Jump to content
Dogomania

tamb

Members
  • Posts

    7318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tamb

  1. Jacuś ma na imię Ryś i od wczoraj jest w nowym domu. Agatka wciąż czeka.
  2. Byłyśmy u Henia z salibinką i Panią Ewą, która dała dom tymczasowy Misiowi. Przykro było rozstawać się z Heniem, chciał z nami jechać.
  3. Cieszę się, że śledziłam faceta z Misiem i weszłam za nim do kamienicy pod pretekstem szukania kogoś. Zapytałam o nieistniejącego lokatora, nawiązałam rozmowę i wyciągnęłam numer telefonu. Warto czasem nie mieć rozsądku.
  4. Podpisałam.
  5. Ale fundacja ma jakieś prawa i większe możliwości niż zwykły śmiertelnik.
  6. Jedna jest w domu i biega po ogrodzie. Traktują ją lepiej bo wierzą, że jest pinczerkiem. Jest psem syna tej baby w tym samym domu. 2 pozostałe są psami starej baby, mają rozwalające się budy na wysypisku śmieci za domem. Nie mają wstępu do ogrodu. Tych może się zrzekną tylko żeby o tym rozmawiać musi być miejsce dla nich.
  7. Jakby były deklaracje na hotel, można porozmawiać z właścicielami o zrzeczeniu. Ja ich nie mam gdzie wziąć.
  8. Te fundacje od husky nie mogą zdobyć danych osobowych ze schronu i sprawdzić domu? Na pewno mogą.
  9. Tak, 300zł. 250 sterylizacja i 50 badania. Przy 2 starszych konieczne, przy młodszej weterynarz zadecyduje.
  10. Młoda dziewczyna z 2-letnim dzieckiem dzwoniła. W niedzielę odwiedzę Henia. Kupiłam żwacze i psie ciasteczka. Jesteśmy już umówione z salibinką.
  11. Sterylizacja tej domowej w poniedziałek o 12.30. Tych 2 biedniutkich we wtorek. Transport załatwiony.
  12. Tak, nawet filmik na fb. Wszystko się poukładało.
  13. Roki, teraz Roni ma super dom a sunia dalej czeka w lecznicy. Czas skupić się na niej.
  14. .................................................................
  15. Rozmawiałam z doktorem i w 300zł zmieszczą się badania i sterylizacja. Czyli trzeba zebrać 900zł.
  16. Dzisiaj postaram się wysłać fakturę za sterylizacje Nany na kwotę 250zł. Czy może być przelew do doktora na całą kwotę a ja zwrócę 30 % na Wasze konto? • koszt -250zł • miejsce zabiegu - Lecznica AS W Bielsku-Białej • link do wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/143295-pro%C5%9Bba-o-pomoc-w-sterylizacji-aborcyjnej-suczki-nany/
  17. Wpłaty azalia - 50zł mar.gajko - 100zl AgaG - 50zł _______________ razem 200zł potrzeba 900zł, z badaniami i fartuszkiem weterynaryjnym więcej
  18. Dziękuję :loveu: Domek był sprawdzony i powinno być dobrze. Będzie miał czarną koleżankę w podobnym wieku do towarzystwa.
  19. Dziękuję, żeby tylko wszystko się udało.
  20. Napiszę, żeby było z pierwszej ręki. Pojechaliśmy z kolegą do Bystrej i telefonicznie pokierowano nas do jakiejś meliny. Pijana, śmierdząca baba wsiadła do samochodu i mówiła, gdzie mamy jechać. Dojechaliśmy do zapuszczonej kamienicy. Pijaczka zastukała do drzwi mieszkania, otworzyła i zaatakowała przerażoną kobietę słowami ^ukradłaś Murzyna, oddawaj^. Musiałam opowiedzieć o co chodzi i uspokojona kobieta pokazała mi swojego Murzyna, młodego i z białą krawatką. Meliniara zobaczyła u kogoś znajomego podobnego psa i pomyślała, że nas naśle, psa zabierzemy a ona dostanie nagrodę. Jeśli chodzi o niedoszłych opiekunów, ktoś powinien pojechać do nich do pracy i przyprzeć do muru. Może już w drodze do Krakowa wyrzucili albo zrobili z nim coś złego.
  21. W sobotę zawożę Jacusia do domku, do Krakowa. Ostatnio jeżdżę, sprawdzam domy, rozwożę i ..... uczę się życia. Zasypiam na siedząco i chyba mam dość.
  22. Ostatnią maleńką sunię zawiozłam do domku do Krakowa. Wróciłam i podrzucam wątek.
  23. Dziękuję, konto jest w pierwszym poście. Ważny dopisek - na sterylizację suczek z interwencji.
×
×
  • Create New...