-
Posts
5524 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Od-Nowa
-
pańciuch się rozpycha :eviltong::lol: tak mało miejsca dla długich łap :cool3:
-
pewnie tyle za minute to kosztuje,że i tak się opłaca. dobrze,że możesz na dogo siedzieć i Ci za to płacą :cool3::loveu:
-
zafrisbowana sucz ;) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=j2zp_6-kA9s[/URL] koleżanka po postrzale :loveu: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=S9VpOeQKjfc[/URL] a tu (znalazłam an youtubie) dla zainteresowanych, znających język obcy-angielski pięknie pokazane i wytłumaczone metody rzucania [URL]http://www.youtube.com/watch?v=S3QUO4StfCE[/URL]
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Dobciuch uprawia hard flyball :evil_lol: korzystać ze słońca ile wlezie! -
cholera, trzeba tłumacza na wątku zatrudnić. Eria będziesz nam pisać co facet mówi :evil_lol: a przepraszam... a to jest erotyczny czy o pogodzie?:cool3:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Od-Nowa replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Mudik ma bzika na punkcie małego mudika :loveu: -
przepiękne! no co tu powiedzieć. sama rzuciałabym się z chęcią galopem przez plaże :evil_lol:
-
Słomczyca -smoczyca zdrowieje -nasza buzia się śmieje:loveu:
-
Kielce-pies po wypadku...Fionek już w nowym domu :)
Od-Nowa replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Iza spokojnie. to nie kwestia jedzenia.jak odpuści to zje i makaron. Daj małemu troche swobody ;) -
zaglądam codziennie tam,,, po kilka razy nawet z nerwów :cool3: bardzo się cieszę,że Słomka słonko zdrowieje w zawrotnym tempie :loveu: to dopiero drugie nasze zabawy z frisbee ale podoba nam się szalenie! nie wiem komu bardziej czy mi czy Lirze :lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/183/61fa10d02cefa359.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/190/cf9e958cf8154669.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/190/7684b1709ef696dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/182/8da203fe8f458d06.jpg[/IMG][/URL] banda :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/191/bef2b04ba56448fd.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/191/f93aa597207333e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/182/2f4867f5154c2c01.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/182/dccfc2ab258e3c7a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/182/af125a45e4fc9761.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/191/45196a2bd97b8a1a.jpg[/IMG][/URL]
-
eee ja mam dwie lewe ręce i nogi :evil_lol: troche zdjeć rozfrisbowanej Lirki :loveu: jakość do d...* ale jaka miłość do kawałka plastiku :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/191/dac7195e9bb2a6e9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/183/1594537a7d937aa2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/182/b02db4d251d7a17a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/191/1c175973cdf41dce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/191/a7df6ee2d115a806.jpg[/IMG][/URL]
-
Wyrzucona sunia w zaawansowanej ciąży już w nowym domku!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
no to teraz już wiem o kogo chodzi ;) jutro wystawię bazarek, książki świetne. Zwłaszcza Cień wiatru, tanio nie pójdzie :lol: przepraszam za off -
Eria trafiła w dziesiatke! Lira załatwiła sobie pysk patykiem. Nie jest jakoś strasznie poważnie... pewnie wcale, ale wiecie jak to jest...;) [SIZE=1]och, moja mała myszka skaleczona, och och krew widzę...itd itp[/SIZE] :evil_lol:
-
walcz kochana :loveu: powodzenia
-
eee,,, no podzieliliśmy się, goście byli ;) potrawy wyszły rewelka! nawet mojej wybrednej mamie z błękitnym podniebieniem smakowało :p:lol: sernik co prawda eksplodował w piekarniku ale to co z niego zostało też było pyszne :cool3: hitem była kaczka z sosem jabłkowo-gruszkowo-żurawinowym! jej to nawet za mało się okazało :crazyeye:;) a wieczorem nie lada emocje bo Lira prawie się odlaciała. to znaczy w naszym przekonaniu, bo tak na prawdę to nie było nic poważnego. Gnaliśmy na złamanie karku do weta w nocy no i po obadaniu popatrzył na nas jak na wariatów... że zdrowego psa po nocy wloką gdzieś :diabloti: no ale tak czy owak.. skaleczyła się sierota w okolicach języka, dostała zastrzyki, antybiotyk i przeciwbólowe i zapas zastrzyków na najbliższe dni. Je teraz papke i trzeba przemywac paszcze rumiankiem! Treningi z nią na kilka dni więc odłożone. I nie tylko z tego powodu, ale i ciąglych mini-huraganów... :mad: no najważniejsze,że ma się lepiej ;) wet skasował nas odpowiednio...:roll: Dzisiaj wycykałam z porannym spacerem :cool3: wysłałam TZ. lekka bryza kranówy z wiaderek wariatów nie jest dobra o poranku :diabloti: ściskamy gorąco wszystkich odwiedzających!
-
wycykałam z porannym spacerem. wariatów lejących nie brakuje :evil_lol: wyszedł rano TZ :cool3: Widziałam,że upatrzyłaś sobie klonika Bianeczki :lol: taak coś w tym jest...
-
jak maleńka się miewa, są jakieś wieści? Pani z Poznania się odzywała? Helga proszę informuj jak tylko coś będziesz wiedzieć nowego ;)
-
ile przepięknych zdjęć! bajeczka po prostu. Święta przy stole jak widać nie działają :lol: p.s. Eria jaką wybrałać lustrzanke?
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
Od-Nowa replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
ile spacerowych zdjęć :loveu: no jak można dzieciaczkowi wiązanki puszczać :eviltong::mad: niewinny Dobciuch zamknie się w sobie i nie wyjdzie :evil_lol: pozdrawiamy świątecznie -
Kielce-pies po wypadku...Fionek już w nowym domu :)
Od-Nowa replied to Fiona.22's topic in Już w nowym domu
Jak przyjechała do nas nasza Lira zaczęła jeśc dopiero po 4 dniach i to też powoli. jak szalona stawiałam coraz to nowe miski. nie miało to sensu. Stes chociaż niewidoczny na pewno trzyma. Nie martw się. -
świątecznie witamy :lol: Bucik świetny, będzie już na wnuki :cool3:
-
Wyrzucona sunia w zaawansowanej ciąży już w nowym domku!
Od-Nowa replied to erka's topic in Już w nowym domu
Jaaga, dostałam następne maile tylko mam pytanie co to za pies? bo albo coś przeoczyłam albo nie wiem o kogo chodzi... i na jakie konto wpłaty mają być?