Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. Śliczne fotki, a pyrek nadrzewny Boski!:loveu::loveu::loveu:
  2. I jeszcze takie [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/39/184d1ecc9f645601med.jpg[/IMG][/URL]
  3. Maszynką i nożyczkami, a jak miałam niby golić?:roll:
  4. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/418/89584c224cec8f43med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/304/e47b979594ca05damed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/39/942a8c95c8f62c68med.jpg[/IMG][/URL] A tak sobie czekałam na Pana [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/39/990d4542d1701747med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/418/e037362cb1796dcfmed.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/418/89584c224cec8f43med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/304/e47b979594ca05damed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/39/942a8c95c8f62c68med.jpg[/IMG][/URL] A tak sobie czekałam na Pana [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/39/990d4542d1701747med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/418/e037362cb1796dcfmed.jpg[/IMG][/URL]
  6. Szkoda,że właścicielka jednej z moich klientek wcześniej tu nie dotarła. Niestety niektórzy są zapatrzeni w swoich vetów , jak w bóstwa. Wczesna sterylizacja była znana w USA w 1969 roku. Mądrze ktos wcześniej napisał,że się od tego od chodzi. Rozmawiałam na ten temat z moim zdaniem autorytetem w tej dziedzinie , veterynarzem ginekologiem położnikiem dr.Jurka. Dowiedziałam się,że % szans na nowotwór sutka spada do ok 0,05 % czyli znikomy ,ale jest, a po pierwszej cieczce to ok 2%, niby różnica jest spora się wydaje, ale w praktyce zapewne znikoma, nijak ma sie do tego,że jakby nie było sterylizując niedojrzałe fizycznie zwierzę zatrzymujemy jego rozwój, plus jak napisano wcześniej możliwośc krwotoku jeśli sie okaże,że organizm suki właśnie się szykuje do pierwszej cieczki. Jeszcze jedna sprawa, lekarze powinni informować (jeśli chodzi o takie zabiegi jak kastracja) o za i przeciw, rzetelnie,zeby to właściciel podjął decyzję, a często tak nie jest, spowodowane to jest nadmiarem lecznic i lekarzy, każdy chce być szybszy i zarobić, nie wysterylizuje on to zrobi to konkurencja, smutne ,ale prawdziwe. A jak tam Andzia?
  7. Dziekujemy za kolejne życzenia, a mysz fenomenalna, faktycznie najmądrzejsza mysz na świecie:lol::lol::lol:
  8. Dziękujemy raz jeszcze!:loveu::loveu::loveu:
  9. Nie tylko ciacha puszka też z rossmana,a na spodzie biszkopty Lu petitkowe:evil_lol::evil_lol:. Dziękujemy dziewczyny! Aniu przekaż collakowemu;) ,że mam tu dla niego dedykację tylko nie zdradź co , niech będzie niespodzianka.
  10. Ok nie będę Was męczyć i OFFować dłuzej. Nie wiem skąd ta sunia ma jeszcze pręgowanie(znaczy się po kim) jej mama(jak nie mylę płci i przynależności do rasy) to foksterierka szorstkowłosa, a tata jagdterier:evil_lol::evil_lol:
  11. [quote name='puchu']Mudik, chodziło border teriera :lol: Kiedyś miała okazje psiaka wymiziać. Uroczy jest :loveu: Jagterier z Welshem?[/quote] Ups nie skojarzyłam , faktycznie, też bardzo lubie border teriery, Paulina trafiłaś w 50 % . Jagdterier +....?:razz:
  12. I.... KONIEC;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/417/5fc5acc203bfe44c.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/39/7d0bfede7b95f575med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/39/5b82dce5bcf13921med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/39/b24eebc761deffedmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/417/f739522f3f681381med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/422/64f72468b362beafmed.jpg[/IMG][/URL]
  14. Wspomniany wcześniej dzisiejszy urodzinowy Tort Victora(Dziękujemy za wszystkie życzenia!) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/417/57bab855aa640768med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/303/ed64b5b05a5f0e32med.jpg[/IMG][/URL] Izaczynamy ucztę [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/39/bb029da8d8365a98med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/417/6b1d6afefce9d0bbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/39/4b6fd68904852a6dmed.jpg[/IMG][/URL]
  15. Pudło, napisałam terierzy, czyli jakiś terier z jakimś terierem i to jest średni pies , tak wielkość a la border, więc airdale za duży:eviltong:
  16. [U][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/303/002acac7d06d4711med.jpg[/IMG][/URL][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/417/091d8c134c45a4e1med.jpg[/IMG][/URL] I taki terierzy mix, zgadnijcie jakich ras( po trymowaniu) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/39/1f947930c8266cf5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/304/f09d413c93e68a97med.jpg[/IMG][/URL] I główka innej miniatury, sylwetki będę miała później [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/39/3d3417d4763815f0med.jpg[/IMG][/URL]
  17. Dzięki, przedzwonię jutro, a i to prawda,że teraz nie a rejonizacji jak w zeszłym roku?
  18. Widzieliście???:crazyeye::multi::multi:, z Dedykacją dla takiego jednego Collakowego , który nie jest zalogowany a czasem tu zagląda:razz::razz::razz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/11410921-post6602.html[/url] Jak ją tego nauczyli, wow!
  19. WOW Kogo ja tu widzę?;):loveu::-o, Witaj Marysiu:multi::multi::multi::multi::multi: [SIZE=1][COLOR=Silver]BTW Czemu nie mieszkam w Poznaniu[/COLOR][/SIZE]:placz::placz::placz: Post przeskoczył, wrr:angryy:
  20. Buu nie widzę aktualnego zdjęcia Larki:placz::placz::placz:
  21. Masz na myśli 6,5 miesiaca Mandali czy 6,5 roku Cera??/ Dziękujemy!:loveu::multi: EDIT: doczytałam u Ciebie ,ze chodziło o Cera, nie wiedziałam ,ze są w podobnym wieku z Victorem;)
  22. Tak jest to są pewnie zdjęcia ze Stanów, srodkowe na 100 %,ale ja osobiście wolę takie bardziej naturalne, takie jak powinny byc według wzorca, Amerykanie na wszystko niemalże mają własny wzorzec, np widziałam w Stanach komondory o rozszesanym włosie !:crazyeye::roll:, wygładały jak pirenejczyki albo wielkie jużaki
  23. Dziekuję Cioteczki, poważny powiadasz Ula, hmm.. to Vic ma chyba 6 lat tylko w domu i to nie zawsze hihihihi:evil_lol::evil_lol:
  24. A w ogóle to Victorek kończy dziś 6 lat!!!:multi::multi::multi::multi: Sto Lat moje Słoneczko, był oczywiście tort, fotki jak obrobię to wstawię, Zdrówka, Świetnej Kondycji i Radiości ze skakania życzy Pańcia , Twoja mama Sikra i synek Deli.:loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi::multi:
  25. Ciesz się,ze jeszcze spacerki i praca mu sprawiaja radośc, nie daj mu odczuć,ze jest juz starszym panem, on jest już tez zmęczony, ale swietnie się trzyma , jescze kilka ładnych lat Was wspólnych czeka, Ciesz się,że jest zdrowy! A ta fota Mandi , mnie powaliła, buhahahahahahaha:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images41.fotosik.pl/39/2c41032ece031e89.jpg[/url] P.S Super nowy bannerek:loveu:
×
×
  • Create New...