Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. solidarności u mnie nie szukaj!:eviltong::diabloti: ja grubas pragnący schudnąć już od 3 lat. Nie ma co się oszukiwać!! jak zauważyłaś i Ci przeszkadza - trzeba zmienić. najpiękniej się chudnie zimą na biegówkach!:p szkoda,że to sport sezonowy :roll:
  2. uuuuu :diabloti: recepta: przypinasz się do suk i lecisz po wzgórzach :evil_lol::lol: nie martw się! przecież na obozie zrzucisz na pewno połowę masy :p
  3. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_9008.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_9022.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_9026.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_9028.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_1245.jpg[/IMG] pozdrawiamy
  4. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_8981.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_8982.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_8989.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_9002.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_9005.jpg[/IMG]
  5. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_8968.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_8969.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_8974.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_8978.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_8979.jpg[/IMG]
  6. witamy się pierwszy raz w galerii ;) tj słownie, bo zaglądać już zaglądałyśmy :razz: my też zastawą stołową ciepiemy (nawet w tym samym mieście) więc temat lotów i nielotów jest mi bliski :p na początek kilka zdjęć z DCDC we Wrocławiu [IMG]http://i728.photobucket.com/albums/ww290/meresh_bucket/DCDC%2009%20Wroclaw%20-%20sobota%201/IMG_8737.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_8963.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_8965.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_8966.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/dcdc%20sobota%203/IMG_8967.jpg[/IMG]
  7. [QUOTE]nie jada do Legnicy:-( a Ty jedziesz?:smile:[/QUOTE] prozaicznie, będę najprawdopodobniej w Legnicy ale do Legnickiego Pola nie jadę ;) będę wizytować Babcię :p i dokumentować ten biedny park:-( (mojego dzieciństwa)
  8. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7096.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7097.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7098.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7100.jpg[/IMG] następna będzie sesja w zbożu ;) innym razem
  9. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7082.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7083.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7088.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7090.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7093.jpg[/IMG]
  10. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7067.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7070.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7072.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7073.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7081.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7043.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7050.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7055.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7056.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7058.jpg[/IMG]
  12. [B]wiq[/B] - chabazie, chabazie... :eviltong: a kundliki to co? pies? :lol: polskie powiedzenia są śmieszne ;) [B]weszka [/B]- paszczomina - dobre :diabloti: zapamiętam! po aktywnym weekendzie psice wyszły z letargu chorobowego i dokazują na nowo :lol: [B]ewka i haker[/B] - one takie groźne tylko przez pierwsze kilka minut wyprawy. takie rozładowanie energii i potem już spokój jest ;) [B]Linssi [/B]- ha! kogoż to me oczy widzą :lol: witamy serdecznie! galeria ostatnimi czasy podupadła ale skoro pojawiają się nowi goście - trzeba zadbać o nich ;) zaraz będą zdjęcia [B]Mudik[/B] - tia... latający pies... wczoraj zabrałam Liruta po miesięcznej przerwie (o matko!! ) na frisbowanie do parku. Takie na luzaczku.... [U][B]pies nic nie łapie, ja rzucam jak pijana[/B][/U].... :placz::placz::placz::placz: masakra.... tak więc roboty przed nami ogrom. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7023.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7024.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7026.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7034.jpg[/IMG] nieudana zupełnie ale śmieszna fotka ;) [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7042.jpg[/IMG]
  13. w imieniu koleżanki chciałam spytać - czy ktoś korzystał z połączeń Legnica-Legnickie Pole (busami) w ubiegłym roku i jest pewien,że kierowca zgodzi się zabrać psa? bo w życiu to różnie bywa ...
  14. zdjęcie z pucharami boskie :diabloti:
  15. Jaaga gratuluję skuteczności!! :multi:;) dobrze,że małe tak szybko znalazły domy
  16. szkoda z tym liczeniem głosów taki to świat,że nie da się uczciwie! ale jakbyś tu zrobiła ankietę - mam wrażenie wynik byłby wiadomy :lol::loveu::loveu:
  17. jedno powiem - chciałabym być na miejscu Hakera :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::loveu::loveu::loveu:
  18. o! brudny sweter to jest to :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: 4 stwory zrzucające kłaki... to jest koszmar.... :evil_lol:
  19. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7010.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7011.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7014.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7017.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7021.jpg[/IMG] c.d.n ;)
  20. [B]Gusia[/B] - Lira już prawie ok, może śmigać ale po odpowiedniej nawierzchni... po żwirze czy betonie nie... ale po trawce jak najbardziej ;) masz śliczny banerek ;) ale obawiam się,że szybko Ci go usuną bo na dogo nie można mieć ruchomych... gdzieś za tymi chaszczami była woda... [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6986.jpg[/IMG] :diabloti::diabloti::diabloti: [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6987.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6988.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6989.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7004.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6967.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6971.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6973.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6997.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_7000.jpg[/IMG]
  22. i takie tam z kawałkiem widoczków ;) [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6942.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6948.jpg[/IMG] [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6953.jpg[/IMG] i znów zaczepki [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6963.jpg[/IMG] Lira karateka [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6965.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6922.jpg[/IMG] uwaga uwaga!! Tajdzi zwodowanie :lol: [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6929.jpg[/IMG] nieliczne momenty gdy Tajga pływa cała zamoczona ;) [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6932.jpg[/IMG] latający pies :evil_lol: [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6935.jpg[/IMG] mina Liruta - bezcenna :diabloti::loveu: [IMG]http://i863.photobucket.com/albums/ab198/mereszka/spacer%2024%20lipiec%202009/IMG_6937.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...