-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
skręcamy... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/4/204649412247d4e5.jpg[/IMG][/URL] idziemy... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/269/0b257ade8c3bfa09.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/4/f717e144931e7408.jpg[/IMG][/URL] nagródka:lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/269/d5aef570629d35fb.jpg[/IMG][/URL] siad [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/4/60d38bbf87bb9be0.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Filmik się jeszcze wgrywa ,ale są juz fotki:lol::lol: Vic w nowym fizjologicznym kagańcu:cool3::cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/4/a769e70cd2090892.jpg[/IMG][/URL] przed wyjściem na spacerek [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/4/b3335ca698909938.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/4/ddf380bac3bef113.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/4/a180be85a2d02669.jpg[/IMG][/URL] borderek Laryks, ćwiczy chodzenie przy nodze w obecności "rozpraszaczy":cool3::lol::loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/4/2d02f106278e46b7.jpg[/IMG][/URL] -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Mudik replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Ten szary z brakami futra(takie przeżedzone) między czarnym a łysolkiem. jak to stracił brata? co ma do tego kastracja? no chyba ,że po prostu w czasie kiedy był kastrowany odszedł jego brat? pogubiłam się:roll::oops::roll: -
To gratulacje i powodzenia, trzymamy kciuki za postępy:lol::multi:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Vicowy filmik się wgrywa na youtube, a zdjęcia zaraz będą;):lol: -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Mudik replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Błękitek i golasek najcudniejsze, a co sie temu szczurkowemu stało??:-( http://i73.photobucket.com/albums/i213/shukujo_asaurus/grupowe/2008_08_23%20na%20stole/Resizeof080824_23.jpg -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Cierpliwośći, musiałam najpierw zrzucić na kompa z aparatu:eviltong::eviltong: -
TOOLERY RULEZ brawoooo!!!!!!:multi::multi::multi::multi:
-
Można prosić o stawkę i wyniki suk klasa otwarta goldeny?:loveu::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Już jesteśmy, fotki zaraz powędrują na fotosik;);) -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Hmm, nie znam się zbytnio na nich,ale podobny tylko ,że tak powiem więcej terierowaty:evil_lol::evil_lol: -
Szkoda, to może w następną.
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ale się literacko zrobiło:lol::lol::lol:, ja dopiero po śniadanku(wsta.łam po 10 tej-za długo spałam wszystko mnie boili:lol::lol::evil_lol:),teraz prysznic,potem wysikam piesy,pofilmikuję,wrzucę filmiki nqa youtube i jadę na mudikowy spacerek na PM.:multi: -
Śliczności piękne owszem ,ale nie ma jak wariatki, przy tej focie można zejśc ze śmiechu, Tajgunia buhahahahahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images30.fotosik.pl/268/fb024c42db7c40bd.jpg[/url] [SIZE=1][COLOR=Silver]I pomyśleć,że ktoś takie cudo porzucił, prawdziwy skarb macie.[/COLOR][/SIZE]
-
Brak słów,jesteście niesamowici!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi:
-
Ależ to Lagotto, uwielbiam te psy:loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Elitesse']no no supar wyniki !! :multi::multi: a jakies wiesci z BISow ?[/quote] Wprawdzie nie z basków ,ale to NASI. BIS Par Hodowlanych Sheina i Slesh aussiki forumowej Musiałek, Slash jeszcze 3-ci na BIS-ie Juniorów.
-
Mokre fotki, śliczne:loveu::loveu::loveu:, a wybieracie się może jutro na PM??? Dobranoc!
-
To powodzenia w sprawie urlopiku, Dobranoc!
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
A bo nie mam nic do wstawiemia,ale baterie się ładują i jutro będę robić filmiki a potem jadę z piesami na Pola Mokotowskie., to będą i zdjęcia. Seniorka w porządku, rozrabia jak zwykle:eviltong::evil_lol:, właśnie wróciliśmy ze spacerku. Victor dziaduje o kanapkę, a reszta śpi. Dziś się prawie naumiały nowej sztuczki, słupek;);), zrobię jutro filmik to pokażę. -
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi:
-
Cudności:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: A tu obudziłaś kicię:mad: [url]http://images35.fotosik.pl/4/0b224593c3915e0f.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Mi też się te foty chłopaków bardzo podobają, chyba je też zgłosze na tetgoroczny konkurs do mudikowego kalendarza:lol::lol: -
To drogo, ja płaciłam z Delikiem 130 za kurs dla początkujących(10 spotkań), a teraz koło 60 zeta miesięcznie za 3 psy, z każdym trening dwa razy w tygodniu po 1,5 godziny. Ale miałam tylko 30 jak biegały tylko dwa psy. Jak zaczynałąm u nas z Viciem i Sikrą to nie musiałam robic kursu po prostu dołączyłam,ale Sikra wcześniej już gdzie indziej trenowała, bo Vic tyle co na przydomowych hopkach;)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
Mudik replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
To zdrówka i do rychłego spotkanka z już zdrowym Baajem. Dobranoc!