-
Posts
4361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lemoniada
-
[quote name='Dobermania']No, no, toż to przyszli zwycięzcy wystaw światowych!!! Ileż za te cuda? :D:D:D Pewnie okazyjnie poniżej 800 zł:D Ja bym radziła szybko hurtem skupić cały miot, żeby was nikt nie ubiegł, bo to inwestycja na długie lata - ZŁOTY materiał genetyczny do Waszej hodOFFli!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Otóż nie, szczeniaczki były za darmo, pan chciał tak z dobrego serca spełnić marzenie ludzi, których nie stać na kupno rasowego pieska:evil_lol: A aukcje zgłaszajcie, spróbować warto.
-
Musi. Proponuję zamieścić ogłoszenie w lokalnej gazecie, Łódź powinna mieć takich nawet kilka?
-
Przy całej mojej sympatii do Nikuni...:oops: Głosuję na nos numer 2, mój Mocuś (z avatarka) też ma taką jaśniejszą plamkę, tylko w innym miejscu, ostatnio chyba się nawet powiększyła.
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Marlenka, super fotki, dziękujemy!:loveu: Oleńko są jakieś wieści? Ja wczoraj w pracy dostałam meila ze zdjęciami od pana, który zaadoptował ode mnie kotka... i w ryk:placz: -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Pewnie, że to najważniejsze:loveu: I to wszystko dzięki Tobie! Mam nadzieję, Oluś, że wypoczęłaś na urlopie solidnie, należało Ci się i to od dawna. Buziaki! -
Iwcia - w nowym domu.MOPCIA zostaje u cioci Camary na zawsze!
Lemoniada replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Mopulu, co u Ciebie? :loveu: -
REX- już nikt go nie skrzywdzi...za TM [*]
Lemoniada replied to San_(jagodowa:)'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Rexiowi już pomóc nie można... Możemy tylko wciąż dokładać wszelkich starań, aby takie sytuacje już nigdy nie miały miejsca, żeby zwierzęta nie były krzywdzone przez ludzi, żeby miały domy... Rexiu, to dla Ciebie ['] pamiętamy o Tobie i zrobimy dla innych czworołapów co w naszej mocy. Ale ta dziewczyna, no wiecie:shake: Mam nadzieję, że nie będzie miała trwałych blizn, a przynajmniej mało widoczne i nie oszpecające. Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co ona teraz przeżywa. Czy pracownicy Azylu nie będą mieli z tego powodu jakichś nieprzyjemności? -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
[quote name='Aleksandra59']Agnie - mój poprzedni post był z typu: na pewno się po moim poście odezwie :diabloti: No bo podejrzewałam, że po tym jak Vivunia i Pulpecik do domków pójdą to na wątku cicho się zrobi :roll: [/quote] No wiesz:( To, że nie mogę zalogować się na dogo, nie znaczy, że nie pamiętam o Vivuni. Wszystkiego najlepszego dla cudnej mamuni i Kotlecika na nowej drodze życia! A foty będą?:cool3: -
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Lemoniada replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='jagienka42']ta pierwsza sunia ma takie spojrzenie ze ciarki mnie przeszly:shake:.natomiast to drugie ogloszenie to cos dla mnie:evil_lol:[/quote] Spróbuj chociaż z tą charcicą, też się zastanawiam, czy odda na tymczas, ale dla potwierdzenia wiarygodności swych słów możesz podesłać pani link do tego wątku:evil_lol: A dlaczego kręcisz głową na ciarki?;) Mnie tez przeszły, ale z zachwytu, ta sunia jest urzekająca:loveu: -
REX- już nikt go nie skrzywdzi...za TM [*]
Lemoniada replied to San_(jagodowa:)'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mój Boże! I co z tą biedną dziewczyną? Potrzeba jej jakiejś pomocy, to któraś z dogomaniaczek? Była pełnoletnia? Można coś dla niej zrobić?? -
Chce ktoś szczenię dobermana?:cool3: [IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/367/23/41/367234170[/IMG]
-
Zuzia i Bond - wyrwane z koszmaru - już w nowym domu
Lemoniada replied to Bazyliah's topic in Już w nowym domu
[quote name='jagienka42']juz nigdy nie znajde tak pieknej tymczasowiczki jak TAZI:placz::shake: Bazyliah znajdz mi charta do przytulenia ja za nia tesknie paskudnie:oops:[/quote] Jagienko, a spójrz tutaj, jakie cudo... [URL]http://www.allegro.pl/item363709536_oddam_w_dobre_rece_piekna_suczke.html[/URL] EDIT: Tu pani oddaje sukę afgankę!! [url]http://www.allegro.pl/item363564894_oddam_w_dobre_rece.html[/url] -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Prędzej starość nas tu zastanie:evil_lol: -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Trzeba wejsć w "Panel użytkownika", a potem "Edytuj podpis", ale ta funkcja od jakiegoś czasu nie działa. Musisz poprosić moda żeby Ci bannerki zamienił, chyba nawet zaglądała tu maupa4? -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
No to oblewamy!!!!!!:drinking: I jeszcze jeden domek, i jeszcze raz! Niech wszystkie bidy do domków idą nam! Oleńka, jak ja mam Ci dziękować:loveu: -
hop! a widziałaś to? [url]http://www.furminator.com/[/url] Wyczaiłam na którymś z wątków i oczy mi mało na wierzch nie wyszły;)
-
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Vivunia ma domek! Lawina kamyków spadła mi z serca, ale poczekam na info, że kochają i nie oddadzą za skarby świata i dopiero wtedy odetchnę z ulgą. Za kciuki w sprawie pracy wszystkim serdecznie dziękuję:loveu: I jak na spowiedzi przyznaję, że nieco mi w głowie zamącił ten natłok rozmaitych informacji, który mi się naraz na głowę zwalił;) Poza tym nie jest źle, myślę, że sie szybko odnajdę, praca nie jest trudna, aby się oswoić i wdrożyć. Tylko już teraz ogromnie tęsknię za poprzednią firmą i ludźmi, tam to była atmosfera, będzie mi ich brak...:oops: -
5 lat bezdomności wystarczy! Brutus szuka pilnie domowego tymczasu!
Lemoniada replied to bumel's topic in Już w nowym domu
[quote name='mariolka'] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/5083/dsc0604mm7.jpg[/IMG] [/quote] Jaka zadumana minka... Widać, że domu wypatruje. -
Viva z lecznicy - Viva ma dom, szczeniaczek ma dom :)
Lemoniada replied to gamoń's topic in Już w nowym domu
Rewelacyjne zdjęcie!!! Beka, no po prostu nie mam słów, dziękujemy!!!:loveu::Rose: A czwartek jest dla mnie podwójnie ważnym dniem - i ze względu na Vivunię, i ze względu na moją przyszłość. Właśnie się piecze moje pożegnalne ciasto, jutro składam wypowiedzenie w obecnej firmie, a od czwartku już chcą mnie widzieć w nowej. Aaaaa... Ale mam stresa:oops: Będę robić rzeczy niby nie trudne, ale nie miałam z nimi nigdy wcześniej do czynienia, boję się i koniec:oops: