-
Posts
7318 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tamb
-
100-letni Paragraf chciałby odejść kochany, w swoim domu.MA SWÓJ DOM !!!
tamb replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Dziadunio jest w Dzienniku Polskim, jeszcze nikt nie dzwonił.:shake: -
100-letni Paragraf chciałby odejść kochany, w swoim domu.MA SWÓJ DOM !!!
tamb replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję. Jeśli nikt sensowny nie zadzwoni po ogłoszeniu w Dzienniku Polskim, poproszę o pomoc w ogłoszeniach. -
100-letni Paragraf chciałby odejść kochany, w swoim domu.MA SWÓJ DOM !!!
tamb replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Dziadeczek wieczorkiem chętnie pospacerował, zrobił siku i kupkę. Dziękuję za tulenie i wyprowadzanie staruszka, widać, że czuje się coraz lepiej. Mar.gajko daje mu leki i wygłaskuje codziennie. Jestem Wam bardzo wdzięczna za zainteresowanie przy każdej okazji Paragrafem bo sama nie mogę często jeździć. Dzisiaj byłam w szoku jak bardzo się zmienił w ciągu tygodnia, już wcale nie kaszle.:loveu: -
Uważajcie na osobę z Nowej Huty, Elwira T. nr.tel 7882131..Kobieta chce adoptować szczeniaka. Umówiła się koło tomeksu w spelunce "Agatce", czekałyśmy z Karusiap, nie odpowiedziała na sms, kiedy zadzwoniłam, była arogancka i oznajmiła, że teraz nie może. Straciłyśmy czas i czekałyśmy na nią w okropnym miejscu.:angryy: Tak nieodpowiedzialnej osobie nie można powierzyć psa.
-
[quote name='j3nny']kto poznaje? :loveu::loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/312/5c9dcaf6a584edafmed.jpg[/IMG][/URL][/quote] Ja poznaję ... Kminka :eviltong:
-
100-letni Paragraf chciałby odejść kochany, w swoim domu.MA SWÓJ DOM !!!
tamb replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Paragrafowi domek potrzebny.:loveu:Pieniądze zostały (200zł) z puli Karo, dużego, białego psa, któremu sponsorowała hotelik pani Ada. Przystań Ocalenie też proponowała sponsorowanie, poproszę o pomoc w gorszej sytuacji. :loveu:Pomocy potrzebuje kaukaz z mojego podpisu, który jest u Biafry. Dziadeczek jest w ciepłym pomieszczeniu, ma kocyk i podusię ale nie ma swojego człowieka.:-( -
[quote name='jurmar98']Fajnie,że Fuksik przyjeżdża do Lednicy.Zatem będę mógł już niebawem odwiedzać dwóch Panów F w hoteliku (Fabia i Fuksa).Podtrzymuję deklarowaną przeze mnie wcześniej kwotę na hotelik 50 zł miesięcznie (dlatego 50,a nie 100 bo będę go odwiedzał a na "prezenty" i tak wyjdzie więcej niż drugie 50zł).Gdyby Tamb miała kłopoty z transportem ,to może da się coś zaradzić.[/quote] Wystarczą prezenty.:evil_lol: Będzie trzeba go odrobaczyć bo szczepiony już jest.:loveu: Przy transporcie nie pomogę, bo nie jestem zmechanizowana. Jeśli nikt na wcześniejszy termin się nie zgłosi, zrobię rezerwację na niedzielę.
-
I błagam, żeby był łagodny. Jestem kocia mama i nie poradziłabym sobie z agresywnym psem (i to dużym);).
-
Fuksik po nabraniu odporności po szczepieniu na choroby zakaźne przyjeżdża do hotelu do Lednicy Górnej. W razie kosztów weterynaryjnych będzie potrzebna forumowa pomoc. W ogłaszaniu też. Muszę wiedzieć tylko kiedy będzie już odporny ... i przywieziony.
-
Dokładnie, na którego rezerwować hotel?;)
-
100-letni Paragraf chciałby odejść kochany, w swoim domu.MA SWÓJ DOM !!!
tamb replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Karolinko, bardzo dziękuję. :loveu: -
Muszę zrobić. :oops:
-
Piękny, zdradzony przez człowieka pies już w nowym domu.
tamb replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Ogłosiłam Tinkę od hop! i zgłosli się mili państwo, którym umarła jamniczka. Kiedy dowiedzieli się, że Tinka będzie średnia, zrezygnowali bo chcieli małego pieska. Zaproponowałam im Kminka. Kiedy usłyszeli jego historię, płakali. Foksia i Dzekuś zawiozła państwa do hotelu i wrócili z Kminkiem.:loveu: -
Piękny, zdradzony przez człowieka pies już w nowym domu.
tamb replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Kminek już w nowym domu.:multi: -
Kminek już w nowym domu.:multi:
-
100-letni Paragraf chciałby odejść kochany, w swoim domu.MA SWÓJ DOM !!!
tamb replied to tamb's topic in Już w nowym domu
Bidulek ma stan zapalny uszu, oczu , odbytu. Jest niewidomy, ma chore serce (ale może z tym żyć), nie ma cukrzycy. Miał EKG i badanie krwi. Jutro wyniki. Karusiap i edit_f, dziękuję za nieocenioną pomoc.:loveu: -
Co słychać u czarnuszków?
-
Zaznaczam wątek.