Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Popieram gidelskie psy, ale skróciłabym do NOW NOW HOT GIRL
  2. Giovanni:lol::lol:
  3. [quote name='Od-Nowa']ło matko ile zdjęć! :crazyeye: najbardziej mi się podoba Delik aniołek w podartej klatce (nie wiedziałam,że to też się nazywa klatką ;) ) i trzy mordki pod stolikiem! Jak je tam upchnęłaś?:evil_lol: adresówki rogza fajne ale one mają plastikowe to ucho i bałabym się że szybko urwą. Tajga ma talent do gubienia adresówek... :roll:[/quote] to ucho jest solidne, zapięłam Vicowi odwritnie i teraz nie idzie tego rozpiąć:roll: A psów nie upychałam, same sie tak pokładły, ponieważ to rzadki widok, poleciałam biegiem po aparat wołajac cały czas, zeby zostały i zostały, efekt ta fotka:multi:
  4. [quote name='weszka']Jak się robi takie kolumienki [URL]http://images25.fotosik.pl/291/860d94642a4e42b6.jpg[/URL] ???[/quote] Ja rzeźbię delikatnie po kilka milimetrów maszynką z ostrzem 5 i równam nożyczkami.
  5. Crazydaisy, tak to też jest jeden z rodzajów kociej łapki,ale doczytałam,że wystawowym beardie się niczego nie rusza, ma byc naturalnie! Asiu nie żartuj, spaniel, ruskie,trymowanie westa na jeden dzień o nieee, wczoraj był tylko ruski i strzyżony west(ten z fotki był trymowany)
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/291/1d5228b62e15b3e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/27/62269d1c738727aa.jpg[/IMG][/URL]
  7. A Vic ma taką , chciałam obie takie , ale nie było i dobrze bo ta Delika nawet mi się bardziej podoba;) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/292/52035b25d7120f4b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/27/dbae08b549163dc3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/291/2a3b87013388365f.jpg[/IMG][/URL] Teraz widzę,że za daleko zjechałam klatkę(chociaż.... nieeeee, jechałam do mostka, on taka ma, powinnam jeszcze zdjąć włosa to by była płynna linia) łapy tylne też jeszcze bym poprawił,ale sie spieszyłam bo pan bał sie jazdy samochodem o zmroku i musiałam szybciutko kończyć, a jak pies wyczuł,że pan czeka to się zaczął strasznie wiercić, ciagle siadał a to nie pomaga w uformowaniu łap:eviltong::cool1::diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/27/62269d1c738727aa.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/291/1d5228b62e15b3e2.jpg[/IMG][/URL]
  8. WOW nie wiedziałam,że i literacko jesteś uzdolniona,świetne!!!!!:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
  9. Przeklejam na mojego FB , mogę????
  10. STRASZNEEEE:placz::placz::placz::placz:, przekaż słowa otuchy jego Pani, nie pamiętam jak ma na imię:oops::oops:
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/291/3897eb3add9b3a1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/27/1b3699deedf05933.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/291/860d94642a4e42b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/27/a8a72dfabf2562d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/292/459639a91e5d9d0b.jpg[/IMG][/URL]
  12. Justyna dzięki za prezencik na dobranoc, super Vic!:multi::multi:
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/27/60eed9ebb7edd40d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/291/3897eb3add9b3a1d.jpg[/IMG][/URL] Delik w nowej adresówce Rogz:loveu::cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/27/c3c0d450795b0d32.jpg[/IMG][/URL] i zbliżenie [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/27/98f7122fdf26f856.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/291/458751b38d173996.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/398/5c6b6c6b94d063ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/292/89df935c45a546e0.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/393/4a281885c75dae71.jpg[/IMG][/URL] Jestem piękny!:loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/292/ce391f58830988eb.jpg[/IMG][/URL]
  15. O mój Bożeeeeee:placz::placz::placz::placz: Dla Gucia [`] [`] To u Was tak nie bezpiecznie, biedna Maja:-(:-(
  16. Cudny szczęśliwy pycholek!:loveu::loveu: [URL]http://img515.imageshack.us/img515/6453/80588152sw2.png[/URL] W trawce też się ślicznie prezentuje, za to mokra jest baaardzo nieszczęśliwa:placz::placz::evil_lol: Filmik obejrzę jutro mie będę obciążac mojego kompa staruszka, bo wklejam fotki,a on nie lubi mieć zbyt dużo okienek otwartych:cool3::eviltong::cool1:
  17. To czekam do weekendu:cool3::p
  18. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/27/9fc9edbfab0ba7c2.jpg[/IMG][/URL] Nienawidzę, ajak się tak wcześnie robi ciemno, przez to światło(a właściwie jego brak) tylko ta właściwie jakoś wyszła [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/27/2a40105e7f7fa905.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/398/064d6bf91f2f0ee9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images36.fotosik.pl/27/1b3699deedf05933.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/27/bab1e52317fee85c.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/27/13119de8d5c0017f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/27/7d2bfac7d7cad773.jpg[/IMG][/URL] :razz::razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/292/667268a929fe79b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/291/860d94642a4e42b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/292/445db751347f98b2.jpg[/IMG][/URL]
  20. Wpadłam bo zobaczyłam na Vegowym watku ,nowy przepiękny banner, a tu jeszcze taka super fotka:loveu::loveu::loveu: [URL]http://i532.photobucket.com/albums/ee327/tofiskowa/PB040347.jpg[/URL]
  21. Chętnie bym łóżeczko Chokusiowe zobaczyła i samą jubilatkę, a dla Choco STO LAT :new-bday::tort::BIG::laola:
  22. A co tu tak bez fotkowo, hę?
  23. PO pierwsze-GRATULACJE 400 STRONKI:multi::multi::multi: ([COLOR=silver]U mnie też[/COLOR]:cool3:) po drugie, Gdzie u licha Tajga jest gruba , ja się pytam, Hę??:diabloti: [URL]http://images34.fotosik.pl/393/0ac142563a6454d5.jpg[/URL] po trzecie, Lira na szczycie piaskowej góry świetna:multi: po czwarte, takie zabawy w piachu ponoć świetne na stawy psie. i wreszcie po piąte, Świetne, buhahaha [URL]http://images33.fotosik.pl/398/f96a2494915a7a6d.jpg[/URL] A to BOMBA, piękne! [URL]http://images32.fotosik.pl/392/2b83fa400caadce1.jpg[/URL]
  24. No to z okazji 400 stronki kolejne fotki:razz::razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/393/6ba49f01d70414d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/27/3d0f45db97988edf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/27/7ee6d93d7351d031.jpg[/IMG][/URL]
  25. Tu widać efekt Delikowego wyswobodzania się z klatki podczas zawodów:diabloti::angryy: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/393/91a6b845471da223.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/27/c7e948e313a695f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/27/0a20f9395e446b07.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/27/cfc5e93516c58ed9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/398/97123272f7b1569b.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...