowac miałeś .... z kim to pies musi pracować, niby wielkie to bydle a głuuuuuche i głuuupie :roll: " [IMG]http://i37.tinypic.com/2z51yxw.jpg[/IMG] i Amik musiał kamuflaż zastosowac, zeby misja nie "poszła w diabły " [IMG]http://i33.tinypic.com/j8i8ph.jpg[/IMG] Tunel cos dziwnie "pachnie " amik niucha i niucha... [IMG]http://i34.tinypic.com/2khv1g.jpg[/IMG] i zosatawia na jakze "zaawanswanym"etapie wykopu tunelu do dokopywania chinczykom [IMG]http://i33.tinypic.com/33ym3av.jpg[/IMG] moze nastepnym razem dokończy :eviltong::evil_lol:
  23. [quote name='malawaszka']no super - kocham takich :angryy: zawsze mu się podobały - to do budy :angryy:[/quote] ale ze co ? ze niby Brok za mało urodziwy do budy ?:mad::angryy: co sie ciotce malawaszce nie podoba ? ..niech pomyśli jak ładnie by sie komponował stalowy łańcuch na czarnej sierści Broka :loveu: .. a wiecie zo Brok potrafi czego sznaucery NIE potrafią ??? uślinić sie jak bokser :eviltong: i zaglutowić otoczenie
×
×
  • Create New...