Jump to content
Dogomania

Od-Nowa

Members
  • Posts

    5524
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Od-Nowa

  1. za Chiny ludowe nie powiem gdzie będzie znajdował sie sosik tatarski :eviltong::evil_lol:
  2. *zabko* wszystkiego co najlepsze na święta, rodziny, radości odpoczynku i szybkiego powrotu do Kamcia :loveu: tulimy mocno ;)
  3. [CENTER]ojej :loveu: wszyscy przyszli :multi: bardzo dziękuję za życzenia. [B][COLOR=darkgreen]wszystkim Cioteczkom i cichym gościom odwiedzającym ten wątek życzymy dużo radości, grona fajnych ludzi dookoła, wycieczek i pożytku -z psów, -z psami.[/COLOR][/B] :loveu::loveu::loveu:[/CENTER] no prawie koniec gotowania. uff... jutro rano jakieś niedobitki, czyli sosik tatarski... itd.
  4. Słomka po prostu jest niezwykła :lol:
  5. [CENTER][COLOR=red]nieczynne z powodu gotowania[/COLOR] [IMG]http://www.bach01.enter.net.pl/galeria13.gif[/IMG] [COLOR=darkgreen]zapraszamy w przerwie[/COLOR] [/CENTER]
  6. Maluchy piękne! Jaaga jeszcze raz dzięki za fanty na bazarek :loveu:
  7. plan b w razie czego też jest...:cool3:
  8. ona do schronu nie wróci na pewno :p jakkolwiek by nie było.nie wróci tam i już!
  9. Słomeczke podrzucamy i kciuki trzymamy. czy mam wznowić allegro czy na razie się wstrzymać??
  10. no i fajnie,że będzie w domu z drugim psem :-)
  11. to się trzeba cieszyć,że do małej uśmiechnęło się słońce :bigcool: wczoraj mi usunęłi aukcje Słomki bo narusza jakiś regulamin... ale może to był znak,że już nie potrzeba... bo już jest...dom cieszę się bardzo na ile tylko można wirtualnie, bardzo ją pokochałam....nawet więcej....
  12. na prawdę?? ale tak poważnie zainteresowana??......
  13. Dobciu ale świecisz banerkiem :cool3: nie poznałam normalnie... Betel, wsty,że nie poznajesz!:eviltong: to przebrana Figa z Inką :evil_lol::cool3: dziekujemy za życzenia :loveu: pupa mnie boli i nie mogę siedzieć. Lira mnie przekaturlała na spacerku :diabloti: ide pomar-y-nować mięso na jutro... Bo jutro wielkie gotowanie... Zostałam se sama z tym wszystkim a TZ przyjedzie z nart na gotowe :mad::evil_lol:
  14. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/179/513d550c00cf80c5.jpg[/IMG][/URL]
  15. jakby był u Was od zawsze :loveu:
  16. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/179/513d550c00cf80c5.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/179/513d550c00cf80c5.jpg[/IMG][/URL]
  18. no to dobrze,że poród bezpiecznie się odbył. maluchy na razie kluskowate, ale na pewno po mamie będą śliczne
  19. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/179/513d550c00cf80c5.jpg[/IMG][/URL]
  20. :diabloti::diabloti::diabloti: wiedziałam wiedziałam,że coś bedzie Maśluch z cipciokiem :evil_lol::loveu::loveu::loveu::loveu: patent ze zwiazanymi psami też szatański...:cool3:
  21. Witamy nowego gościa [B]Helga&Ares :calus:[/B] (z wątku Słomeczki :loveu: * ) _____________________ *przypomnienie autora proszę się nie naśmiewać z naszego śniegu :eviltong: leżał kilka godzin gdzie niegdzie....:cool3: i popadywał aktywnie dzień cały ;) Jutro jak pogoda pozwoli zrobimy sobie z koleżanką mały trening frisbee. żeby tylko nie padało ;) A Lirka, taaak czasami potrafi się skupić,,, tylko nie zawsze wtedy gdy ja tego wymagam :mad: Jak się da ćwiczymy z Lirą ciągle siad zostań. Gdy nie ma ludzi dookoła itd to jest świetnie. mogę wejść za drzewo, tak,żeby mnie nie było widać i siedzi dzielnie. No albo chodze dookoła niej,żeby traciła mnie na moment z oczu. Ale musimy gdzieś w grupie poćwiczyć bo nam to jest potrzebne na treningach. Jak ta łajza miała poczekać kilka minut w odległości kilku i kilkunastu metrów to się cholera z szelek uwolniła i przybiegła... :crazyeye::mad: a co do kotów, to ja nie rozumiem, jak można je pomylić... są tak inne,że bardziej się nie da :lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/186/5e5935e8bdd0ae44.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/186/e90f7220ee0c81aa.jpg[/IMG][/URL]
  22. kciuki dalej trzymamy ale już trochę spokojniej ;)
  23. ale ze mnie sierota... pomyliłam gazety. I wertowałam kilka razy Twojego Psa i nie mogłam znaleźć Zgredzia!! ech jutro pójdę do empiku wertować inne :lol:
  24. ta druga Pani zainteresowana Melisą przygarnęła sunie z lecznicy.
×
×
  • Create New...