Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Żeby nie było to teraz mudiki, Delik [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/37/519ba18cbe254ab1med.jpg[/IMG][/URL] Vico [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/301/94b85ea625990781med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/37/b8f8a9ae56c4f8d6med.jpg[/IMG][/URL] Naumiałam się robić bez lampy w pomieszczeniu:multi::multi: Vicunia uśmiechnięty:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/418/0be9d958e45ec68f.jpg[/IMG][/URL] Dobranoc! P.S Jutro może dam Vicowy filmik.;)
  2. Z dedykacją dla Od-Nowa grzywka-Kropka [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/37/f162f693a53f319emed.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/301/2c3f22bcf2d67ce9med.jpg[/IMG][/URL]
  3. Cholerne skaczące posty:angryy::angryy::angryy: Teraz yoraski;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/37/26ed3bb3c4b047c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/302/4b6cee248fb4bfcfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/37/51d405758a2dc6c3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/302/d76263d5a5c80a4amed.jpg[/IMG][/URL] Uśmiechos goldenos;);) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/301/c965852f77b79cbb.jpg[/IMG][/URL]
  4. Bardzo ładny nowy bammeros.:loveu: A to mi się skojarzyło z Zaczarowana dorożką. No wiesz, Zaczarowana dorożka(dożka:evil_lol:) , zaczarowany dorożkarz(kakrka:evil_lol:) , zaczarowany koń( w tej roli Gram:evil_lol::evil_lol::evil_lol::loveu:) [url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/P1080046.jpg[/url]
  5. Niufek przed [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/413/7b63dd36c560d6ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/37/1e2e24591f23f203med.jpg[/IMG][/URL] w trakcie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/37/90b66b1609a3282amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/418/b73e8ca01ada0254med.jpg[/IMG][/URL] i po [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/37/44537994fb0ed843med.jpg[/IMG][/URL]
  6. więcej po [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/37/0a0927afb02fec1bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/412/6ab05d3ccb8833a9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/37/a5900e6871ad9cdf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/37/d8de89e9ec47d4d5.jpg[/IMG][/URL]
  7. I gdzie to podawanie tylnych łap???:mad:
  8. Tylko jak widzę, ona miała już króciutką brodę, czy mozliwe ze u "mojego" urosła długa bo była wcześniej cięta?
  9. To malowałaś je w pracy? ładnie:mad::eviltong:
  10. Ależ ona piękna:loveu::loveu: [url]http://images32.fotosik.pl/411/fc64b0cd9869e7c0.jpg[/url] Wszystkiego naj od mudików(11, 6;),i trochu ponad 1 rok) Ma taki kolor jak lubię bez zbytniego nalotu, np Vetka Ani to już najciemniejszy tervik jak dla mnie, pozdrawiam!:lol:
  11. [quote name='Cerber']hehehe muszę porządnie trenować ze swoją bo widzę, ze konkurencja mi z miesiąca na miesiąc rośnie :cool3::razz: belgowo-borderowo-ausikowo-kelpiowa :eviltong::loveu:[/quote] Ekhmm, a my to co nie konkurencja?:mad: <FOCH>
  12. [quote name='Magda.P']Dzięki dziewczyny :multi: Co do fochów- mamy już na to sposób. Kto był ten widział. Raz hopką przez łeb i wszystki fochy idą precz :evil_lol: I wot eto jest pozytywnyje szkulenie:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  13. W miarę nieźle, Sikra daej kicha,ale po syropie chyba mniej się duszą. Mimo choroby dalej rozrabiają, Vic świruje z dyskiem a potem sie dusi jak się tak powydziera na dworzu:mad:, rano bedę mierzyć temperaturę oby spadła i oby skończyły chorobę szybko coby Delik pozostał nadal zdrów.
  14. Świetnie Magda, naprawdę super!!!!!, brawo Loki!:multi::multi::loveu::loveu: Jak ja żałuję,że nie mogłam na żywo Was ogladać:placz::placz:
  15. Już nie, przeczyściłam:-)
  16. Czyżby wtedy reszta słodziaków spała?:loveu::loveu::loveu:
  17. Cudna panienka z okienka, kotrowe światło mniodzioooo:loveu::loveu::loveu: [url]http://img511.imageshack.us/img511/1094/94520743zq4.png[/url]
  18. Ten pupis z lewej strony przepiękny:loveu: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/miot%20Bangi/zmniejszone_DSC_4281.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/miot%20Bangi/zmniejszone_DSC_4417.jpg[/url] Sama słodycz:loveu: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/miot%20Bangi/zmniejszone_DSC_4316.jpg[/url] Cały/a do zjedzenia:loveu::loveu: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/miot%20Bangi/zmniejszone_DSC_4325.jpg[/url] A seri a zaczepno zabawowa świetna!
  19. Fotosik nadal nie działa, bo chciałam obejrzeć fotki, a pisałaś,ze strajkował?
  20. Głaski dla Kajuni i STO LAT USZATYYY!!! Do lasu trafiłam z pewnymi problemami(nie na darmo jestem blondynką:evil_lol::p:cool1:) Śliczne jesienne drzewa, sunia i część zdjęc mi się nie wyświetla:placz::placz::placz:
  21. A mi tęskno za drugą osobą, kocham bardzo moje psy ale to nie to samo:shake::shake::shake::-(, chyba kupić musze Delikowi flexi:evil_lol::evil_lol::eviltong:, tylko ja bym wolała jakiegoś owczarka , byle nie onka, a nie beagla:evil_lol::evil_lol:
  22. Hani ładniejsza:loveu::loveu::loveu:
  23. Czy wiem to sie okaże, napewno wkleje kolejnego jamniola, a już na 100% tego po następnym trymowaniu, tylko nadal nie mam odpowiedzi czym robić w takim razie policzki i czoło?
  24. Czyli co za daleko ścięłam tak? A to ja Ty robisz głowę, nie używasz maszynki? A jak tam masz np mięciutki delikatny włos ,którego nie bardzo da rade skubać, to co zrobić, ja tylko mu stópki wyrównałam nożyczkami i degażówką pod ogonie, cięłam tylko głowe i uszy, no szło je wyskubać ,ale on jest przy głowie bardzo niecierpliwy, na uszach juz w ogóle ma mało włosa, to już staruszek jest, jak przychodzi inny szorstki, młody fajny papierowy facet to uszy i policzki tez skubię,ale ten miał delikatny puszek na głowie.
  25. Haniu to jak mam zrobić tę brodę ciąć???? Skubać, widze,ze ma długą ale nie wiedziałam jak ja, a własciwie w jaki sposób skrócić?:oops: W jaki sposób osiągnąć taką jak na Twoim przykładzie, taka zgrabną króciótką?:-(
×
×
  • Create New...