Jump to content
Dogomania

tamb

Members
  • Posts

    7318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tamb

  1. Przepraszam, poprawilam.
  2. Terra, dziękuję. Przelew doszedł. Uzupełniłam 1 post.
  3. Proszę o pomoc w sfinansowaniu sterylizacji 3 suczek z tego koszmaru. Wpłaty na konto stowarzyszenia z dopiskiem -na sterylizację suczek z interwencji.
  4. Dziękuję za wszystko. Weszłam na wątek a tu tyle postów z darami. Sprawdziłam konto i są przelewy. Uzupełniłam 1 post.
  5. Brat mojego znajomego razem z żoną adoptowali wczoraj szczeniaczka, który miał żółtaczkę. Dom jak z bajki. Zawiozłam wczoraj do Krakowa i przed chwilą wróciłam bo telepiąc się busami sprawdzałam dzisiaj domek dla ostatniej suni. Kolejny domek też cudowny w Zabawie za Wieliczką. Warto było zostawać na noc i tłuc się od rana do teraz. Po niedzieli znowu muszę jechać do Krakowa i tam nowi Państwo odbiorą malutką. Padam i jeszcze raz padam. Znajomi, którzy wczoraj adoptowali chcieli przelać coś dla moich zwierzaków. Nie zgodziłam się ale zaproponowałam pomoc dla biednych suczek na sterylizację. Trzeba szybko uzbierać i działać. Nie mam siły i czasu tak rozwozić i osobiście sprawdzać domy 100km od miejsca zamieszkania.
  6. Nana po sterylizacji. Może przy zdjęciu szwów lepiej zapozuje. Wielkie podziękowania za umożliwienie zabiegu.
  7. Im szybciej zadziałamy tym skuteczniej. Bo jeszcze ta straszna baba coś wymyśli.
  8. Dziękuję za potwierdzenie. I zaczynamy zbiórkę od nowa. Jakby był nadmiar to gryzaczki byłyby dla Henia.
  9. Bardzo dziękuję. Przyszło na konto 50zł dla szczeniaków. Teraz jak są szczeniaki gotuję i te dwie suczki od wrednej baby są szczęśliwe jak im zanoszę, oczywiście potajemnie.
  10. Beatka mówiła, że jest bardzo trudna do złapania. Może w końcu się uda.
  11. tamb

    Maks za TM

    Nie, to Timonek miał mieć usuwanego tłuszczaka ale po naradzie z weterynarzem odwołałam zabieg. Jest to sprawa bardziej estetyczna niż problem zdrowotny. A Maks czuje się świetnie.
  12. Trwa sterylizacja suczki Nany. Jej wątek http://www.dogomania.com/forum/topic/143295-pro%C5%9Bba-o-pomoc-w-sterylizacji-aborcyjnej-suczki-nany/?p=15834709
  13. Byłam dzisiaj z togaa w lecznicy z suczką do sterylizacji aborcyjnej od bezrobotnej kobiety. Akcja-sterylizacja pokryje 70% kosztów a 30% trzeba uzbierać. Przy odbiorze suczki będę znała kwotę do zapłaty. Bardzo będzie potrzebna pomoc. To pierwszy krok do przodu. Wątek suczki http://www.dogomania.com/forum/topic/143295-pro%C5%9Bba-o-pomoc-w-sterylizacji-aborcyjnej-suczki-nany/?p=15834709 Potem suczki od wrednej baby i zmuszenie jej do posprzątania podwórka. Znowu będą potrzebne fundusze. Ale od kilku suczek nie będzie 2 razy w roku szczeniaków. To kolejny krok do przodu. A szczeniak w lecznicy z powyższego zdjęcia potwornie zarobaczony.
  14. U mnie przy suchym są obojętne ale przy mokrym muszę rozdzielać. Te, które przeżyły głód bronią miski. Kajtek jest u mnie 3 lata a wszystko poza suchą karmą musi dostawać oddzielnie. Mieszko, Kajtek i Fizia bardzo niedelikatnie biorą z ręki. Trzeba podawać im przysmaki na otwartej dłoni. Roki tak zareagował przy suchej karmie, czy przy gotowanym?
  15. Czas zmienić część tytułu ku pokrzepieniu serc. Roki ma już swój dom.
  16. Czy przelew doszedł? Poproszę o potwierdzenie.
  17. Ona robi łaskę, że pozwoli. To berobotna kobieta z córką, mieszkają u babci i żyją z emerytury babci. Poza tym, jest jeszcze inny problem, nie chcę pisać na wątku.
  18. Ja już jestem spokojna. Rodzina wspaniała, pies grzeczny i łagodny. Będzie dobrze.
  19. Już wysyłam PW. Bardzo dziękuję bo faktycznie już nie wyrabiam. Ozzy był dzisiaj u weterynarza, USG nic nie wykazało, wyniki badania krwi będą wieczorem. Dostał antybiotyk, wszystko wskazuje na zapalenie pęcherza. Porozmawiałam z doktorem o planowanej operacji Timona - usuwanie tłuszczaka i operacja odwołana. To tylko sprawa kosmetyczna a jemu w niczym ten tłuszczak nie przeszkadza. W środę w termin Timona wskoczyła sunia od bezrobotnej sąsiadki na strylizację aborcyjną. Pisałam o niej wcześniej. Pierwsza cieczka i już pokryta. Jakby były szczeniaki to baba przyleciałaby po pomoc do mnie. 70% kosztów pokryje Akcja Sterylizacja z dogomanii. 30% albo wyproszę albo ja sama. I tak to trwa i trwa bez końca. Ciągle chcę się wycofać i samo mnie dopada i stawia przed murem.
  20. Sterylka aborcyjna umówiona na środę, na 11.30.
  21. Ewa gonzales, bardzo dziękuję. Podam numer konta tylko napisz, proszę do czego chcesz dorzucić. Jeśli do kosztów weterynaryjnych to podam konto Stowarzyszenia Dla Braci Mniejszych a jeśli do jedzenia maluchów to podam swoje.
  22. Wrócił z adopcji kudłaty szczeniak ze zdjęcia w lecznicy.
  23. Wróciła kudłata suczka, siostra tej chorej. Roki już w swoim domu.
  24. Oj, dzieje się. Mój Ozzy chory, jutro weterynarz. Nasikał do łóżka a jest bardzo czystym psem i sika cały czas tam, gdzie stoi. Szczeniak wraca z adopcji wieczorem a ja i Roki szykujemy się do drogi.
  25. Advenio, dziękuję, że zainteresowałaś się losem suczki.
×
×
  • Create New...