-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Zobacz jakie piękne fotki mudików [url]http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=8116&x_p=32[/url] [url]http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=8116&x_p=33[/url] To do jutra. Podaj mi numer na PW to Ci wyśle sms-a jak będę wyjeżdzać z Wileńskiego -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Wiesz Betty nie jadam surowego mięsa. To było surowe mielone wołowe i tarte marchewki z jabłkiem i pomidorami. -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Skąd wiesz , Darek planuje też Superwaeave, ciekawe co na to powie moja Sikra. Ja też w sobotę pracuje, pierwszą rundę mam przed pracą a na drugą się zwalniam . Betty wolałabym koło południ, żeby się z samego rana nie zrywac,ale i mieć czas na dłuższy spacer i na wysłanie fotek na konkurs,a teraz szybciej się ciemno robi, chciałabym 12-13 być na Wileńskim . Ile się stamtąd do Ciebie jedzie??? -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Nie ma raczej szans, ja dziś cieżko od rana pracuję (dopiero teraz znalazłam momencik by coś zjeśc i dorwać się do dogo). Za to jutro będą, bo wybieram się na łąkowo-leśny spacerek do Betty:multi::multi: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dobranoc! My też po:lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Rozgość się proszę, zapraszam,ja zaraz znikam na psi spacerek;) -
Piękne:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images47.fotosik.pl/6/2fe52777d90049bc.jpg[/url]
-
My też to ćwiczymy, umiemy stanąc wszystkimi na, dwiema przednimi w, i nad tylnymi pracujemy. No i na razie mamy większą miskę:evil_lol::evil_lol:. Brawo Una!!!
-
Pańcia zrób,żeby przestało padać, chcę słonka i poszaleć na trawce!:loveu::roll: [url]http://images47.fotosik.pl/6/110a6b8b74083fe6.jpg[/url]
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Jasne wszystkie będą!:multi::multi::multi: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Oj nie ja nie zabieram, bo on ma taką frajdę ze zrywania etykietki i odkręcania kokrka na 101 sposobów, wolę potem posprzątać:lol:;):lol: -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
[quote name='eria'][URL]http://img222.imageshack.us/img222/9615/dscf3810pb2.jpg[/URL] ja nie moge wyjść z zachwytu nad tą sunią :loveu::loveu: przeurocze stworzonko:loveu:[/quote] Też uwielbiam takie pluszatki:loveu::loveu::loveu::loveu:, przesłodka jest:lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[B]M&T[/B] weź Mickiego bo będzie na DCDC konkurs w skoku wzwyż dla psów;):multi::p -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Plastikowa butelka to jest to! Im większa tym lepsza! Njlepsze są 5 litrówki,ale jak nie ma takiej to i 1,5 litra dobre:evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Nadrobiłam wszystkie wyjazdowe cudne fotki, zachody słońca cud, miód i orzeszki!!!:loveu::loveu::loveu: Będziecie w warszawie na DCDC??? P.S Ja też muszę poszukać w Warszawie jakiegoś ortopedy sportowego i zrobić coś z tym kolanem, ono mnie ogranicza, wyraźnie podczas biegu je oszczędzam i nawet zdarza mi się kulec a to nie pomaga w zwiększaniu szybkości biegu, sorry za ten OFF już uciekam:oops::oops:
-
Fqajne fotki, u nas też taki byldozio płowy biega w klubie , nazywa się Gatsby:lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/5/d4152d1c2bee827c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/270/8fd97386f9489b3e.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
I konsumenci Sikra [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/5/6cad82ff57dbbbe3.jpg[/IMG][/URL] Deli [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/5/0cc2ebb151e395d0.jpg[/IMG][/URL] Vic [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/271/79fd251161642032.jpg[/IMG][/URL] wieczorne lenistwo [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/270/cf500e30bca04eaa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/5/2fb08362fdc4eeea.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Pierdołą być:evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/5/9230c872954f624d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/352/a7cd80396e36c93f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/271/1e9678ccdc38d761.jpg[/IMG][/URL] I w końcu musiała pańcia odplątać gapiszona [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/270/967e18e484eb6e63.jpg[/IMG][/URL] Wczorajsze barfowe śniadanko [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/5/d5e11776d7cc9bd5.jpg[/IMG][/URL] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
To wstawiam te wczorajsze i przedwczorajsze fotki [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/271/ae13b21e8f8b184d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/6/1bdd62e5c6d42ff9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/6/5a19773806b0bb8c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/270/897c61b1a75d9f69.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/269/696bc629c28136a1.jpg[/IMG][/URL] -
A sprawdzaliście ,nie ma tatuażu ani chipa???
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ano od 8 mej ,powód zobacz na stronie ile osób jest zgłoszonych:razz::razz:. Ja startuję tuż po 8 mej. EWDIT: zrobisz psu ranny spacerek po polach mokotowskich, tam się będa zbierać już od jakiejś 6 pewie muszą powyznaczac linie na mini, zainstalować sprzęt, rozstawic namioty itd -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Pomóżcie i napiszcie maila, ja już wysłałam [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10790213#post10790213[/url] :placz::placz::placz::placz: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
DZIĘKI!!!!:multi::multi: -
Ach jak się ciepło,letnio zrobiło od tych cudnych fotek,a Marysia wyrasta na piękna pannicę:loveu::loveu::loveu: Pozdrawiamy! [COLOR=Silver]P.S Można jakos się umówić, coby dać smycz do wymiany??[/COLOR]:oops::roll: