Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Piękny koń i jaka młoda dzokejka :-o. A Benio jaki przystojniak:loveu::loveu:, ale i tak na pierwszym miejscu jest Nufka!:loveu::loveu::loveu::multi: Ale miałam zaległości:oops:,ale nadrobiłam, uffff:evil_lol:
  2. Super, już mnie wciagnęło i już się zakochałam w Bimerze!:loveu::loveu:
  3. Aj tam od razu zjeśc, śpiewała jej tylko ,że jej śpieszno na śniadanko:loveu::evil_lol::evil_lol:
  4. Tło świetne, a Hiena, z której strony jest pokraka:mad::evil_lol:?
  5. [quote name='kingula']Zaczipowalam wczoraj dwa psy. Obeszlo sie bez psikow i placzu, wetka popsikala najpierw jakims znieczulaczem i nawet moja histeryczka nic nie poczula. Psy dostaly zawieszki na obrozki ze sa zaczipowane, mam je zglosic do jakiejs bazy. CHipy ktorych uzywaja w tej lecznicy maja ponoc te certyfikaty ISO itp, wetka powiedziala ze nie powinno byc problemow z odczytaniem ich przez rozne czytniki.[/quote] Oooo to mogę prosic o namiary na tę lecznicę? I to prawda,ze tylko do jutra????
  6. BRAWO UNA, o co poproszą to zrobi, świetneee!:lol::lol::lol:
  7. To był jedyny pudel , któremu nie udało mi sie zrobić głowki, wierciła sie i włos jej na głowie klapał, miała na czubku takie cos jak świnka rozetkowa, i z tej rozetki włos opadał na boki, nie umiałam sobie z tym dać rady. Co do norfolka, czy je sie tak gładko skubie? Bo mam znajoma która hoduje norwiche(niby inna rasa ale właściwie ta sama) i mówiła,że je się tylko lekko skubie mają być takie kosmate:roll:
  8. Oj to musimy dziękowac najwyszemu, za te które są, skoro tak trudno się je robiło.:multi::multi::multi::multi: Asiaczki stoją jak posążki, a konkurencja się wierci, hihihihi:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  9. Poprosiłabym o to samo co Karillka, pieniadze dawno wpłacone, przesyłka dziś odebrana.
  10. Ze zdrowiem właściwie OK, jeszcze tylko uważam na Sikrę w taką pogodę staram sie nie forsować jej zbytnio.
  11. Cudowneeeee:loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://images45.fotosik.pl/39/d7ee107ff3a22bd9med.jpg[/url] [url]http://images35.fotosik.pl/39/c2caf4aa8517f135med.jpg[/url] [url]http://images48.fotosik.pl/39/0627d5e9785226a0med.jpg[/url] Jaka szczęśliwa!:loveu::loveu: [url]http://images42.fotosik.pl/39/3fe46933127c7e7amed.jpg[/url] Brawo dla Liruni za odwagę, będzie coraz lepiej, Dobranoc! I jeszcze jak ja Ci zazdroszczę,że twoje dziewczynki sie tak kochają , mój Vic uznaje tylko Sikrę, z Delim nawet na zewnatrz się nie bawi, on się w ogóle z psami nie bawi. Chociaż z rzadka sie zdarza,że jak leży pod stolikiem to się delikatnie podgryzają zabawowo po pysiach, jakie te chwile są dla mnie szalenie cenne:loveu:
  12. To ja dołoże 4 letnie chyba shi tzu, które miało takie kołtuny na łapach,ze jak gips zdejmowałam, nigdy!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye:, nie miał czesanych łap(raz jedną zdążyli, jak był po jakimś zabiegu w narkozie),a w jednej przedniej w środku w kołtunie przedni kciuk dorosł na długość łapy psa!!!!!!!!!!!, był już całkiem prosty, już nie mówie jakie od futra miał odparzenia na stopach, ,zato niepościerane opuszki bo jako,że zarośnięte futrem to na futrze chodził.
  13. Ups, sorki Musiałki, nie wiedziałam,że to nie o Ciebie Iwonko chodzi:oops::oops::oops::oops:
  14. Świetneeeeee! [url]http://img100.imageshack.us/img100/489/schowek01bk6.jpg[/url] A skąd tą sunięprzywieźli? bo nie pamiętam, bo harrier to angielsa rasa chyba? Mi się widz ,że to jakieś gorące klimaty.
  15. [quote name='Dynamique']Wszystkiego najlepszego dla Miki :hmmmm: Niech żyje kolejne 10 lat :diabloti::bluepaw::bluepaw::bluepaw: :new-bday::BIG::laola: Wpadniecie do Nas ? A tak wogóle to w życiu nie pomyślałabym,ze Mika ma już 10 lat :crazyeye::shake::lol:[/quote] Tez chciałam wejść,ale przekierowanie nie działa:placz:
  16. Właśnie takich ludzi o jakich pisze Bonsai nie rozumiem , fakt nie mozna uogólniać, bywa i tak ,że pies całe życie swoje był zadbany bo zajmowała sie np. pani, a jak zmarła i pan przejął opieke to nie daje rady , bo jest słaby i schorowany, tak tez bywa, ale jak przychodzi mały york, któremu nie jest trudno rozczesać kołtuny(nie każdemu łatwo, ale mam na myśli takie które się łatwo czesze), a pies jest cały w koltunach, bo...Sie nie Daje to mna rzuca, zawsze próbuję przekonać,że można nauczyć,że nie można dac sie teroryzowąć psu który się wyrywa,piszczy i rozpacza tylko po kawałeczku rozczesywać,a najważniejsze czesać regularnie,żeby kołtunów NIE BYŁO. Do niektórych dociera do innych nie.
  17. [quote name='Asiaczek']Bingo! Tak Jej się spodobała moja Canon'ierka, że pstrykała i pstrykała i pstrykała...:evil_lol: Pzdr.[/quote] No tak cały Musiałek:evil_lol::evil_lol:, ja jak sie dorwałam do jej lufy też psrykała, pstrykałam i pstrykałam:eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol: To owocnego spotkania, czekamy na wieści i fotki, jak jeszcze dasz rade.:lol:
  18. [quote name='bonsai_88'][B]Mudik[/B] zdjęcie z profilu dużo ładniejsze ;). Swoją drogą nie lubię ludzi, którzy biorą psy długowłose, a później nie dbają im o sierść :mad:[/quote] Wiesz, ja też :diabloti::mad: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. W sumie mogę Vicowi też kłaść, to nie problem tylko on jest trochu sztywny to było na rozkręcenie go, ruchoma piłka jest ciekawsza, ale nawet jak rzucałam to puszczałam do piłki która już się nie rusza, tzn. tzymałam psa , rzucałam jak pik wyhamowała nkakręcałam psa i dopiero zwalniałam na GO!
  20. [quote name='figazmakiem']Ale nie wszyscy widzieli tę stronę i może jednak komuś się przyda. My też chętnie zabralibyśmy się z kimś. 1 osoba + średniej wielkości pies, dokładamy się do kosztów. Busik to super pomysł. :)[/quote] O witam, dopiero po stronce zobaczyłam ,ze to rodzinka Laryksa i Blue, Pozdrawiam!
  21. Niestety nie Dario. Deli ma jakieś 47 cm więc to Lki są. Klaudia dlatego pracuję nad wysyłaniem od niedawna, bardzo niedawna. Dziś była dopiero co sesja w domu z wysyłania do piłki będącej za hopką , Delik nie maił problemu ze skokiem i odbieganiem ode mnie , za to czasem nie trafiał biegł obok, po pewnym czasie zajarzył,ze droga do piłki to naprzód ,ale też przez hopkę a nie obok:evil_lol:, za to Vic od razu prół do hopki, tylko pierwsze parę razy hamował przed i jak powtórzyłam hop, to dopiero skakał, w końcu sie odważył, i ślicznie wybijał :multi::multi:. Robiłam tak,że kładłam(to Delikowi), rzucałam(Vic) piłke za hopke, zostawiając psa na zostań, dochodziłam do psa , głaskałam długimi pociągłymi ruchami, mówiąc zostań , potem chwilę nakręcałam(pika,piłka dawaj przód i kiedy pies się wyrywał puszczałam, jak na flyballu:evil_lol::evil_lol:. Także z obu jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza z Vica. Jutro może wieczorem zrobię filmik. A co do zbyt późnego sygnalizowania, wiem,wkurza mnie to ,że mam za wolną reakcję, możliwe,ze nawyk po wolnej i nie nakręconej Sikrze?:roll:
  22. [quote name='bonsai_88']Za to mi się nie podoba pudelek :roll:. Nie znam się na ścinaniu "prawdziwych" pudli, moja Birmula też jest ścinana wg. moich pomysłów [chociaż tu akurat dobrze się ze znajomą fryzjerką dogaduję], ale ten pudelek mi sie wybitnie nie podoba... Zamiast głowy ma zrobioną jakąś kulę :roll:.. no i łapki chyba trochę za wysoko podgolone - śmiesznie to później wygląda jak psiak idzie :evil_lol: Za to niufek przecudny :loveu:[/quote] Pudel mi się też nie podoba , głowa robi takie wrażenie bo ma jeszcze króciutki puchaty włos na uszach i robią się takie pomponiki, łapki ma tak wycięte dla wygody właściciela, a ogólnie włos bardzo słaby, średnio się układający, może z wiekiem bedzie lepszy,ale nie koniecznie skoro to pies w typie. Dodatkowo efekt psuje fakt,że od skóry ma juz srebrny kolor i mimo,że główka jest ścięta równo to te srebrne boki głowy robia ja niekształtną, mi się też nie podoba, bardzo ciężko było z tą sierścią pracować a i pies wybitnie wiercący sie był, z 20 minut trwało przzekonanie go,ze aszynka nie gryzie bo nie dał sobie dotknąć do pyszczka. A co do grzywki to jest to bezpapierowa sunia, która już była chyba przez panią podcinana, ja ja tylko wyrównałam, wyczesałam kołtuny i mimo,że się tego nie robi podcięłam włos za uszami, ,żeby sie nie robiły kudły(których by właścicielka nie ruszyła, niestety tak też bywa) Mam jeszcze samą główke tej pudliczki [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/419/867fae858e91e281med.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Ilka21']Mudik do grzywki niestety muszę się przyczepić(to moja rasa), bo mi sie nie podoba moze trzeba było spróbowac "na łysego" nie goląc do zera ciałka, nie wiem ile ta niunia ma i siedzi więc też dobrze nie widać[/quote] Ale ja jej nie goliłam całej, tylko pyszczek ma zgolony, toż im się goli pysie, czyż nie?, reszta jest tylko podcięta na życzenie pani, , tak więc nie rozumiem zbytnio o co Ci chodzi?:roll::roll:
  24. [quote name='kaskaSz']Głowy skubanej nie miał, a włos rzeczywiście ma miękki, tylko na grzbiecie szorstki. A co tam przy nosie sterczy? Chodzi Ci o jego prawą stronę?[/quote] Tak o to ,ale ja bym z obu stron ścięła, zawsze dla skrócenia głowy ścinam zaokrąglona linią od nosa w kierunku kącików warg, ten kawałek futra na pysku przy nosie, który u niego sterczy na fotce ,właśnieżeby nie fruwał i żeby pysio było okrągłe O tak [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/292/89df935c45a546e0med.jpg[/IMG][/URL]
  25. Ależ skad ,mnie nie zanudziłaś, pozdrawiam Cieplutko całe stadko:loveu::lol::multi:
×
×
  • Create New...