Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. [quote name='Lulka']ja juz sie poddaje i wpisuje [B][COLOR=red]MUDIK[/COLOR][/B] sprawa ciagnie sie 2 miesiace, wymiana korespondencji to jakies 10 pw i juz wiecej nie bede pisac i prosic sie o glupie 16 zł za gadzet z mojego bazarku...:roll: prosze nie licytuj wiecej nic na moich bazarkach ;)[/quote] Nieładnie tak załatwiać sprawę! Ja za nim kogoś wpiszę to imformuję na PW, od Ciebie tego nie dostałam, odpisałam,ze przepraszam i jak tylko będę mogła (miał być wtorek ,środa) wpłacić sobie na konto to zaraz zrobie przelew, mogłąm to zrobic dopiero w piątek i tego samego dnia wpłąciłam 26 złotych(fakt PW nie napisałam, zapomniałam ,ale pieniadze wysłałam, nie miałam już tego PW za ile to było, kojarzyłam 21 doliczyłam za wysyłkę), nawet nie dostałam potwierdzenia czy doszło, więc może najpierw by wypadało zapytać a potem kogoś podawać na czarną listę?
  2. No właśnie nikt tego nie rozumie, poza tym jedna z naszych trenerek dopier dziś widziała to co on robi, zobaczymy za tydzień, powinien być trening z nasza powiedzmy stała trenerka, ona jeszcze go po przerwie nie widziała. Dobranoc!
  3. Bravissimo!, świetne zakończenie sezonu, Gratulacje !:multi::multi::multi::multi::multi::multi:
  4. [quote name='Bzikowa']pati [URL]http://www.dogs.gd.pl/kliker/praktyka/dostawianie[/URL] Magda, jak to skacze wyimaginowane hopki? Trzymamy kciuki za Victora!!! :happy1: To miałoby być coś z oczami? A frisbee łapie normalnie? Bo tu miałby chyba większy problem jakby wzrok szwankował? Będzie dobrze![/quote] No właśnie to dziwne wszystko, bo frisbee łapie, ale to moze być lepiej widoczne bo w ruchu, ale znów hopki po prostej tyż skacze, tylko zaraz na początku treningu i z kilka razy nie wycelował skoku dobrze i wpadł na hopkę, nawet jak odpowiednio pokazałam to skręcał ślicznie , o dziwo lepiej w lewo mu szło. A wyimaginowane bo skacze w powietrzu jakby była hopka a tam niczego nie ma. Dokładniej masz dwie hopki w jednej linii, kazdą pies skacze od wewnątrz, tomusisz go do siebie wołać między hopkami, normalnie do mnie podbiegał, a teraz skacze tę przestrzeń jakby to była hopka rozumiesz? Skacze, nie przebiega MIĘDZY HOPKAMI!:crazyeye::roll::roll:, ale ja stawiam,że to może niepewność tego co robi, nie jest pewien czy dobrze robi, wiec na wszelki wypadek skacze. Kiedy pewnie i czytelnie go poprowadziłam było ok, jak go traciłam z oczu to albo skakł hopke , jeśli była po drodze, lub pustą przestrzeń jeśli hopki na drodze nie było, filmiki zrobię jutro bo padam z nóg. Wracajac do Vica i treningu sama nie wiem co mam myśleć. Bo z jednej strony mam psa po lewej skacze do przodu hopkę, wołam go do siebie i normalnie podbiega i skacze kolejną, pięknie się składa na kombinacji: tunel , hopka na wprost i hopka w lewo pod katem 90 stopni(żadnego wylatywania do przodu, jak zaraz po tunelu zawołałam LEWO, to ślicznie skręcił:multi::multi::loveu:), a z drugiej bywało,że te przestrzenie miedzy skakał , jakby tam była hopka?:shake::roll::roll::roll:. Taka mnie naszła myśl, kiedyś jak źle pokazałam wściekał się szczekał i robił kółka, teraz, tzn .dziś w pewnym momencie jak się zamotałam i pogubiłam, zaczął skakć jak... o mam, jak czasem Crazy, co się nawinęło, biegał łukiem i wszystko skakał, przerwy między hopkami i same hopki, po prostu wybierał sobie trasę i skakał byle co i jak sobie chciał? ja już nie mam na niego pomysłu:placz::placz::placz::placz:
  5. [quote name='smallpati']hej ;) Mam takie pytanie do ciebie :cool3: jak nauczyłaś piese dostawiania do nogi? bo chce nauczyć tego Moli, tylko ona dostawia głowę a dupka jej ucieka :mad: i nie wiem jak ją nauczyć tego ;)[/quote] Nie umiem tak wytłumaczyć , zrobie filmik ok?
  6. Aniu szkotów się nie skubie tak króciótko, jej dopiero rooośnie włos. Dopiero od ogona i nasady ogona narasta fajne, sztywne futro, ona ma 9 miesięcy dopiero. A pudliszon dyć pisałam Russellka ,ze ma 3 miiesiace to i 3 miesięczne futro:evil_lol::evil_lol: A Vic się dziś troszkę odblokował, tzn zaczyna normalnie fruwać, tylko nadal skacze wyimaginowane hopki:roll::shake:, oj w styczniu wybierzemy się do dr..garncarza:diabloti::cool1:, na pierwszym ćwiczeniu wpadł na hopkę, jakby zapomniał jak wyliczyć skok, albo nie widział:placz::roll:, ale potem na prostej skakał wszystkie , więc to chyba (mam nadzieję) kwestia , przerwy i nie wyczucia skoku, a te nieistniejace to skacze tak na wszelki wypadek, zeby tylko zrobic dobrze,zeby nie było ochrzanu(co ja mu zrobiłam, o mój Boze!!!!!!!!!!:angryy::placz::placz::placz::placz:), dlatego nawet jak nie trafił bardzo go dziś cały czas chwaliłam, mam nadzieję,ze się do końca odblokuje, ale do okulisty i tak pójde, dla spokojnego serca. A teraz Vicunia koffany śpi i odpoczywa.:loveu::loveu::loveu::loveu: Słoneczko moje:loveu::loveu::loveu:
  7. Vicunia:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/414/e7a7f703ce9c82da.jpg[/IMG][/URL] Delik:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/37/b0fdd7b8efb122e8.jpg[/IMG][/URL] I Delikowa koleżanka. Portret [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/419/e124218e94fb44c2med.jpg[/IMG][/URL] I cała [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/414/767e2abd495d071amed.jpg[/IMG][/URL]
  8. 3 miesięczny pudliszon miniaturowy:loveu:, jest nierówno wiem,ale koszmarnie się wierciła, robiła wszystko by sie nie dać ostrzyc:diabloti:, ja rozumiem,ze pupis ale nawet siad nie umiała:shake:, a może nie chciała?:eviltong::roll::evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/301/db292b812f893430med.jpg[/IMG][/URL] Stała jak pokraka,ale i tak sukces,że ustała chwilkę:evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/414/4ce3ae9405eb5b20med.jpg[/IMG][/URL] Główka [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/419/867fae858e91e281med.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/38/a6961d280879dbe7.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='14ruda']Poszliśmy do sklepu.TZ po fajki ja zostałam na zewnątrz z Aichą.I w środku facet: -Piekny wilczur -To nie wilczur,to owczarek niemiecki -Nie ma takiej rasy!!!jest wilczur niemiecki róznowłosy:evil_lol: Nie ma jak znawcy:evil_lol:[/quote] :roflt::roflt::roflt:
  10. Bry Wieczór, fajny fryz:lol::lol:
  11. Wszystkiego NAjlepszego, Zdrówka, Szalonej Zabawy i Pociechy z Współlokatorki:evil_lol: Sto Lat:multi::multi::multi: Klaudia podasz mi przepis na ten tort?:razz:
  12. Swietne Zakończenie Sezonu z Wielkim WOW! Gratulacjeeeee:multi::multi::multi::multi:
  13. Co do grzywki wsio możliwe niestety. A co do Delika, hihihihi Deliś to bardzo lubi:loveu::lol: i jeszcze lepiej to na zewnatrz wyglada, najważneiejsze,ze przekłada to na skakanie na torze:multi::multi::multi:
  14. Złodziejki (bo my dwie kobity były):evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. Fioletowy jaka ma klatę i łapki mocne:p:loveu::loveu::loveu:
  16. Wracałam z moimi mudikami(3 sztuki) i aussikami koleżanki(2 sztuki), i jacyś państwo do siebie. Pani:Patrz ile psów:-o Pan:No, pokradli pewnie gdzieś i tyle mają:crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. Fajne, tylko trawa taka jesienna, ale liski Superowe! BTW Filmiki widziałaś?:cool3::cool1:
  18. Ja nie miałam samochodu, mieszkałam wtedy na wsi, z suką jechałam do veta pks-em. Do lepszego veta to już pociągiem do Radomia i tam zrobiono cesarkę. W nocy przestałam czuć ruchy szczeniat, ale vet nie zamierzał przyjechać i kazał rano jechać na cesarkę do niego , oczywiście już więcej się do suki nie dotknął, to dla mnie trudne bardzo wspomnienie:-(:-(:-(, dlatego tak ważny jest dla mnie Victor(to szczenię które ocalało), bo resztę pochowałam w ogródku w tym sunię która była zamówiona do Kanady i sunię , która miała zostac,ale został pies los chciał inaczej, wiem jedno WIĘCEJ TEGO BŁĘDU NIE POPEŁNIĘ.
  19. Niufki sie czesze, trymuje uszy i wyrównuje linie oraz strzyże łapki, coby były zgrabne. Bzikowa a jak inaczej pracować z brykającymi 68 mioma kilogramami żywej wagi?:diabloti: Mam nadzieję,ze się przyda, jestem dumna z Vica do tej pory bał się skręcić przede mną, zobaczymy czy i jak tak to kiedy zacznie to przekładać na hopkanie.
  20. [U][url=http://pl.youtube.com/watch?v=XygPJuQNxYE]YouTube - Vicowe zmiany strony za psem na sucho[/url] [url=http://pl.youtube.com/watch?v=OlYfDUtdJFE]YouTube - Delikowe zmiany strony za psem na sucho[/url] [/U]
  21. Wszystkiego NAJ NAJ NAJLEPSIEJSZEGO ode mnie i Mudikowej braci!:multi::multi::multi: A to świetne,ale te grzywki skoczne, ho ho:cool3::cool3::cool3::loveu: [url]http://images40.fotosik.pl/36/a909d1f65e4a06c5med.jpg[/url]
  22. No ładnie , NIGDY oksytocyna przed szczeniakiem, a mi ją polecił miejscowy vet, kiedy Sikra miał problem z porodem, cesarka wykonana nastepnego dnia i efekt 1 szczenię na 5 tylko żywe:placz::placz::placz:, dopiero teraz się dowiaduję ,ze mogłam stracić sukę, o mój Boźe!!!!!!!!!!!!
  23. To spokojnej ,szczęśliwej drogi i oczywiście trzymamy KCIUKI!:multi::multi:
  24. Ano śmiszna, bo po pierwsze grubasek, po drugie na życzenie ma podcięte futerko, kurde bezpapierowa, wrrr...:diabloti:, ale słodziak:loveu::loveu:, choc pokazywała ząbki co jakś czqas, bo rozpaskudzona niemożliwie:mad: Pani mówiła,że koło roku ma.
  25. To [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/miot%20Bangi/zmniejszone_DSC_5340.jpg[/url] i to [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/miot%20Bangi/zmniejszone_DSC_5350.jpg[/url] Przesłodkieee:loveu::loveu::loveu::loveu: Gratulacje dla Naf:multi: Już się na piłę nakręcamy:evil_lol::lol::loveu: [url]http://i294.photobucket.com/albums/mm93/Ka-Vanga/miot%20Bangi/zmniejszone_DSC_5196.jpg[/url]
×
×
  • Create New...