Jump to content
Dogomania

tamb

Members
  • Posts

    7318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tamb

  1. Poker, dziękuję bardzo. Agnieszko, sunie były w Dzienniku Polskim już dwa razy. Nikt nie dzwonił.
  2. Koleżanka nie może się zalogować ale ja napiszę. Sunia złapana, jest u Pani Renaty ze Straży Ochrony Zwierząt w Słupsku. Numer do Pani Renaty Cieślik 519467659. Po obserwacji (ugryzła przy łapaniu) będzie do adopcji.
  3. No cóż, tylko 5 zmieściło się na tym posłaniu.
  4. Rozbrykały się, widać, że szczęśliwe. Tylko domku ciągle nie ma. A piętro niżej moje ukochane koty.
  5. Agnieszko, na zdjęciach ten złapany pies wyglądał inaczej niż w rzeczywistości. Nie jest wilkowaty, jest typowym kundelkiem z krótką sierścią. Taki grubas średniej wielkości. Siwe miał po bokach na pyszczku a tak to cały czarny.
  6. Dziewczyny, ja Murzyna nie widziałam na oczy. Znam go tylko ze zdjęć. Mogę się mylić. Czytnik czipa też nie zawsze działa zwłaszcza w rękach osoby, która szuka czipa pierwszy raz w życiu. Jeśli ten sam pies miałby obróżkę moro a nie czerwoną zwiększyłoby to moją opinię, że może to być Murzyn. Boję się pomyłki. Uważam, że osoby, która znały osobiście Murzyna powinny przyjeżdżać i oglądać zgłaszane psy.
  7. Wczoraj przelałam za Henia 110zł (11 listopada pojechał do swojego domu). Poproszę o potwierdzenie jak dojdą.
  8. Wojtuś od maja ma dom. Kotką Agatką, która jest u mnie od sierpnia nikt się nie interesuje. Wątek Agatki http://www.dogomania.com/forum/topic/142500-czarna-agatka-czeka-na-dom-rudy-jacu%C5%9B-w-nowym-domu-d%C5%82ug-w-lecznicy-302z%C5%82/
  9. Togaa pożyczyła z gabinetu weterynaryjnego czytnik czipa i pojechałyśmy sprawdzić złapanego psa w Bystrej. Czytnik nie zareagował, pies jest podobny do Murzyna ale wygląda na młodszego. Czerwona obróżka też świadczy, że to raczej nie Murzyn. Piesek grubawy, sierść czysta i lśniąca wyglądał na miejscowego, który biega luzem. Pan, który go złapał wypuści go rano z liścikiem przypiętym do obroży. Będzie to prośba do właściciela, żeby zadzwonił potwierdzając, że pies ma dom. Jeśli pies będzie się błąkał nadal i nikt nie potwierdzi, że jest jego to co wtedy? Piszę o tym, bo chcę pomóc w sprawie z Murzynem ale za każdym razem się boję, że złapany pies będzie potrzebował pomocy nie będąc Murzynem. Do siebie nie wezmę bo nie mam już miejsca na kolejnego psa, na hotel mnie nie stać. Do schroniska nie odwiozę bo nie poradziłabym sobie z tym psychicznie.
  10. Potwierdzam przelew i bardzo dziękuję.
  11. tamb

    Maks za TM

    Dzisiaj przyjechała karma Maksa. Jutro napocznę worek. Maks wygląda wspaniale, muszę zrobić zdjęcia.
  12. AgaG bardzo dziękuję i potwierdzam przelew 70zł. Dopiszę to na tym wątku w 1 poście. Dorzucę do karmy ale wiadomo, że żywienie jest zbiorowe i nie tylko suczki z tego skorzystają. Jednak łatwiej mi rozliczyć na wątku suczek.
  13. Jest u mnie bo biorąc Mobiego zobaczyłam dziadygę i miałam chwilę słabości. Mobi znalazł dom a Yoda nie dawał mi spokoju. I trafił do mnie. Mobi był łagodny, bezproblemowy. Yoda posikuje i jak pisałam ustawia inne psy. Jak tylko jakiś podejdzie szczeka i warczy. Wszystkie z parteru go ignorują, nie reagują na zaczepki. Ale i tak jest miły i bardzo mnie lubi.
  14. Dziękuję za pomoc. Cieszę się, że nie jestem sama z tym wszystkim.
  15. Dziękuję, że zaglądasz. Zmobilizuje mnie to do zrobienia zdjęć.
  16. U Yody wszystko dobrze. Zdrowie dopisuje, ustawia inne psy. Muszę mu zrobić zdjęcia bo teraz łatwo się wstawia jako miniaturki. Jego koleżanka Senta miała spuchnięty pyszczek od zęba ale dostaje antybiotyk i już jest dobrze. Jakby opuchlizna się utrzymywała byłby RTG i zabieg u uśpieniu. Bardzo się tego bałam, bo mogłaby się nie wybudzić. Babinka ma tylko 4 zęby.
  17. Nikt nie dzwoni. Co kilka godzin robię zmiany z Maksem. Na piętrze są dwa pokoiki i jak Maks zaśnie w jednym, zamykam go na klucz i wpuszczam Dusię i Tusię do drugiego. Jak Maks jest aktywny, sunie idą do kotłowni. Tak cały czas, żeby nikt nie był poszkodowany. A na dole 11 kotów i 9 psów. Mam teraz 3 partie zwierząt, które nie mogą się spotkać. Nie jest łatwo.
  18. tamb

    Maks za TM

    Dziękuję, nie nadążam z tym wszystkim.
  19. Sunie odżyły i bawią się jak szczeniaki. Są nierozłączne. Im dłużej je obserwuję tym bardziej czuję, że nie powinno się ich rozdzielać. Spią wtulone w siebie, sikają równocześnie, wszystko robią tak samo. 10 lat spędziły razem. Jak znaleźć dom? Są takie miłe a nikt nie dzwoni.
  20. Znalazłam zdjęcia Henia jak był szczeniakiem.
  21. Togaa zabrała mnie dzisiaj do Bystrej i rozmawiałyśmy z Panem. Są podstawy, żeby mieć nadzieję, że to Murzyn. Pan będzie łapał i natychmiast zadzwoni.
  22. Pan, który zrobił mu zdjęcie, dokarmia go. Jak tylko go złapie albo zwabi na ogrodzony teren, zadzwoni. Osoby z Krakowa zainteresowane Murzynem umówiły się już z Panem. Ja też mogę pomóc ale nie mam samochodu i musiałabym jechać busem.
  23. tamb

    Maks za TM

    Maksowi kończy się karma. Ech ....
×
×
  • Create New...