Jump to content
Dogomania

tamb

Members
  • Posts

    7318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tamb

  1. Nasz biedak jest dzisiaj znowu w Dzienniku Polskim.
  2. Filifionka pakuje walizki. W piątek przyjeżdża do Krakowa, tego samego dnia albo w sobotę jedzie do Katowic. Może nowi właściciele się zalogują i sami coś napiszą?;) Byłoby miło.
  3. Bardzo dziękuję.:loveu:
  4. Dom tymczasowy tak bardzo potrzebny.:-(
  5. Dziękuję za banerek.:loveu:
  6. Agnieszko, nie ma szans :shake:. Jakby moje psy nie szczekały na jego widok jak opętane i nie bałabym się sasiadów, wziełabym go. Niestety nie mogę. mam 13 zwierząt w mieszkaniu i same kłopoty, które usiłuję rozwiązać. W złym momencie to się stało, jeśli już musiało się stać.
  7. Majga, zmieniłam tytuł po Twoim poście.;) Pierwszy raz nie trzymałam się swoich zasad przy adopcji. Dałam psa ludziom o ogromnym uroku osobistym ale bardzo młodym i nieustabilizowanym. Przekonał mnie ich wegetarianizm i miłość do zwierząt. Nie udało się, praca, studia, nie podołali ... :oops::shake:
  8. Ja w tej chwili nie mam pomysłu, miejsca ani pieniędzy na hotel. Jestem odpowiedzialna za jego adopcję.:shake:
  9. Słodka Tinka. Julitko a rodzinie, która ją uratowała udało się jakoś pomóc? Kontaktował się ktoś z nimi z dogo?
  10. Filifionka jedzie tylko trzeba teraz wszystko zorganizować.
  11. Jestem bezsilna. Co robić?
  12. Moja wetka może go wykastrować "po kosztach" za 100zł. Jest świetna. Tylko trzeba mieć dom tymczasowy, w którym byłby ktoś z nim po zabiegu. Kiedy znajdzie się nowy dom sprawa kastracji znowu się odciągnie.:shake:
  13. Mili ludzie, grzeczne dziecko, zadbany piesek i czyste akwarium. Zwierzęta świadczą o ludziach a rybki i wesoły pekińczyk są dobrą wizytówką. Nie mam siły pisać, muszę jeszcze złapać kicię z piwnicy (jutro sterylka).
  14. Cisza i nikt tu nie zagląda.:-(
  15. Jutro jestem umówiona w Katowicach o 12.30. Bardzo się denerwuję :shake:
  16. Martwię się o psiaka. Kto pomoże?:-(
  17. Na moje koty nie reagował, psów nie atakuje ale zaatakowany, broni się. Tak mówiła jego właścicielka. Z moimi psami nie mogłam go poznać bo bały się go i bardzo szczekały. Problem jest taki, że musi być w domu, nie ma podszerstka i bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem. Jest duży i powinien mieć zpewniony ruch. Idealny byłby dom z ogrodem i człowiek, który wytuli, wygłaszcze i pozwoli sobie towarzyszyć cały czas. Trzeba też być stanowczym i konsekwentnym.
  18. Może ktoś dać dom tymczasowy? To bardzo pilne.
  19. We wtorek jestem umówiona w Katowicach, sprawdzę domek.;)
  20. [quote name='ElzaMilicz'][B]Tamb[/B], nie chcę już męczyć pani Renaty. Jeśli masz odwagę spróbuj. :)[/quote] Dobrze,podaj mi nr tel na pw to zadzwonię. ;) Widziałaś wątek Atosa?:shake:
  21. Ogłaszam go od miesiąca, był w Dzienniku Polskim, Gazecie Krakowskiej, ma zrobione allegro. Pomogły mi w ogłoszeniach Camara i hop! Nie pisałam na dogo bo mógł aż do znalezienia idealnego domu stałego przebywać u aktualnych właścicieli. Teraz pilnie szukamy domu tymczasowego. Wszelkie ogłoszenia potrzebne bo nie mam już pomysłów.
×
×
  • Create New...