-
Posts
7318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tamb
-
Przepraszam, poprawilam.
-
Terra, dziękuję. Przelew doszedł. Uzupełniłam 1 post.
-
Dziękuję za wszystko. Weszłam na wątek a tu tyle postów z darami. Sprawdziłam konto i są przelewy. Uzupełniłam 1 post.
-
Brat mojego znajomego razem z żoną adoptowali wczoraj szczeniaczka, który miał żółtaczkę. Dom jak z bajki. Zawiozłam wczoraj do Krakowa i przed chwilą wróciłam bo telepiąc się busami sprawdzałam dzisiaj domek dla ostatniej suni. Kolejny domek też cudowny w Zabawie za Wieliczką. Warto było zostawać na noc i tłuc się od rana do teraz. Po niedzieli znowu muszę jechać do Krakowa i tam nowi Państwo odbiorą malutką. Padam i jeszcze raz padam. Znajomi, którzy wczoraj adoptowali chcieli przelać coś dla moich zwierzaków. Nie zgodziłam się ale zaproponowałam pomoc dla biednych suczek na sterylizację. Trzeba szybko uzbierać i działać. Nie mam siły i czasu tak rozwozić i osobiście sprawdzać domy 100km od miejsca zamieszkania.
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
tamb replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Nana po sterylizacji. Może przy zdjęciu szwów lepiej zapozuje. Wielkie podziękowania za umożliwienie zabiegu. -
Dziękuję za potwierdzenie. I zaczynamy zbiórkę od nowa. Jakby był nadmiar to gryzaczki byłyby dla Henia.
-
Beatka mówiła, że jest bardzo trudna do złapania. Może w końcu się uda.
-
Nie, to Timonek miał mieć usuwanego tłuszczaka ale po naradzie z weterynarzem odwołałam zabieg. Jest to sprawa bardziej estetyczna niż problem zdrowotny. A Maks czuje się świetnie.
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
tamb replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Trwa sterylizacja suczki Nany. Jej wątek http://www.dogomania.com/forum/topic/143295-pro%C5%9Bba-o-pomoc-w-sterylizacji-aborcyjnej-suczki-nany/?p=15834709 -
Byłam dzisiaj z togaa w lecznicy z suczką do sterylizacji aborcyjnej od bezrobotnej kobiety. Akcja-sterylizacja pokryje 70% kosztów a 30% trzeba uzbierać. Przy odbiorze suczki będę znała kwotę do zapłaty. Bardzo będzie potrzebna pomoc. To pierwszy krok do przodu. Wątek suczki http://www.dogomania.com/forum/topic/143295-pro%C5%9Bba-o-pomoc-w-sterylizacji-aborcyjnej-suczki-nany/?p=15834709 Potem suczki od wrednej baby i zmuszenie jej do posprzątania podwórka. Znowu będą potrzebne fundusze. Ale od kilku suczek nie będzie 2 razy w roku szczeniaków. To kolejny krok do przodu. A szczeniak w lecznicy z powyższego zdjęcia potwornie zarobaczony.
-
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
tamb replied to togaa's topic in Już w nowym domu
U mnie przy suchym są obojętne ale przy mokrym muszę rozdzielać. Te, które przeżyły głód bronią miski. Kajtek jest u mnie 3 lata a wszystko poza suchą karmą musi dostawać oddzielnie. Mieszko, Kajtek i Fizia bardzo niedelikatnie biorą z ręki. Trzeba podawać im przysmaki na otwartej dłoni. Roki tak zareagował przy suchej karmie, czy przy gotowanym? -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
tamb replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Czas zmienić część tytułu ku pokrzepieniu serc. Roki ma już swój dom. -
Czy przelew doszedł? Poproszę o potwierdzenie.
-
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
tamb replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Ja już jestem spokojna. Rodzina wspaniała, pies grzeczny i łagodny. Będzie dobrze. -
Już wysyłam PW. Bardzo dziękuję bo faktycznie już nie wyrabiam. Ozzy był dzisiaj u weterynarza, USG nic nie wykazało, wyniki badania krwi będą wieczorem. Dostał antybiotyk, wszystko wskazuje na zapalenie pęcherza. Porozmawiałam z doktorem o planowanej operacji Timona - usuwanie tłuszczaka i operacja odwołana. To tylko sprawa kosmetyczna a jemu w niczym ten tłuszczak nie przeszkadza. W środę w termin Timona wskoczyła sunia od bezrobotnej sąsiadki na strylizację aborcyjną. Pisałam o niej wcześniej. Pierwsza cieczka i już pokryta. Jakby były szczeniaki to baba przyleciałaby po pomoc do mnie. 70% kosztów pokryje Akcja Sterylizacja z dogomanii. 30% albo wyproszę albo ja sama. I tak to trwa i trwa bez końca. Ciągle chcę się wycofać i samo mnie dopada i stawia przed murem.
-
AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!
tamb replied to 3 x's topic in Sterylizacje
Sterylka aborcyjna umówiona na środę, na 11.30. -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
tamb replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Wróciła kudłata suczka, siostra tej chorej. Roki już w swoim domu. -
Olbrzym i maleńka. Roki wygrał los, sunieczka też w nowym domu!
tamb replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Oj, dzieje się. Mój Ozzy chory, jutro weterynarz. Nasikał do łóżka a jest bardzo czystym psem i sika cały czas tam, gdzie stoi. Szczeniak wraca z adopcji wieczorem a ja i Roki szykujemy się do drogi. -
Advenio, dziękuję, że zainteresowałaś się losem suczki.