-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
[quote name='Zosia4']Ale o którego psiaka Ci chodzi ? [/quote] Bari? Bary? Zabrany ze wsi od faceta, który sprawił sobie ''lepszy model''.
-
No właśnie, Gabi nam nie zdradzi paru faktów ze swego życia?;) I ślimaki zdaje się jeszcze miałaś... hop! jesteś niezwykle uzdolnionym fotografem, pełen podziw:loveu: Buziaki od mojego Mocusia dla Twoich dziewczyn.
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Potwierdzam z całą stanowczością!! Ale myślę, że i tak nam uwierzą:loveu: Ogłoszenia papierowe zrobię sobie sama i powieszę w lecznicy oraz w zoologicznym. Ja tam wierzę w cuda:oops: A dlaczego Pulpet został przechrzczony na Zmorę?;) -
[quote name='Zosia4']Panna Lusia w łóżku z chłopakiem. [IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9678/spolkafy6.jpg[/IMG][/quote] Perwersyja jakaś, już nawet spodnie zdążyli oboje ściągnąć:evil_lol: Zosiu, a pokażesz też fotki psiaka? Szukałam niedawno wątku i nie mogłam znaleźć, pamiętam tylko, że był bardzo w moim typie:oops:
-
Chartowaty na łańcuchu? NIE, BLAKIE JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!!!!!!!!
Lemoniada replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
[quote name='Margo05'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/185/ecc2d3d46e431c59.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Piękne, wzruszajace zdjęcie! Wszystkiego najlepszego, Blakusiu!:loveu: Nie bacząc na późną godzinę odtańczę trojaka dolnośląskiego, ale pić nie będę, bo alkohol to zło. A fuj!:evil_lol: -
[quote name='hop!'] Zamyślona piękność... [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/98/q068yh9.jpg[/IMG] Lemoniada, teraz dobrze? ;)[/quote] Teraz idealnie, tylko o 4 fotki za mało:evil_lol: Nikuniu, Ty promieniejesz!:loveu: [quote name='hop!'] [I]Czy ja naprawdę jestem brzydulą? [IMG]http://img391.imageshack.us/img391/40/joko838qx1.jpg[/IMG] [/quote] [/I]Nic podobnego, piękna sunia, taka czekoladka do zaciumkania... I ten nochalek różowy, śliczny - mogłaby medale na wystawach zbierać:loveu:
-
Chartowaty na łańcuchu? NIE, BLAKIE JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!!!!!!!!
Lemoniada replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
[quote name='MagdaH']:thumbs:od Magdy :kciuki: od Biszkopta :happy1: od Marysi (nasza kocina) :buzi::calus: od reszty familki. A za pomyślność przedsięwzięcia :drink1::drinka::cunao: jak przeczytam good news.[/quote] Magdo, nie ociągaj się, tylko opowiedz nam tą historię! Poczytamy sobie dla rozrywki w oczekiwaniu na Blakusiowy domek:evil_lol: -
Moja Nikunia - brzydula!:crazyeye: hop! grzeszysz!
-
Chartowaty na łańcuchu? NIE, BLAKIE JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!!!!!!!!
Lemoniada replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
[quote name='MagdaH']Proponuję synusia na łańcuch i do budy...drastyczna metoda wychowawcza, ale działa (przynajmniej w konkretnym znajomym przypadku)[/quote] :crazyeye: Magdo, możesz rozwinąć tę myśl?:evil_lol: -
Śmierć zabrała 7 kotów, Borys w swoim domu u Malagos!!!
Lemoniada replied to Tweety's topic in Już w nowym domu
Borysek dostał szansę od losu, Malagos jesteś Wielka!:loveu: Dużo szczęścia na nowej drodze, oby się wszystko dograło z transportem! -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Ty się Oleńko nie usprawiedliwiaj bo nie masz z czego. Spieszysz z pomocą każdemu, kto jej potrzebuje, serce masz chyba jak słoń:oops: Ale ja w takim razie nie mam pomysłu co jeszcze można zrobić... Może udałoby się zwędzić choć jedno czy dwa ogłoszenia? Wiem, że niewielka nadzieja, aby tu się ktoś chętny znalazł, ale taka bezczynność i bezsilność mnie dobija. -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Olu, prześlij mi proszę na maila wzór papierowych ogłoszeń Vivuni, jeśli masz. Powieszę je w paru punktach, zawsze to jakieś działanie. -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Ale się dogo skrzaczyło... Nie wiem, może porozwieszałabym ogłoszenia papierowe również w moim mieście? Co prawda to niewielka mieścina i niewielka nadzieja, ale... -
Chartowaty na łańcuchu? NIE, BLAKIE JUŻ W NOWYM DOMU !!!!!!!!!!!!!
Lemoniada replied to Margo05's topic in Już w nowym domu
Charcie harce;) Piękne psy. -
Wspaniała robota, netti! Wszystkiego najlepszego, Manfredzie!:multi:
-
Wystawiłam ponownie Baszkina.
-
[quote name='hop!']Lemoniada, w lumpeksie była świeża dostawa - było w czym wybierać. ;)[/quote] To widzę, że wybrałaś najładniejsze jakie były, a przynajmniej w najlepszym stanie;)
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Wierzę, że jest jej pisany najlepszy w świecie dom - tylko trzeba jeszcze troszeczkę zaczekać:oops: -
Pan to w ogóle jest tu tylko jeden;)
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam dopisać prośbę o nieobserwowanie, i już się zjawił jakiś podglądacz. Wkurzają mnie ci ludzie, w każdej aukcji minimum jeden obserwator, a telefonów w sprawie adopcji jak nie było tak nie ma. -
Za nic na świecie nie ugryzłabym materiału. Brr, aż mi zęby ścierpły. hop! nie żal Ci takich pięknych zabawek? Ja bym raczej jakiegoś wycierucha z lumpeksu im dała;)
-
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Kawal dobrej roboty :thumbs: A co z kocica z pornograficznych zdjec Puchatka? -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=354894607[/URL] Skorzystalam z tekstu szajbus, mi wyszlo jakies wypracowanie. Olu, a znasz kogos kto zabiera psy za granice? Koszty nie powinny chyba byc duze, jesli nikt nie zareaguje na ogloszenia trzeba bedzie sie podowiadywac jak to jest. -
energiczna FANTA - czekala na dom ponad rok I ZNALAZŁA! :)
Lemoniada replied to missieek's topic in Już w nowym domu
To już zakrawa na pecha... -
Pręgusy spod kościoła już w domach. Alleluja!
Lemoniada replied to Agnie Koty's topic in Już w nowym domu
Popatrzę na miau czy ktoś nie znalazł kotki, ale przydałoby się więcej szczegółów. Ada cudna, coś mi się zdaje, że zabijać się o nią będą:roll: PS. Zasadzkasa! Ale fajnie przekręciłaś, spodobało mi się, tylko za długo się wymawia:lol: