Jump to content
Dogomania

tamb

Members
  • Posts

    7318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tamb

  1. Piszę, ze sama nie dam rady nic zrobić. Na dogomanii liczę na cud i osoby, które sobie z tym poradzą. Poza tym jak uda się mi wykupić szczeniaki to sama mam brać je na siebie? To raczej niemożliwe. Wykupię i poproszę o dt.
  2. Jakie jeszcze badania powinien mieć zrobione? Miał pobraną krew, USG, RTG. Jest pod opieką dobrego weterynarza. Cieszę się z poprawy bo rzeczywiście panikowałam. Agnieszko, ja tylko 4 psy w swoim życiu pokochałam, resztę bardzo, bardzo lubię i się o nie troszczę. :smile: Z tych 4 żyją tylko 2.
  3. Kto miał taką władzę, zeby to zrobić? Były interwencje, prośby, była straż miejska itp. Nikt nic nie wskórał, baba nie wpuszcza. Były wezwania, nie stawia się. Ja mając swoje stado, podrzucam potajemnie karmę a jest mi ciężko. Baba porusza się o balkoniku, jest stara. Dobrowolnie suk dorosłych nie chciała oddać, nie ma zagrożenia życia więc nie da się podobno odebrać. Wywalczyłam, ze nie są na łańcuchu i w zimie bierze je do piwnicy. Nie są chude bo ja i kilka innych osób dokarmiamy. Co ja sama mogę? Nie będę wymieniać instytucji, do których się zwróciłam o pomoc. Owszem byli, ale nic więcej nie wywalczyli. Poza tym ja nie zajmuję się zwierzętami bo to moja praca, misja i sposób spełnienia się. Priorytety mam inne, zwierzęta to jedynie moja słabość bo nie mogę znieść ich cierpienia. I przez tą słabość poświęcam więcej niż powinnam, niestety.
  4. Pomocy http://www.dogomania...ocy/?p=10842826
  5. Pomocy http://www.dogomania...ocy/?p=10842826
  6. Pomocy http://www.dogomania...ocy/?p=10842826
  7. tamb

    Maks za TM

    Pomocy http://www.dogomania...ocy/?p=10842826
  8. Pomocy http://www.dogomania...ocy/?p=10842826
  9. Pomocy http://www.dogomania.com/forum/topic/100714-rozpaczliwie-p%C5%82acz%C4%85ca-ma%C5%82e-starsze-sunie-i-szczeniaki-bielsko-bia%C5%82a-pomocy/?p=10842826
  10. Potrzebna pomoc, to nie może trwać. Są 3 szczeniaki w tym syfie. Ludzie z sąsiedztwa mówili, ze baba chce je sprzedać po 10 zł. Inaczej zabije je łopatą bo tak załatwia sprawę rozmnazania u swoich suczek. Byłam tam dzisiaj, żeby wykupić. Nie otworzyła. Po południu znowu pójdę. Jak uda się wykupić to co dalej. Ja sama tego nie ogarnę, nie mam żadnych uprawnień. Zgłaszam problem od lat a psy dalej cierpią.
  11. Yoda to jednak pies-niespodzianka. Wczoraj umierał a dzisiaj po południu obudził się z radosnym szczekaniem i zaczął domagać się spaceru. Pojadł, załatwił się zdrowo i zachowuje się jakby nic się wcześniej nie działo. Od początku są z nim same zaskoczenia. Ale tym razem bardzo się cieszę. Napędził mi strachu dziadyga. :)
  12. Metacam w zawiesinie. Mam dać wieczorem a rano dzwonić i pewnie znowu podjechać.
  13. Wyniki w normie, jedynie Alat 109. Wczoraj był Metacom, Buscopan a dzisiaj Tolfine inj. Catosal.
  14. W tej chwili po zastrzykach czuje się lepiej. Wczoraj też tak było. Ale pod wieczór i w nocy popiskiwał i bał się poruszać. Może dzisiaj tak nie będzie tylko z każdym dniem poprawa. Wpadam w panikę jak zwierze cierpi.
  15. Wróciłam z nim z lecznicy, jest po RTG. Między innymi ma pozrastane kręgi szyjne i śrut. Albo mu przejdzie z ryzykiem nawrotów bolesność i przeczulica albo to początek końca. Drugiego wariantu bym nie chciała.
  16. Powiem Kajtkowi, że nie jest zapomniany. Pewnie się ucieszy.
  17. Bezradność mnie załamuje, nie wiem jak mu pomóc. USG wykazało tylko, że ma przepełniony pęcherz bo od wieczora nie wysikał śię, taki spięty z bólu. Krew została pobrana i jeśli wyniki będą tak dobre jak przed kastracją, to ból jest prawdopodobnie od kręgosłupa z promieniowaniem na łapkę. Tak naprawdę w tej chwili nie wiadomo, co mu jest. Wieczorem mam dzwonić do weterynarza. Dostał zastrzyki, teraz śpi. Najgorsze jest jak nagle piszczy i nie wiadomo co zrobić. Na rękach się uspakaja. Nie chciałabym żeby umarł 2 miesiące po adopcji. W tej chwili panikuję bo nigdy tak z żadnym psem nie było.
  18. Yoda jak widzę stał się niewidzialny podobnie jak Kajtek i inni moi tymczasowicze. Miał robione dzisiaj badania, USG, wieczorem będą wyniki. Pozamykam moje wątki bo nie ma sensu snuć monologów.
  19. Yoda jutro musi iść do weterynarza. Prawdopodobnie będzie RTG i nie wiem co jeszcze. Dzisiaj 3 razy przeraźliwie piszczał i jak go brałam na ręce miał sztywną łapkę. Tak jakby skurcz. Rozmasowywałam i mijało. Ja się nie znam, na moje oko to jakby skurcz. Może być coś z kośćmi czy stawami. Faktem jest, że go bardzo boli.
  20. tamb

    Maks za TM

    Dobranoc.
  21. Salibinka czasem jeździ ale nie z Krakowa. Może jeszcze ktoś się odezwie na wątku, kto mógłby pojechać bo ma u Makili psa. Dziękuję za żwacze dla Henia. Nie pominęłam postu. /Może się jeszcze ktoś uaktywni/ - dotyczyło Twojego postu.
  22. tamb

    Maks za TM

    Udało się zmienić tytuł wątku.
  23. Kajtka, którego wszyscy zapomnieli podrzucę na pierwszą stronę.
  24. Wątki pouciekały. Zaznaczę Yodę.
  25. W poniedziałek porobię zdjęcia bo do jutra wieczorem nie ma aparatu.
×
×
  • Create New...