Jump to content
Dogomania

Secia

Members
  • Posts

    4309
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Secia

  1. przejżałam wątek Sary i wielkie wrrryyyy właścicielowi i to na dodatek :snipersm: że też nie można tego typu procederu ukrucić sądownie i po kulach finansowo, aż mu się żółcią odbije i do pustego mózgu dojdzie. Czytałam, że coś tam w drodze...... trzymam kciuki żeby bolało pseudo właścicela. Ukłony dla Ciotek pomocniczek. Mordka Sary ujmująca i nie ma się co dziwić, że psinka taka zainteresowana otoczeniem, bo cóż interesującego przy tej starej szopie się działo. Muchy i inne skoczki sierściowe. Trzymam kciuki i zapisuję no i do góry hopsaj suniu :smilecol: Neruś zaprasza na bazarek :smilecol:
  2. czy będa newsy dzisiaj ? :smilecol: Neruś zaprasza na bazarek :smilecol:
  3. Amorku/ Szczotku- to brzmi dumnie, na górę chłopaku hop hop hop :sweetCyb: :smilecol: Neruś zaprasza na bazarek :smilecol:
  4. no to pięknie chłopak dochodzi do siebie. Cudnie czyta się takie wiadomości poranne. Uściski :calus: dla Ginn i Zafirosa Neruś zaprasza na bazarek :smilecol:
  5. kurczaki :shake: skarpeta Szczotka vel Amorka wygląda na dziurawą :nonon2: zapraszam na bazarek dla Nerusia
  6. Hesia jest klasycznym przykładem szczęścia w nieszczęściu. do góry suniu :multi: :multi: Nuruś zaprasza na bazarek :sweetCyb:
  7. no to będę przesyłać pozytywną energię dla Bubulka. hop do góry :multi: :multi: multi:
  8. Iria kochana, podnoszę cię do góry :multi: :multi: :multi:
  9. cóż za uśmiech uwodzicielski, och ten Neruś vel Tadzik :-)
  10. no newsy są. Dobre i to, że Bubulek pozbędzie się choróbska z siebie, miejmy nadzieję całkowicie. Wpłata na Bubulkę poszła dzisiaj
  11. nie wiem czy cięcie jest dobrą myślą przed zimą. Pies mieszka na dworzu i może byc mu zimno a śierść odrasta do stanu wyjściowego 12 miesięcy.
  12. nie popadajmy w skrajny pesymizm, walczmy o przyszłość kudłatej IRII :-) jeden piesek uratowany= ciepło w sercu, na duszy i radość w oczach psiaka [B]WARTO[/B]
  13. no to czekamy na newsy, co u dziewczynki :-)
  14. Historia z pięknym zakończeniem. Aż miło się czyta :cool2: trzymam kciuki za piękny finał. Oby więcej takich na dogo
  15. Zafiros, medialne dziecię poczuł wiatr w żaglach i dalej do przodu. Tak trzymaj :thumbs:
  16. Hesiu drobinko śliczna trzymaj się cieplutko. Miło wiedzieć, że będziesz chodzić. Pozdrawiam morsko ciebie i cioteczki opiekunki :thumbs:
  17. Śliczne są te zdjęcia Pągusia :cool2:. Tak bardzo przypominają mi Browika, którego nie ma już ze mną od kilku lat. Zdjęcie z koleżanką jest też dla mnie bardzo wzruszające to tak jakbym oglądała Browarka i Secię razem a ich już nie ma.... Secia odeszła 3 miesiące temu.
  18. No Zafiro trzym się chłopaku i nie rozrabiaj u Ginn za bardzo :ylsuper:
  19. No Bubuś dziewczynko trzymaj się :Cool!: ciotka czeka z wpłatą dla ciebie :Cool:
  20. Irio słodka sunio do góry hop hop :Cool!:
  21. no tak rozpędziłam się z tym co nieco infantylnym pytaniem w sparawie sterylizacji panienki. Teraz jasne i trzeba troszkę skarpetkę Bubulki zapełnić aby ją przygotować do dalszej drogi.......oby to był DS albo miły chotelik. podnoszę cię psinko
  22. HankaSanok bardzo dobre to allegro :kciuki: oby zadziałało a sunia hop do góry :multi: :multi:
  23. czas leczy rany a Dafne już na zielonej łące, merda ogonkiem i mówi dziękuję kochana Leonardo za ciepło w ostatnich moich chwilach :lilangel:
×
×
  • Create New...