-
Posts
6433 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agamika
-
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
agamika replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
nieee , to nie tak ze on nielubi psów on atakuje psy zza siatki :angryy: , wpada w amok .. przejście za bramę obszaru kojcy - Brok jak za dotknieciem czarodziejskiej różdżki - zachęca psy do zabawy , uspakaja się . Np Amikowi na czatach stał jak ten do Chińczyków sie dokopywał :evil_lol:. Natomiast wpada w histerie jak mu sie nie pozwala dojść do psa :roll: On ma taki dość trudny charakter :) jego nowy wlasciciel powinien byc bardzo konsekwentną osobą . Brok wyraźnie był uczony takich komend jak "siad " " do mnie " "NIE ", "zostaw " .. tylko ze on wcale nie zamierza ich wykonywać,. jak mu się nie chce :eviltong: /// w skrócie, jego właściciel musi być bardziej uparty jak BROK bo może być nieciekawie;) .. Brok ma tendencje do bycia sobiepanem :mad:i wydaje mi sie ze ewentualny chętny powinien go poznać przed decyzją i zobaczyć czy podoła ... acha - agresji do człowieka oczywiście zero, ale tak duże i SILNE psisko ( miesnie w tylnych łapach ma jak skała ! ) musi jednak słuchać ;) - a Brok, jest przeuroczy, inteligentny, rozbrajający ...ale jednocześnie jest NIEPOSŁUSZNYM uparciuchem :evil_lol: ... jak moja ZOłza :diabloti: -
SZNAUCER mix przepiękny duży BROK Ma DOM!!!!! wreszcie!!!!
agamika replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
:cool1: przejsc z Brokiem miedzy kojcami, to KATORGA szaleje głupek, jakby coś mu rozum zjadło i był najwścieklejszym psem na świecie .. a tak jest na spacerze :roll: [IMG]http://i36.tinypic.com/2z4fehs.jpg[/IMG] no głupek , po prostu głupek .. ja nie wiem co mu te psy za siatką tak na nerwa działają -
jedyna taka okazja- adoptuj przyjaznego wesołego Taliba - MA DOM :)
agamika replied to agamika's topic in Już w nowym domu
bahlsa bardzo bardzo dziękuję . :loveu: mam nadzieje, ze w końcu ktoś da mu szanse Jaga ja juz wiem czemu on Ci sie nie wydał tak kontaltowy jak myslałas - Karolina go wcześniej "zadręczyła" czułościami :evil_lol: , i biedny musiał odpocząc :cool1: -
jedyna taka okazja- adoptuj przyjaznego wesołego Taliba - MA DOM :)
agamika replied to agamika's topic in Już w nowym domu
to było tylko zobrazowanie, jaki na razie jest wynik ogłaszania:-( Taliba -
HANS 7 LAT - molosowaty - potrzebuje domu przed zimą :( POMOCY
agamika replied to agamika's topic in Już w nowym domu
Taliba można na juz :oops: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/jedyna-taka-okazja-adoptuj-przyjaznego-wesolego-taliba-144916/[/url] zdjec na watku jest DUUUZO:oops: :diabloti: tu jego allegro stare , ale tekst tam jest i namiary :) na karusiep [url=http://allegro.pl/item723049676_okazja_lagodny_przyjazny_wesoly_talib_czeka.html]Okazja ;) - łagodny, przyjazny wesoly Talib czeka (723049676) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
HANS 7 LAT - molosowaty - potrzebuje domu przed zimą :( POMOCY
agamika replied to agamika's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patia']Może na stronie adopcyjnej dogów ktoś by go wypatrzył ? Wysłałam prośbę o umieszczenie ogłoszenia na tej stronie : [URL="http://dogiadopcje.pl/do_adopcji/oro.html"]Dogi-Adopcje.Strona adopcyjna dogów niemieckich.[/URL][/quote] Patiu może Twoja prośbę spełnią , bardzo dziękuję [SIZE=1]ja mu założyłam watek na dogach w potrzebie na molosach na poczatku września, Z prośbą o pomoc choćby w ogłoszeniach i ze to jest co prawda mix to nawet ja widzę , ale wielkość i sierść na tyle "zbliżona" do doga ze zima w schronisku moze byc dla niego mordercza [/SIZE] [SIZE=1]i pisze od razu żeby nebyło niedomówień, Hans ma budę porządna , plus wyłozenie słoma. ale w mrozy to za mało :shake::-( w kazdymrazie odzew był zaden na prośbę [/SIZE] [B]bahlsa[/B] :loveu: bede bardzo wdzięczna, jednak tekst napisze dopiero po niedzieli:oops: , muszę z nim jeszcze raz wyjść choć bo pewna rzecz mnie zaniepokoiła w jego zachowaniu za kratami ;) -
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
agamika replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
i ostatnie na dziś :oops: , ale jeszcze bedzie :) kilka :mad:Roxi znowu ucieka z kadru [IMG]http://i33.tinypic.com/24ynyqc.jpg[/IMG] miszanina psia :loveu: [IMG]http://i35.tinypic.com/2ni644y.jpg[/IMG] te strasznie wielkie potfory, które Roxi nieustannie musi do porzadku doprowadzac ;) [IMG]http://i35.tinypic.com/e6ywi9.jpg[/IMG] a przynajmniej ona tak uwaza :evil_lol: [IMG]http://i34.tinypic.com/9hqpgn.jpg[/IMG] -
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
agamika replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
psie stado CUUUDOWNE :loveu: malusi Rufusek pozazdroscił Roxi siedzenia na kolanach u Karoliny :diabloti: [IMG]http://i34.tinypic.com/2dt4r3n.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2ium95.jpg[/IMG] wczesniej oczywiście próbowal pozbawic Jagienkę kucyka :evil_lol: o i znowu kawałek Roxi [IMG]http://i36.tinypic.com/2zzqjdd.jpg[/IMG] i SOnia :loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i34.tinypic.com/2ql731e.jpg[/IMG] -
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
agamika replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Roxi Poxi :evil_lol: w mercedesie od tyłu [IMG]http://i33.tinypic.com/2vjcxte.jpg[/IMG] i od frontu [IMG]http://i38.tinypic.com/iozwyh.jpg[/IMG] ucieczka z kadru :lol: [IMG]http://i34.tinypic.com/10geb9g.jpg[/IMG] i powrót przed "kamere " [IMG]http://i35.tinypic.com/2evx5l5.jpg[/IMG] czesc rodznki Roxi :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://i37.tinypic.com/qn9op3.jpg[/IMG] -
http://www.dogomania.pl/forum/f1160/hans-7-lat-molosowaty-potrzebuje-domu-przed-zima-pomocy-149220/#post13183489
-
Hans nawet na moje niewprawne oko nie wygląda na czystego doga . ALe wyraźnie cos z molosa ma - co dla niego jest wyrokiem na zime ... CHoćby niewiem jak bardzo mu bude ocieplali, wiemy co ona oznacza dla duzego starszego psa , bez odpowiedniej okrywy :shake: - nie ma możliwości zeby nie odbiła się na jego zdrowiu Jest to wielkopies niestety już w podeszłym wieku ( na psa takich gabarytów) z bardzo marnymi szansami na adopcje ze schroniska . Dlatego zwracam sie z prośba o pomoc w znalezieniu mu bezpiecznej przystani. [COLOR=LightBlue]. [/COLOR] Gdy zobaczyłam Hasna na kwarantannie miałam ogromna nadzieje, ze sie tylko komuś zgubił. Niestety .. 2 tyg minęły, mijały kolejne tygodnie, a Hanz jak był tak jest ... Jest to duży pies o dużej sile ;) , do ludzi nastawiony pozytywnie . Na spacerze byłam z nim niestety tylko raz :shake: jak dotąd - za mało czasu na wszystko Niestety do psów jest agresywny , przynajmniej na spacerach w schronisku . Choć podobno już jest lepiej niz na początku . [B] BARDZO PROSZE O POMOC W OGŁOSZENIACH [/B] 889 628 346 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://i31.tinypic.com/szcpxw.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/21axrnk.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/ndsllh.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/332lyww.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2lwade9.jpg[/IMG]
-
Liza Delikatność- w hotelu rozkwitła - W DOMU ZOSTAŁĄ PRAWDZIWĄ DAMĄ
agamika replied to agamika's topic in Już w nowym domu
Liza dziś była bardzo dzielna , bardzo ładnie kannie sie pokazała , przedstawiła i opowiedziała o sobie ... :evil_lol: z ogłoszeń niestety dalej cisza :shake:.. ale wierze ze w koncu sie uda. Co do wieku to w schronisku ja szacują na ok 5 lat -
[quote name='marysia55']Aga , a powiedz kochana czy on ma ogloszenia na tych innych portalach dla zwierzaków. Może trzeba ściągnąc jakie dodatkowe siły ogłoszeniowe, zwłaszcza te co maja "szczęśliwą rękę" :cool3:.[/quote] przepraszam ze nie odpisalam :oops: ale dopiero teraz zauwazyłam ten wpis Kamis ma na kilku innych portalach ogłoszenia : allegro, gumtree, adopcje org e zwierzak - regularnie odnawiane, mna innych juz zadziej, bo niewyrabiam z tyloma psiakami :oops:, tak wiec pomoc w ogłoszeniach bardzo BARDZO sie przyda musze tez zmodyfikowac te ogłoszenia, bo chciałbym spróbować wydac Kamisa z małym . Kamis co prawda da rade bez czarnulka, ale za to ten mały juz nie bardzo . On jest strasznie wpatrzony w Kamisa i tylko z nim czuje sie bezpiecznie :-( nie wyobrazam sobie co bedzie jakby został w schronisku a Kamis pójdzie do domu Kamis sie postarzał na pycholu cos ostatnio :shake:, posiwiał bardzoiej :-(. ehhh
-
BOND vel Smutek-wyrwany z olkusza, wyżełkowaty chłopiec - ma dom.
agamika replied to kanna's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/krakow-watek-pom-plakat-rozlicz-dla-psow-kotow-bezd-w-kr-owie-linki-pwp-str-1-a-32052/[/URL] tzw watek krakowski ;) ps.. na meila wysłałam watek Hansa na molosach edit : widze ze tam byłas ... ehh jak widzisz mixowi nie warto nawet w ogłoszeniach pomóc . edit2 : watek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1160/liza-powinna-miec-na-imie-delikatnosc-mix-charta-144915/#post13183402"]LIzy [/URL]bo nie wiem czy juz trafilaś :) -
Kraków-Nie Widze Ale Ufam-Aniolek nas opuscil:([*]
agamika replied to karusiap's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a u Trufla w schronisku bez zmian :-( ... -
Jego cały świat, to była ciemna ciasna szopa- Kraków
agamika replied to agamika's topic in Już w nowym domu
ciezko powiedzieć czy dobrze czy źle - sam na spacer jeszcze nie wyjdzie :shake: . tzn ostatnio wydarzył sie taki mały przełom mam nadzieję . Chojrak sam wyszedł z kojca , tzn przednimi łapami tlyko, ale jednak, przekroczył taka niewidzialna granice która sam sobie wymyślił i której jak dotąd za nic nie chciał przekroczyć - mam nadzieje, ze w koncu sam bedzie miał ochote poznawac świat trochę szerszy niz 4ry zamknięte ściany juz od dawna tez nie ucieka przedemna do budy , nawet gdy "zdenerwuje " głaskaniem po grzbiecie, całowaniem w nos itp ./ -
no ja niewiem czy taka wizyta bezpieczna będzie bo moze byc trudno oprzec sie pokusie zabrania Kayko ze sobą :evil_lol: :diabloti: a tak na serio to będzie Nam bardzo miło jechac w "poszerzonym" składzie do hotelu :) [SIZE=1]tak z regularnych wyjazdów, to jeździmy we wtorki z AMigą o barbarzyńskiej porze (przed 8ma wyjazd ) i w soboty z rana z karusiap , popołudniami teraz mniej regularnie jeździmy ( ciemności juz sie robią :shake: ) . co nie znaczy oczywiście ze to MUSI byc w te dni :) dzien i godzina sprawa otwarta :) [/SIZE]
-
skoro pies z łańcucha odnalazł sie w bloku to czemu Kayko miałby sie w domu nie odnalezc ? :roll: .. i ja nie pisze o jednym psie bo na ten moment moge min 2 takie przypadki podać a jakbym sie zastanowiła to i wiecej pewnie plus dzikusy takie jak Trusia od Villaski co u mnie była ... która goniłam wręcz pomieszkaniu żeby w szelki ja ubrać i sikała po łózkach bo myslała,ze od tego jest materac właśnie psy do lepszego wbrew pozorom bardzo łatwo sie przyzwyczajają a poza tym Kayko za młodu mieszkał w domu wg słów męża tej kobiety patrzac na taki tok rozumowania, psy wyciągane z kaźni nie powinny trafic w zbyt dobre warunki, bo jeszcze sie nie zaaklimatyzują ... takie rozumowanie to chyba bledne koło . Kayko jest psem towarzyszącym . Ma wspaniały charakter owczarka, ale takiego prawdziwego - nie rozhisteryzowanego panikarza Pan Tomek jest facetem - wiec nie rozczula sie zbytnio nad psami, go te nasze miziu miziu i takie tam traktuje czasem z ;) . ALe tez mówi ze Kayko to straszny pieszczoch , pies potrzebujący bardzo duzo kontaktu z opiekunem .
-
Karolina przekazał dziś prezenty dla Kayko , chyba od cioci Irenaka ? :loveu: takl, nie pomieszalam ?? strasznie sie ucieszył :) szczególnie z piłeczki , pierwszy raz nawet na smyczy ciągnął, bo nie chciał żebym go dogoniła i mu ja zabrała :evil_lol:. Ale wystarczy stanowczo powiedzieć, ze ma przyjść i przyjdzie . Zaskakująco idealny :eviltong: jak na psa morderczego nadającego sie tylko do trzymania w zamknięciu lub uspienia (ps. piłkę wyciągałam mu z pochyla bez najmniejszych problemów z jego strony - zero agresji ) . Ta baba chyba problemowego psa nigdy nie miała :roll: .. nawet się zastanawiałam, czy by jej jednej mojej nie podrzucić za karę :diabloti: - toby doceniła co straciła Kayko to jest taki straaaaaasznie ciepły pieszczoch - nic tylko brac na zime dodomu, niech grzeje :loveu:
-
Stara jak świat, chora... BABCIA z WYROKIEM z Olkusza - MA DOM!!!!!
agamika replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
a co z allgro ? :oops: wznawiać czy jeszcze sie wstrzymać ? -
którys pracownik tez cos mi wspominał o zwrocie Wigora, ale nie mówił nic ze to był zwrot od chłopaka od Algi