Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Fotki:multi::multi::multi: poznaję kolejne miasto i kraj :razz::razz:, Sliczna fota z pudła(gupio zabrzmiało:evil_lol::evil_lol::evil_lol:) a o stawki z Luxemburga(jak doczytałam dopiero będzie ale nie szkodzi poproszę),a w Koszycach były jakieś?
  2. Ja też chipowałam gratis, ale przez to nie ma moich psów w tej bzie Merialowskiej identyfikacja.pl , jesteśmy tylko w bazie miasta(ale to zawsze coś) ,zeby być w merialowskiej trzeba opłacić rejestracje u nich 20-30 złotych nie pamiętam dokładnie. A teraz to chip w mojej klinice kosztuje 60 parę złotych!
  3. Głowki miodzio,ale pisałaś ,że kilka jest ciemnych a jak dla mnie to wszystkie są kremowe, masz jakąs fotkę na której widać,że są w różnych odcieniach???
  4. [quote name='Paula&Goofi'][B][URL]http://images25.fotosik.pl/260/4c5b04ea8362d92e.jpg[/URL] Jak fajnie leży :loveu:[/B][/quote] Jak śpi to taka słodka dziewczynka jest:cool3::evil_lol::eviltong:
  5. [quote name='Asiaczek']Mudik, to chyba nie jestg haszczak. Umaszczenie nie teges...:cool3: Pzdr.[/quote] Betty odpisała,że tak ,że husky Ula chyba mi kiedyś mówiła,że takie tez bywają:roll:
  6. Betty dzięki za kerraka(świetnie wreszcie wiem jak ma wyglądać grzywka:lol:) i frizbowa Bubę:multi:
  7. Ni ma:eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:, baterie się ładuja, może coś jutro lub dziś jeszcze zrobię. Od-Nowa jeden kliker to 1,49 dollara czyli ok. 4 złotych:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. No widzisz a ja tak właśnie myślałam,że to wy i nie podeszłam, a Ty następnego dnia wyjeżdzałaś:-( Ale nic straconego ja bywam na PM :lol::lol: A Gass jest śliczna i ma pięknie zrobioną dolną linię, ja się tego ciągle uczę:roll::oops: No i w "moich " okolicach byłaś ja całe lata (około 10ciu) jeździłam ze Ś. P moją Mamą i psiami do Sztutowa(2-3 km od Stegny), kocham te rejony:loveu::loveu::loveu::loveu:
  9. Czy to jest Gassira?? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/255/3f845cbf8abbf046.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/326/e856b2f5f6fa26c4.jpg[/IMG][/URL]
  10. [quote name='Od-Nowa']obie :cool3: no dobra nie będę świnia. Na pierwszysch trzech jest Figa na kolejnych Inka :evil_lol:[/quote] Byłam pewna,że to ten sam kot(chodziło mi o fotę na punkcie obderwacyjnym)
  11. [quote name='Od-Nowa']która? :diabloti:[/quote] A która jest czarnym kotem?
  12. Ależ ona bosko czarna:loveu::loveu::loveu: Czarna puma:loveu::loveu::loveu:
  13. [quote name='betty_labrador']Hmmm portret jeszcze mam, ale chyba stojacego juz nie :shake: :( wgrywaja sie kolejne. Byly juz zaladowane 30 kolejnych do wklejenia i niestety wystapil blad opery i sie zamknela :( :placz: dlatego wgrywam ponownie ....:/ chwila cierpliwosci. a bullki piekne byly :loveu: ale zadnego nie znam :shake: EDIT:[B] Mudik[/B] mam stojacego tego kerraka na 4 lapach :multi: sprawdzilam dokladniej :)[/quote] super to czekam na portret i stojacego, thx:loveu::multi:
  14. Mudik

    frisbee

    [quote name='Bzikowa']Ja mówię 'flip' :lol: nawet nie wiem skąd się wzięło :lol: Russelka - szukaj jakichś pysznych smaków, na pewno jest coś co ją szczególnie kręci... :cool3: I jeśli woli zabawki to stosuj zabawkę jako jackpot, super nagroda na końcu. Może wtedy będzie bardziej zmotywowana? [SIZE=1]A w ogóle to pewnie wkrótce się poznamy (zaczęłyście z Kodą treningi w Cavano, nie?). ;)[/SIZE][/quote] to nie ta Koda Aniu, ta forumowa nie jest a Warszawy:placz:
  15. A masz tego keraka stojącego 4 łapami na ziemi???
  16. O nowe śliczne fotki:loveu::loveu::multi::multi: Koda z koleżanką super a portrecik sierotki:lol::loveu::evil_lol:
  17. To ja bym ładnie poprosiła os stawkę mudików:loveu::loveu::loveu: o ile w ogóle jakiś był:roll::roll:
  18. To haszczak,śmiszny:lol::lol: [url]http://i37.photobucket.com/albums/e76/betty_labrador/DSCF2401.jpg[/url]
  19. [quote name='WŁADCZYNI']ja też mogę o taki kliker prosić (jeden jeśli tak można?)? Oddam pieniądze lub przeleje na konto:) w złotówkach jeśli może byc? Tylko że ja będę w PL pod koniec września dopiero, może być z opóźnieniem?:oops:[/quote] Asia spoko to ja "zamówię" więcej dla Ciebie ok?
  20. [quote name='PATIszon']Co tam jest napisane?[/quote] Artefakt :lol::lol:
  21. No nie da sie ukryć:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:, a teraz spadam z piesami na spacerek, pa!
  22. Witamy, witamy ,a to coś na Delika szyji, to nie misio to małpka, a dokładniej gibbon:-)
  23. Cudne koszulki Aaach, i fota pojonego Shaggiego genialna, a Alma aaaaa:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: boska. Dzięki za fotki!!!!!!!!!
  24. [quote name='Od-Nowa']dzięki wielkie :loveu: a Xantuś chyba się znalazł, jeszcze nie wiadomo na 100% czy to on ale taki pies trafił wczoraj na Paluch. Właścicielka pojedzie go odebrać po pracy więc się wtedy na 100% okaże. Mam nadzieję,że to on.byłby to cud.[/quote] Oby trzyam za to kciuki!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi: [B]Asiu[/B] dzięki za rady i miło mi ,że sie podobają portreciki(to tak na szybciutko było robione:oops:)
  25. [quote name='mucha__']Moja mama jest tak nimi oczarowana, ze chce wszystkie zostawic :P[/quote] Nie dziwię się :lol::cool3: czy FAlco to Fun Fun??? Jest piękny och pewnie będzie tak śłiczny jak Tabasco, zakochałam się w Tabasco i doszłam do wniosku,ze kiedyś bym mogła mieć takie cudo:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...