Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. la mnie te problemy z kołem są niepojęte przeciez pies świetnie [quote name='Paula&Goofi']Goofik też koła nie chce robić :([/quote] Dla mnie te problemy z kołem są niepojęte. Przeciez pies świetnie je widzi a pcha się bokami:roll::roll:, chyba ,ze trudno mu załapać i zaufać przeszkodzie która jak dla niego jest zawieszona w powietrzui dlatego nie traktuje jej jako czegoś do skoczeni i przebiega pod:roll::roll: Sikra raczxej je robi Deli po kilku próbach w sumie też a Vic nie, tym bardziej dziwne,że u mnie na wsi miał koło i je robił(gruba opona z traktora), chyba wyciągnę to samochodowe koło które wyciągnęłam spod śmietnika i będziemy codziennie ćwiczyć...
  2. Justa jak ja bym chciała miec taką fotę z moim psem:loveu::loveu::loveu:,śliczności:multi::lol::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img145.imageshack.us/img145/3765/dsc0339cm3.jpg[/url]
  3. Boże Luiza tak bardzo mi przykro:placz::placz::placz: Lotuś [`] [`]
  4. Mudiki zapraszają jutro(znaczy dziś) na pola mokotowskie na 17 tą:lol::lol:
  5. [quote name='anetta']Umawiacie się jutro na Forty?[/quote] Ponieważ Jaszkowa ma inne plany a Asia zniknęła, a ja tam nigdy nie była to umówiłąm sie z Ulą na PM o 17 tej, reflektujesz??:cool3:
  6. [quote name='miroszki']Bardzo ładny portret, [B]Russellka[/B] :razz: Od tej chwili marchewka będzie koniecznym atrybutem Delika - przynajmniej dla mnie skojarzenia z marchewką będą juz bardziej konkretne ;) [B]Mudik[/B] Nie wiem w końcu, jak jutro stoimy z treningami... :shake: Ze spacerkiem wspólnym raczej się nie uda (tzn będzie beze mnie)... Jezeli nie będzie agility, to chciałam poćwiczyć z Jaszką co innego (tez rano).[/quote] Treningu jutro nie ma:placz::placz::placz:właśnie doczytałam na forum. To teraz muszę się do Asiaczka dodzwonić. Podeślij mi na PW numer bo chyba moim coś nie tak nie mogę się dodzwonić
  7. [quote name='Russellka']Oooj trochę za późno bo ja już skończyłam :grins: Ale mam nadzieję, że ten Ci się spodoba :razz: Zawzięłam się i powstał taki oto Delik z marcheweczką: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/4267/delisr4.jpg[/IMG][/URL] Podoba Ci się?[/quote] Fajny Dziękujęęęęęęęęęęę!!:loveu::loveu::loveu:
  8. [quote name='Cerber']heej, ale Deli juz duży jest i takie ma super umaszczenie :loveu: a jak tam wam na zawodach idzie? ostatnio coś mało śledzę wątki z zawodami... i w ogóle w jakich klasach startujesz z Viktorem i z Szikrą, o ile w ogóle z Szikrą starujesz, bo np. w Bydgoszczy chyba z nią nie biegałaś??? ja mogę być zakręcona, nie gniewaj się...:roll:[/quote] Z Sikrą to fakt nie startuje, ale może gdzieś zgłoszę,zależy w jakiej będzie kondycji. ZViciem na razie zerówki(jeszcze z tym kołem i huśtawką powalczymy:roll:) Mały pewnie zacznie w przyszłym roku. A ogólnie każdy z nich to klasa L. Po Bydgoszczy byliśmy w Jedlińsku(na jeden dzień)jako,że okazało sie, że były ex equo dwa pierwsze sie załapalim na pudło i brąz w jumpingu, w agility załapałam efektowny DIS, po tym jak Vic polecial dołem przed ostatnia hopke(ja tego nie zauważyłam) nie wychamowałam i skoczył metę i finito,czysty tor i DIS:angryy::angryy::angryy: Gdzieś kilka stron wstecz są filmiki z obu biegów A gniewac się ni mam o co:lol:;)
  9. Betty fot nie da, bo pojechała na wczasy, do wtorku,środy jej nie będzie:placz: Dobranoc!
  10. też go ugryzł:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  11. Oki nie ważne czy pamiętasz, ważne ,że się podoba:loveu::lol: A teraz idę spać dobranoc!
  12. [quote name='Marihuana']MUDIK, źle widzisz :) I nie rozumiem twojego zdziwienia. U 5 szczeniat ogony są kompletnie połamane nawet u niektorych w 2 miejscach. A w takim przypadku niestety u tych co ogony są połame trzeba obciąć ogonki.[/quote] Chyba mam prawo być zdziwiona,skoro szczeniaki nie maja jednej doby a ogony sie tnie troche później,a tu widzę ,że są krótkie. Nie muszę sie znac ani jasnowidzem nie jestem, że były połamane(pierwszy raz o czymś takim słyszę:roll::-o) Czyli ona są DO obcięcia ale cięte nie były ? tak? bo nie ma śladu po cięciu,dlatego też także i przez to byłam zdziwiona(namotałam sorry dwie rzeczy mnie zdziwiły,że jedne są krótkie a drugie nie i te krótkie nie mają śladu cięcia mimo iż szczeniaki się dopiero co urodziły) Nie mniej jednak dziękuję za objaśnienia.
  13. Prędzej nie zauważyłas bo ja jak już wstawiam to hurtem,całe sesje hiohihihi:evil_lol::evil_lol:
  14. Jak nie przepadam za górami tak ta fota i kolejna mnie powaliły:mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::mdleje::iloveyou::iloveyou::bigcool: [URL]http://images34.fotosik.pl/323/beaf218ec9c56dffmed.jpg[/URL] "ukradłam" tę fotę na tapetę bo jest zarąbista...
  15. to zdjęcie już wstawiałam kilka stron wcześniej (to jedno z sesji ze słonikiem;))
  16. [quote name='Russellka']No to ja sama poszukam i będzie niespodzianka :loveu:[/quote] to mi sie podoba,jak nie jest za późno:cool3::cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/316/5aed4ce8d0e01957.jpg[/IMG][/URL]
  17. dobrze widzę,ze częśc z nich ma krótkie ogony!:crazyeye:
  18. konkurs coś ma słaby odzew więc zapraszam do głosowania:razz::lol::lol: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10566280#post10566280[/url]
  19. tylko ten pudel wyglada ciekawie [url]http://img174.imageshack.us/img174/1466/dscn0891lj8.jpg[/url] reszta jest brzydka pomijam żaruwiastośc kolorów ale sa tak pomalowane jakby ktos farba pociapał byle gdzie i byle jak:roll::roll::roll::shake:
  20. [quote name='M&T']Aha :) bo strasznie mi się podoba ten zawód :):) a na jakich studiach to jest? na tym kierunku potrzebna jest biologia? :eviltong: [oby nie!! xD] No i jeszcze jedno pytanie: da sie wyżyć z samego tego zawodu, czy np. zajmujesz się też czymś innym?[/quote] Ja sie jakoś wyżywiam i psy też:cool3::cool3:, a na studiach miałam klka biologii i kilka chemii bo to była zootechnika:eviltong::eviltong: [B]Tinka [/B]pewnie ,że nosił do góry, ale stac tam na stole mu sie nie bardzo widziało tym bardziej,że spędził na skubaniu 3 godziny:roll::roll:, słowem miał już dość. Jak tylko go zdjęłam ogonek w górę poszedł, kerry miał ogon w górze dopóki nie zobaczył aparatu (boi sie flesza(nie wiedziałam o tym robiąc zdjęcia))
  21. [quote name='M&T']ale ten rudas śliczny jest!! :loveu::loveu: a żeby być psim fryzjerem to trzeba iść na jakiś kurs po prostu czy jest taki kurs na studiach, albo cuś? :hmmmm: sorry, jeśli głupie pytanie, ale jestem ciekawa xP a nie mam o tym pojęcia :oops:[/quote] mozna isc na kurs. ja mialam podstawy na studiach,ale uczyłam sie sama strzygac,potem mialam pół roku praktyki tu gdzie pracuje;);)
  22. [quote name='Crazy Lab']znowu Delika ładujesz:eviltong: A terier śliczny:loveu: Kiedyś biegała z nami Roxa, pamiętasz?[/quote] nie moja kadencja,nie znam Doxy;);)
  23. Jak znajde trochu czasu to cos wybiore,dzieki:multi::multi::multi:
  24. Dobrze Ci,ja może dopiero w sierpniu(mam na to spore nadzieje) wyrwę kilka dni wolnego) Miłego wypoczynku!:lol: Dobranoc!
×
×
  • Create New...