Jump to content
Dogomania

tamb

Members
  • Posts

    7318
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tamb

  1. Śliczna z uszkami strzępiastymi, już widzę jak powiewają na wietrze. Pewnie przekrzywia główkę na bok jak się wydaje dźwięki i biegnie dać całusa, to taki typ suni. Tylko adoptować.:loveu:
  2. Wstyd się przyznać ale biegnę na końcu smyczy na ugiętych nogach i wołam "ratunku".:oops: Ja to ciotka od kotów bardziej jestem.:scared:Jurmar98 a widziałeś Sabę i Kajtka, parę przyjaciół?
  3. A "właściciele" go gdzieś nie wywieźli?:-(
  4. Zdjęcia jak zwykle cudne ale martwię się o Natanka.
  5. Trzymam kciuki za domek Podkowy Leśnej. Jak dobrze, że domy sprawdza się osobiście. Przez telefon można opowiadać cuda.:shake:
  6. Jak dobrze, że Zorro już jest bezpieczny. :multi:
  7. Zobaczcie Hienkę z mojego podpisu. Zobaczyłam i zgłupiałam do reszty. Ryczałam wczoraj, że nie mogę dać jej domu stałego.
  8. Też o tym myślałam ale szukam dla nich domu z ogrodem a taki maluch znajdzie jakąś dziurę, szczelinę i ucieknie do suczek. Trochę się tego boję. Wykastrowany, nie będzie kombinował przy ogrodzeniu.
  9. Bardzo proszę o deklaracje wpłat. Ja w poniedziałek zapytam, czy przy małym piesku też jest 150zł.
  10. Zapytam w poniedziałek weta.
  11. Hop!, prawda, że Hienka podobna jest do naszej Titki z dzieciństwa? :-( Titka nie żyje od 1991 roku. nigdy jej nie zapomnę.
  12. Już pokochałam i wpisuję się na wątek.:loveu: Dajcie, proszę więcej zdjęć na wątek. Na stronie schroniska są odjazdowe, widać cudne uszka i całą sylwetkę.
  13. Nie mam teraz kasy.:shake:
  14. Bardzo proszę o wpłaty za kastrację Fuksa. :loveu:Najlepiej do pana Tomka. Fuksior był dzisiaj na spacerku, nie wygląda na zmartwionego. Domku tylko brakuje.
  15. Fuksik wyściskany i wyspacerowany.:loveu: Bardzo się cieszę, że Kojak ma domek. :multi:
  16. To czekam na c.d. komiksu.:lol: Wyściskać od Ciebie Fuksa bo jadę do niego dzisiaj?
  17. Ola la, a co z ciągiem dalszym kojakowego komiksu? Tak fajnie się zapowiadał.
  18. Ogłoszę ją poza kolejką. Pieski w dt i hotelu są bezpieczne. Rzućcie okiem na mój awatarek to zrozumieci dlaczego mam słabość do takich suczek.
  19. Fuksa z mojego podpisu. Opowiedziałam pani o cudnej suni i teraz trzeba sprawdzić domek.
  20. Tanitka ładnie ale jestem Tamara :evil_lol:. Pani z Nowego Sącza chciała Fuksa ale ma małego pieska chłopaka, mieszka w kamienicy i z Fuksem mógłby być kłopot. Domek nie jest sprawdzony, trzeba poprosić kogoś z Nowego Sącza. Pani i jej mąż przez telefon wydają się w porządku.
  21. Czy Diana jest wysterylizowana? Jeśli informacje i nr tel z początku wątku są aktualne to ściągnę, zdjęcie też. Jak długo Diana może być bezpieczna w tym domu? Pytam, bo nie wiem czy ogłaszać ją po kolei po czterech czekających w dt i hotelu psach, czy poza kolejnością bo pilne?
  22. [quote name='dragonek100']Nie mam przed Wami nic do ukrycia, mam 6 swoich psów i kilka tz hotelowych, założenie było takie że Nikiforek potrzebuje DT bo może dojść do tego że zostanie pogryziony w schronisku, - powiedziałam że mam kojec wolny i nie ma problemu, jak go przywiozłam okazało się że jest to domowy piesek, zgadza się z moimi kotami i nie ma z nim problemu w domu więc jest w domu i tyle! nie róbcie ze mnie oszustki i nie wiadomo co jeszcze!! jak ktoś z Was chce odwiedzić Nikfora to zapraszam[/quote] Czy to nie jest wystarczająca deklaracja? Paragraf w schronisku miał być uśpiony, zabrałam go do hotelu a dragonek100 zalogowała się, żeby dać mu dom stały. I tak się zaczęło. Teraz wspaniale pomaga. Inne osoby biorąc psa mają same roszczenia, pytają o stan zdrowia, zaglądają w zęby czy aby nie żółte, wycofują się z adopcji, oddają po jednej dobie (szczeniak Tinka od hop! szukała domu 3 miesiące itp.) a p. Marta bierze same bidule ryzykując, że któryś zostanie na stałe. Wozi do weta, dokłada własne pieniądze (benzyna, komórka itp), poświęca czas.
  23. Fuks wybudzony w hotelu i już bez jajek.:eviltong:
  24. Nic nie piszę bo umieram ze strachu o Fuksa - dzisiaj kastracja o 9tej. Zawsze bardzo boję się narkozy. Jeden domek był świetny ale nie dla Fuksa (wspaniali ludzie, dom z ogrodem, dominujący owczarek niemiecki-samiec, koty). Foksia i Dżekuś była u nich na rozmowie i zawiezie im wysterylizowaną sukę z azylu. Drugiego domu nie będę nawet sprawdzać mimo, że warunki z opisu bardzo dobre bo facet oddał psa do schroniska kiedy ten broniąc domu zagryzł włamywacza.:angryy: Trzeci domek to mieszkanie i mały piesek-samiec w Nowym Sączu. Namiary na ten domek do sprawdzenia pod kątem spokojnej suczki już komuś wysłałam na pw. Dom dla Fuksa chciałabym znaleźć w Krakowie ze względu na możliwość szkolenia. Wolałabym dom z ogrodem, ludzi aktywnych, którzy podejmą współpracę z "psią szkołą" i jeszcze będą mieć z tego frajdę. Szkolenie ma być do skutku a nie z limitem czasu (tak jest załatwione).
×
×
  • Create New...