-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Oj Haniu coś źle dobrałaś dawkę;):evil_lol::evil_lol:
-
Slicznie Cer wyszedł na tej fotce:loveu::loveu: [url]http://images31.fotosik.pl/421/679c919fd2e4319b.jpg[/url] Słodziaki:loveu::loveu: [url]http://images50.fotosik.pl/41/5baecc862c3720ce.jpg[/url] Klaudia ja przerabiałm koty w domu i miałam normalną choinke, tylko nie mam niczego ze szkła, słoma, drewno i plastkowe bombki, zobaczę jak deli zareaguje to jego PIERWSZE święta:p:lol::lol:
-
Gratulacje dla Dumnego Taty, czekamy więc na błękitne klusie. A rodzyneczek słodziutki, jakie ma soczyste podpalania:loveu:
-
Coś mi się na starośc robi ze wzrokiem:eviltong::evil_lol:, bo zamiast 1 dziewczynka widziałam 2 , a zamiast 2 chłopaków widziałam 3 :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Każda ręka dociska inaczej. uff uspokoiłaś mnie , bo zaczynałam się bać,ze nie umiem prawidłowo trzymac maszynki:evil_lol::evil_lol::eviltong:
-
Chyba się wyjaśniło, bo inaczej tnie z włosek a inaczej pod, ja miałam na myśli z włosem, , trzymam normalnie ,dopiero co cięłam stópki psiaka 10 z wosem i na 100% był włos po cięciu min 3 mm. Ostrza są Ostera
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Robiliśmy ćwiczenia na odległość boczna, dwa. Pierwsze hopka-tunel po boku wejść do tunelu skrzydełka hopek,żeby nie dobiegać do psa, biegaliśmy równolegle z psem, ale w odległosci jakiś ok 2 metrów, potem po bokach tunelu było po jednej hopce. Raz się biegło hopka(startowa) i w lewo na hopke, a raz startowa i w prawo na hopkę. nie było łatwo,ale się udało :multi::multi:,to wysyłanie do tunelu lepiej szło Vicowi , pruł jak diabli, a Del się zatrzymywał, dostałam ochrzan,zę się zatrzymuję, mi się wydawało,ze hamuję jak pies zahamuje,a podobno pies hamował przeze mnie, więc biegłam i Del oczywiście nie trafiał,ale po kilku powtórkach mu się udało:multi::multi::multi:, nawet mi się udawało zsynchronizować rzut,tak ze pies wybiegając z tunelu widział lecącą przed nim do przodu piłkę, a jak mi się zdarzyło dać ja z ręki to byłam ochrzaniona za to ;) Kolejne było takie (to chyba narysuje i wkleją zdjęcie) Hopka startowa potem dwie hopki w jednej linii o tak I--IXI--I I--I (hopka startowa) pies musiał skoczyć startową, potem tą przed sobą i skręcić w prawo(była też wersja na drugą rękę), cwiczenie było na nauczenie psa,ze ręka od przewodnika- pies ma odejść,a przy przewodniku , ma być blisko. Chodziło o to by zrobił jak najciaśniej łuk , ale też ustawił sie pod dobrym kątem,żeby nie ściał łuku zbytnio. Więc się wysyłało psa od siebie po 2 hopce, "przesuwało " w prawo w strone 3 pokazywało,ze ma podejść i skakał pies 3 . Acha a ten X to dwa boczki hopki, potem była prawie hopka z tyczką po skosie, a na końcu normalna hopka , pies skakł 2 biegł wzdłuż 3 i skręcał dopiero na 4. Miałam troche problemów, bo jak miałam psa prowadzić ręką z lewej na prawą, to u mnie odruchowo pracują tez barki. a mają być nieruchome,ale też daliśmy radę, dodatkowo ćwiczyliśmy slalom(Vic) i wysyłanie do tunelu (Vic), wiec ogólnie jestem baaardzo zadowolona.:multi::multi::multi::multi::multi: -
Już 5ka WOW Gratulacje!:multi::multi::multi::multi:, A piosenka mi się tez podoba:lol:
-
Zdegustowana Mika:evil_lol::evil_lol::eviltong:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Zaraz je zacznę zrzucać:lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
.......ale:cool3::cool3: zrobiłam dwa filmiki, z nową wersją pewnej sztuczki (inspiracja Bzikowa&Bzik;)) -
Zgadzam się ze wszystkim dokładnie co piszesz Agnieszko! ja dodatkowo mam taką jedną czernyszkę,której nie można wygoilć uszu od spodu , jej pan to sam robi nożyczkami, po wygoleniu bowiem suka tak trze uszami i je drapie,że robi sobie rany, więc róznie różne psy reagują, na szczęście mam tylko jedną panią , która żąda cięcia westa na goło 10 z włosem, resztę robię 5(jeśli nie da rady namówic na trymowanie).
-
Ooooo 200 stronka GRATKI !!!!!!!!:multi::multi::multi:
-
No może z tym 5 mm przesadziłam(chociaż czasem np długi włos zostaje ok 3 mm),ale chyba to też zależy od firmy różne firmy maja różne numeracje,mimo to na pewno policzki sznaucera po cięciu 10 ostera nie mają 1,5 mm włosa, tylko co najmniej 3 mm,żeby mieć 1 mm musiałabym ciąć pod włos, zależy też jaki włos tnę, cięcie sznaucera 5ką daje efekt podobny do trymowania(chodzi mi tu o długość) a juz shi tzu bedzie goły dlatego je tnę 3 ką, delikatny włos yorka też scięty 5ka bedzie króciutki i gładko przylegajcy ,a juz prawie york z gestym puchatym włosem, ścięty tym samym ostrzem bedzie wygladał fajnie.
-
Taka tu jesteś uśmiechnięta, radosna, śliczna fotka:loveu: [url]http://img101.imageshack.us/img101/5885/dsc0313eu0.jpg[/url]
-
[quote name='cleopatra']10 tka jest ostrzem higienicznym (brzuch , genitalia, kufa, tylek, uszy. lapy) jakos nigdy mi sie nie zdazylo sznaucera glowe 10 tka zrobic.. 5 mm tez ladnie wyglada jak sie postara.[/quote] 10 mam na myśli numer , czyli tnę na jakieś 3 -5 mm, zalezy od miejsca;), numer 5 już tnie na długość ponad cm.
-
Gratulacje Elitesse!:multi::multi::multi:, słodkie pieprzaczki:loveu::loveu: Vikiii tez gratuluję, masz już jakieś fotki bo nawet nie kojarzę jakiej rasy Twoje maluchy:oops:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Ni ma nowych zdjec, bo i pogoda nie sprzyja to i nie wklejam, ja Ci dam zagospodarowanie , mało jednej galerii:mad:;) -
Cleopatra ja też nie lubie ciąć żadnego psa 10 tką na gładko,ale zakaz nie bardzo widzę, czym by cięto głowy sznaucerów, ruskich, podogonia itp. nie mówiąc o zerówkach koniecznych do westowych, czy yorkowych ucholków. Betty dzięki, mój też;):p
-
Planowałam obu wystawić;), Vic juz slalom umie tylko jeszcze musi nabrać prędkości i różne wejścia opanować, no i nauczyć się do końca chuśtawki, bo narazie to jak katapulta z niej wylatuje:evil_lol::diabloti:, a jak Delik opanuje slalom to z nim też wystartuję,jak nie to tylko z Viciem, trzym kciuki za naukę;)
-
Co te sznupki tak podobnie mają, prawie jak u Bangitoski, gratulacje!:loveu::loveu::loveu:
-
Hi hi świetne:loveu:, była dzis u mnie taka yorczka, miała właśnie takie uszy grzywkowe, korciło mnie zrobic ją na grzywkę, teraz wiem jak by wyglądała:evil_lol::evil_lol:
-
Bzikowa chciałabym, ale również bardzo bym chciała z nim pobiec w IABC tylko tam ni będzie zerówek, no i poziom chyba nie na Delika niestety,przedpsów tam pewnie nie wpuszczą, zostaje mi debiut w zerówkach jakoś w marcu(pasowały by mi zawody we Wrocku,ale tygodnia mu na nich zabraknie do 15 miesięcy:diabloti::placz:)
-
Będzieszmieć drugiego psa?:-o:-o
-
Sama słodycz, aaaaa ja chcę wymiziać takie duuuże baski bobaski!Ale ine urosły:crazyeye::crazyeye::loveu::loveu: Modest?:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [url]http://img72.imageshack.us/img72/8215/bb15es4.jpg[/url] Ale pozuje, jaki dumny!:lol::lol::loveu: [url]http://img177.imageshack.us/img177/4117/bb23xb1.jpg[/url] Jeszcze drobniutka, ale kolorek miodzio!:loveu::loveu: [url]http://img152.imageshack.us/img152/3369/bb27rl4.jpg[/url] Aż sobie fafelek przygryzła, tak sie skupiła na zabawie:evil_lol: [url]http://img72.imageshack.us/img72/8940/bb14hr1.jpg[/url] Mordercze baski:evil_lol::evil_lol: [url]http://img177.imageshack.us/img177/4250/bb25hk0.jpg[/url] Ale ruda też przystojna:loveu::loveu: [url]http://img72.imageshack.us/img72/427/bb16hm3.jpg[/url] Bety dzięki zdjęcia BOMBOWE,CUDOWNEEEE!:loveu::loveu::loveu: