Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. Wiem coś o tym bo mojego schroniskowego ulubieńca również tymczasowała tamb i znalazła mu najlepszy domek pod słońcem;) Kto na dogo umie robić ładne ogłoszenia papierowe? Bo ja to ni du du:oops:
  2. [quote name='Dobermania']No, no, toż to przyszli zwycięzcy wystaw światowych!!! Ileż za te cuda? :D:D:D Pewnie okazyjnie poniżej 800 zł:D Ja bym radziła szybko hurtem skupić cały miot, żeby was nikt nie ubiegł, bo to inwestycja na długie lata - ZŁOTY materiał genetyczny do Waszej hodOFFli!!!:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Otóż nie, szczeniaczki były za darmo, pan chciał tak z dobrego serca spełnić marzenie ludzi, których nie stać na kupno rasowego pieska:evil_lol: A aukcje zgłaszajcie, spróbować warto.
  3. Musi. Proponuję zamieścić ogłoszenie w lokalnej gazecie, Łódź powinna mieć takich nawet kilka?
  4. Przy całej mojej sympatii do Nikuni...:oops: Głosuję na nos numer 2, mój Mocuś (z avatarka) też ma taką jaśniejszą plamkę, tylko w innym miejscu, ostatnio chyba się nawet powiększyła.
  5. Marlenka, super fotki, dziękujemy!:loveu: Oleńko są jakieś wieści? Ja wczoraj w pracy dostałam meila ze zdjęciami od pana, który zaadoptował ode mnie kotka... i w ryk:placz:
  6. Pewnie, że to najważniejsze:loveu: I to wszystko dzięki Tobie! Mam nadzieję, Oluś, że wypoczęłaś na urlopie solidnie, należało Ci się i to od dawna. Buziaki!
  7. Kraków nie jest tak znowu daleko od Tych. Może warto porobić ogłoszenia papierowe i poprosić dziewczyny z Krakowa, żeby porozwieszały? Skoro u was tak niewesoło idą może tam dopisze szczęście? Łapmy się wszystkiego, szkoda Kolejarki:shake:
  8. Rexiowi już pomóc nie można... Możemy tylko wciąż dokładać wszelkich starań, aby takie sytuacje już nigdy nie miały miejsca, żeby zwierzęta nie były krzywdzone przez ludzi, żeby miały domy... Rexiu, to dla Ciebie ['] pamiętamy o Tobie i zrobimy dla innych czworołapów co w naszej mocy. Ale ta dziewczyna, no wiecie:shake: Mam nadzieję, że nie będzie miała trwałych blizn, a przynajmniej mało widoczne i nie oszpecające. Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić co ona teraz przeżywa. Czy pracownicy Azylu nie będą mieli z tego powodu jakichś nieprzyjemności?
  9. [quote name='Aleksandra59']Agnie - mój poprzedni post był z typu: na pewno się po moim poście odezwie :diabloti: No bo podejrzewałam, że po tym jak Vivunia i Pulpecik do domków pójdą to na wątku cicho się zrobi :roll: [/quote] No wiesz:( To, że nie mogę zalogować się na dogo, nie znaczy, że nie pamiętam o Vivuni. Wszystkiego najlepszego dla cudnej mamuni i Kotlecika na nowej drodze życia! A foty będą?:cool3:
  10. [quote name='jagienka42']ta pierwsza sunia ma takie spojrzenie ze ciarki mnie przeszly:shake:.natomiast to drugie ogloszenie to cos dla mnie:evil_lol:[/quote] Spróbuj chociaż z tą charcicą, też się zastanawiam, czy odda na tymczas, ale dla potwierdzenia wiarygodności swych słów możesz podesłać pani link do tego wątku:evil_lol: A dlaczego kręcisz głową na ciarki?;) Mnie tez przeszły, ale z zachwytu, ta sunia jest urzekająca:loveu:
  11. Mój Boże! I co z tą biedną dziewczyną? Potrzeba jej jakiejś pomocy, to któraś z dogomaniaczek? Była pełnoletnia? Można coś dla niej zrobić??
  12. Chce ktoś szczenię dobermana?:cool3: [IMG]http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/367/23/41/367234170[/IMG]
  13. [quote name='jagienka42']juz nigdy nie znajde tak pieknej tymczasowiczki jak TAZI:placz::shake: Bazyliah znajdz mi charta do przytulenia ja za nia tesknie paskudnie:oops:[/quote] Jagienko, a spójrz tutaj, jakie cudo... [URL]http://www.allegro.pl/item363709536_oddam_w_dobre_rece_piekna_suczke.html[/URL] EDIT: Tu pani oddaje sukę afgankę!! [url]http://www.allegro.pl/item363564894_oddam_w_dobre_rece.html[/url]
  14. Prędzej starość nas tu zastanie:evil_lol:
  15. Trzeba wejsć w "Panel użytkownika", a potem "Edytuj podpis", ale ta funkcja od jakiegoś czasu nie działa. Musisz poprosić moda żeby Ci bannerki zamienił, chyba nawet zaglądała tu maupa4?
  16. No to oblewamy!!!!!!:drinking: I jeszcze jeden domek, i jeszcze raz! Niech wszystkie bidy do domków idą nam! Oleńka, jak ja mam Ci dziękować:loveu:
  17. hop! a widziałaś to? [url]http://www.furminator.com/[/url] Wyczaiłam na którymś z wątków i oczy mi mało na wierzch nie wyszły;)
  18. Podnoszę. Dlaczego mój poprzedni post znajduje sie nad postem Emilii, który był wysłany wcześniej?
  19. Vivunia ma domek! Lawina kamyków spadła mi z serca, ale poczekam na info, że kochają i nie oddadzą za skarby świata i dopiero wtedy odetchnę z ulgą. Za kciuki w sprawie pracy wszystkim serdecznie dziękuję:loveu: I jak na spowiedzi przyznaję, że nieco mi w głowie zamącił ten natłok rozmaitych informacji, który mi się naraz na głowę zwalił;) Poza tym nie jest źle, myślę, że sie szybko odnajdę, praca nie jest trudna, aby się oswoić i wdrożyć. Tylko już teraz ogromnie tęsknię za poprzednią firmą i ludźmi, tam to była atmosfera, będzie mi ich brak...:oops:
  20. [quote name='agata51']Nikt oprócz nas nie uprawia joggingu? Niemożliwe. Biegniemy, piesku.[/quote] Ja za gruba na takie sporty ekstremalne jak jogging:roll:
  21. Jak zwał tak zwał, może być adoratorka;) Wybacz, ale nie zauważyłam, żebyś to Ty się tam kłóciła. Niektórzy nie potrafią współpracować z ludźmi i zamiast pozyskiwać pomocników zniechęcają do siebie, po prostu. Też w pierwszej chwili miałam ochotę pomóc, ale... Tylko psa żal.
  22. Emilio:loveu: Moja sympatia do Ciebie wzrosła teraz jeszcze bardziej od czasu przeczytania sprzeczki w wątku o Maxie przywiązanym do budy:cool3:
  23. [quote name='mariolka'] [IMG]http://img522.imageshack.us/img522/5083/dsc0604mm7.jpg[/IMG] [/quote] Jaka zadumana minka... Widać, że domu wypatruje.
  24. Rewelacyjne zdjęcie!!! Beka, no po prostu nie mam słów, dziękujemy!!!:loveu::Rose: A czwartek jest dla mnie podwójnie ważnym dniem - i ze względu na Vivunię, i ze względu na moją przyszłość. Właśnie się piecze moje pożegnalne ciasto, jutro składam wypowiedzenie w obecnej firmie, a od czwartku już chcą mnie widzieć w nowej. Aaaaa... Ale mam stresa:oops: Będę robić rzeczy niby nie trudne, ale nie miałam z nimi nigdy wcześniej do czynienia, boję się i koniec:oops:
×
×
  • Create New...