Jump to content
Dogomania

Lemoniada

Members
  • Posts

    4361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lemoniada

  1. [quote name='oktawia6']piękne te zdjęcia portretowe! w Warszawie leje-teraz już mniej ale mokro jak diabli-a moje nie lubią deszczu:nerwy:Twoje z tego co widziałałam również za nim nie przepadają:evil_lol:[/quote] Oktawia, Ty masz, zdaje się, same delikatne salonowe pieski? To ja się im raczej nie dziwię, pewnie się boją zniszczyć fryzurki:evil_lol: Mój Mocuś też deszczu nie znosi, pewnie ma to po mnie:roll:
  2. Rawa, pieniądze to rzecz nabyta, złożymy się. Może pozwolą spłacać w ratach. Tylko najgorzej z tym miejscem, może w hoteliku u murki? Jakie znacie polecane przez dogomaniaków hotele, bo ja żadnego:oops:
  3. [quote name='malagos']no rzeczywiscie "za jakiś czas", bo dziś dostałam łapą z jednym małym pazurkiem za to, ze chciałam poglaskać kawalera :placz:[/quote] Bo wiesz malagos... Jak mężatka chce głaskać kawalera, to trochę tak... no, nie wypada:roll: A tak na poważnie - Borysek, w końcu uwierzy, że znalazł dom na zawsze, trzeba mu tylko dać więcej czasu. Powodzenia:)
  4. [quote name='_Tosia_']w środę najprawdopodobniej będę na miejscu i zrobię fotki nowym pieskom[/quote] Najlepiej takim, które już długo czekają.
  5. Czarnuszka też pokaż, bo Cię o rasizm posądzę:evil_lol:
  6. Jak dobrze, że nie jestem kibicem i nie znoszę piłki nożnej:evil_lol: Chociaż mimo to i mnie czeka bezsenna noc, o dziwo:roll: Borysku, śpij dobrze.
  7. [quote name='Zmysł']Dobranoc Borysku [SIZE=1]sędzia kalosz:placz:[/SIZE][/quote] Na tą porę roku to chyba sandał?
  8. [quote name='hop!']Na tylnych łapach. :eviltong: ;)[/quote] Udowodnij:evil_lol:
  9. [quote name='Agnie Koty']Rudy został uśpiony[/quote] Aga, błagam, zmień ten początek, zawału można dostać!:crazyeye:
  10. Co Ty pleciesz, o pomoc rzeczową mi chodziło. Każdemu życzę żeby był tak w pełni władz umysłowych jak Ty:lol:
  11. Aga, to Ty już nawet z domu nie musisz wychodzić, żeby kota znaleźć:roll: 5 tygodni to jeszcze maleńtaski, potrafią same jeść? Trzymaj się, potrzebujesz jakiejś pomocy?
  12. [quote name='_beatka_'] [URL]http://img74.imageshack.us/img74/1534/78044544rs6.jpg[/URL] [/quote] Ojej, ona tak schudła, łapy jej się wydłużyły, czy to ja mam jakieś omamy?:lol:
  13. Przykre to, ale taka jest prawda - dla przeciętnego człowieka Kolejarka jest zwykłą, pospolicie wyglądającą kundelką jakich wiele:shake: Jej historia jest za to poruszająca, podejrzewam, że i charakter ma przemiły. Trzeba wypromować ją w miejscach, gdzie będzie dobrze widoczna i nie będzie miała konkurencji (czyli ogłoszeń innych, ładniejszych, młodszych psów). Kto na dogo robi ładne ogłoszenia papierowe? Może to nic nie da, ale chociaż spróbujmy. A tak OT - pobierałam dziś pieniądze z bankomatu, na tym monitorku wyświetlają się różne napisy i reklamy, same wiecie. I w pewnym momencie aż mnie zamurowało - wyświetliło się ogłoszenie Fundacji "Sfinx" z prośbą o ofiarowanie 1% podatku i wpłaty na konto, okraszone zdjęciem dwóch kociaków:) Coś przesympatycznego, nie spodziewałam się czegoś takiego w takim miejscu. Może wkrótce plakaty organizacji prozwierzęcych zawisną na billboardach?;)
  14. Tosiu, jak się miewa to cudo i jej pani o wielkim sercu? Ja wciąż czekam na przelew z firmy, powinien być na koncie około 15, wtedy coś suni podeślę.
  15. Nie, "Kto nie ma szczęścia w grze, ma szczęście w miłości":lol:
  16. A tipsy gdzie?
  17. [quote name='Figa Bez Maku']Agnie...no no te łapy,no nieeeeee te poduchy...a to spojrzenie z bokowca....to zdjęcie powali na kolana przyszłych właścicieli ...tfuuu co ja pisze :crazyeye:....niewolników i oddane sługi.....:diabloti:[/quote] Cóż mi pozostaje jak się pod tym podpisać? Łapki pierwsza klasa:cool3: Fajnie masz z tymi maluchami, ja od czasów Czarusia nic nie znalazłam.
  18. A mi od paru dni dogo działa bez zarzutu:cool3: Nawet opcja edycji podpisu została przywrócona.
  19. [quote name='oktawia6']Cytat: Napisał [B]karitas[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10266632#post10266632"][IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images_pb/buttons/viewpost.gif[/IMG][/URL] [I]jeju bardzo biedny kot karitas jestem i dobrze temu kotu niech umiera tak bo psy lepsze[/I] dziecko zal mi Cie... ======================================================== nie ma tego na liście użytkowników[/quote] Też to sprawdziłam. Czyli po dostaniu bana użytkownik automatycznie znika z listy? Borysku, dużo szczęścia, lepiej trafić nie mogłeś:multi:
  20. A ile biorą za sunię i czy cena jest uzależniona od jej wielkości? Sterylizacje robiłby wet schroniskowy czy próbujesz załatwić gdzie indziej? Coś się wyduma, nie pierwszy i nie ostatni raz ;)
  21. Tosiu, jak będziesz na dogo napisz jeszcze kilka konkretnych informacji, dodam je do allegro :) [url]http://www.allegro.pl/item379509684_karmelowo_smietankowa_sunia_sliczna_lomianki.html[/url] Znów zdjęcia się rozmazały. Jak zrobić, żeby zdjęcia były "wklejone" pomiędzy linijki ogłoszenia?
  22. Już się robi. A możesz napisać o niej coś więcej? Szczepienia, choroby, usposobienie, wymagania itp.
  23. [quote name='Tosia2'] Jednak serdecznie Was prosze o pomoc w znalezieniu domku dla niej..... To cuuuuuudowna suczka !!!!! [/quote] Ale powiedz tylko słowo, a będzie założone jej allegro:evil_lol:
×
×
  • Create New...