-
Posts
4272 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Mudik
-
Ale jak fajny, ja to mam tylko kilka więc bardzo cennych fotek Vica szczeniaka, bo jeszcze wtedy cyfrówki nie były w modzie, więc normalne na kliszy, za to Deli ma fotek,że hohohoho, ale już Sikurka szczenięcych właściwie nie ma raptem kilka jak już u mnie była,ale wczesno szczenięcych niestety nie:-(
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Wiesz czasem smakowitośc nic nie mówi, przynajmniej mi, moje chłopaki wszamią wszystko od chappi po hillsa(choć z nim różnie), od tego marketówki mają zachęcacze i uzależniacze, zeby psy to jadły,ale psy to nie kury,coby zirno samo jadły a właśnie to jest główny składnik marketówek niestety. Do mnie przemawia skład produktów, czego do tej pory ta firma nie raczyła dla tej karmy podać, widać nie jest taki świetny jak zapewniają, dla mnie samym tym tracą na starcie , ja moim tego nigdy nie dam:roll::shake: -
[quote name='andziaa']Ale to znaczy że to łożysko nie jest przyklejone do tych szczeniaków tylko można je normalnie wziąść?[/quote] Łożysko łaczy układ krwionośny szczeniaka i matki, połączone jest ze szczeniakiem pępowiną , którą albo przegryza suka, albo właściciel przecina, wtedy masz szczeniaka oddzielnie i łożysko oddzielnie, szczeniaka dajesz suce do umycia i karmienia lub sam go czyścisz i masujesz, a łożysko wyrzucasz, choć słyszałam o tak szybkich sukach,że nie da rady im łożysk zabrać bo je momentalnie zjadają, ale nie jest to polecane bo po większej ich ilości sunie mają biegunki, a co za tym idzie biegunki maja też szczeniaki przez nią karmione.
-
Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)
Mudik replied to panienkabubu's topic in Foto Blogi
To masz wesoło, ale cóż wszka jutro Sylwester, musi byc hiczno prawda?;):evil_lol::evil_lol::evil_lol: ja chcę zobaczyć latające dywany, filmik zrób:lol::lol::lol: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Je.śli jeszcze nie wysłaliście maila, zróbcie to proszę!:placz::placz::placz: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/olkusz-oboz-zaglady-zwierzat-wyslij-list-127970/index8.html[/url] -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dokładnie tak Marysiu, niechciałabym kolejny raz przeżywac tego co miałam przy chorobie i odejściu Bambika:-( [`] [`] -
Teraz zajarzyłam o jaka drabinę chodzi, my tego nie ćwiczyliśmy, stąd tez nie wiem jak to się nazywa:oops:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Profilum,wiesz trudno się wypowiedzieć jak nie ma nigdzie składu podanego, procenty białka, tłuszczu itp nic mi nie mówią,a z resztą producent jest jaki jest:cool1: -
pokaż po trymowanku, znaczy zrób jutro fotki:lol::lol:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
O jakie Premium Ci chodzi , nie kojarzę? A FFD jest faktycznie dobrą karmą -
{Pewnie wyszła zielona i się teraz ogol na łyso:eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Nie tyle rzecz w tym czy odporny żołądek czy nie,ale zmieniając zbyt często pies do końca danej karmy nie przyswoi, te kilka dni do tygodnia to nie prawda, pies moze się przestawiać na inny skład karmy do 3 tygodni, co oznacza ,ze 3 tygodnie karma nie jest do końca przyswajalna, ale jesli dłużej je dobrą karmę typu Pro Plan i ma gazy np, to można pomyśleć o paście z probiotykami, bo być moze ma wyjałowioną florę bakteryjną jelit. Dobranoc! -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
O patrz o Bento zapomniałam, jest porównywalny do Pro Planu, Bosh nie jest zły,ale porównywalny do Nutry(też maczki), Biosch,żadna rewelacja tak jak Taste of The Wild, te wszelkie dodatki to tylko marketing, zobacz skład Acany np Grassland tam już podstawową mase stanowi kilka gat ryb, zreszta Bioscha moje psy jadły krótki czas, nic cudownego. Masz rację powinnam Boscha umieścić po TTW, jest jednak lepsza od niego, co nie zmienia fakty,ze to klasa średnia. -
Sama słodycz:loveu: Już znamy;);)
-
Grami -choinka:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i303.photobucket.com/albums/nn144/martyna2196/P1080666.jpg[/url]
-
czytałam , fanie, ze kolejny Q`Celitic bedzie biegac agility;)
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Soko, wazne, ze leki dzialaja, no i jeszcze jest laser:p -
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Mudik replied to betty_labrador's topic in Galeria
Oj widzę,że się muszę wtrącić;), najgorsze jakościowo to Chappi, Pedigree, Friskies, Darling , potem trochu lepsze są dog chow, bosh,nutra,Taste Of the Wild, dobra klasa średnia to RC. Acana, najwyższa półka to Bio mill, Pro Plan., Hill`s . Eukanuba już niestety zjechała na jakości, nie jest warta swojej ceny, RC to istna tablica mendelejewa. Generalnie najlepsze te które są na suszonym czy hydralizowanym mięsie, słabsze są na mączkach, najsłabsze jako pierwsze składniki mają zboża, potem mączki i reszta składników. Dobry sposób to popatrzeć na skład, najważniejsza jest tzw główna masa, reszta to tylko śladowe ilości. Głowna masa to wszystko to co jest w składzie PRZED JAKIMKOLWIEK składnikiem tłuszczowym. -
E nie co Ty, na prawdę mi się strasznie podoba:lol:, a co do Sikry sorki, tak jakoś zabrzmiało, myślaąlm,że nie doczytałaś,ze Sikurec chory jest:roll:
-
Od Nowa psi psycholog dorobił się nawet wątku na dogo:evil_lol::evil_lol: To świetne:loveu::loveu::lol: [url]http://images24.fotosik.pl/308/b805eb311cc4f98bmed.jpg[/url] A co wypinania tyłeczka, nie słyszałyście, że Kobieta jest jak róża ni ma przód nima tył:lol::lol::lol:
-
Wszystko nadrobiłam, zdjęcia Kory genialne, a filmik, za krótki:diabloti::evil_lol::loveu:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
posty znów skaczą odpowiedz masz na poprzedniej stronie:cool1: -
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Się nie ma co śmiac z babci, Sikra jest 5 lat starsza od Cera i dodatkowo ma chory kręgosłup(spondyloza) a teraz stan zapalny w nim, dopiero 2ga dawka rimadylu pomogła, nie mogłam słuchac jak piszczy z bólu:placz::placz::placz: My dostajemy kubrak od Uli Aussie-takie jak mi się podobaja, czyli chaby polar z ortalionem (rozmiar 7-8 czyli 47-51 cm) w hurtowni Ara są w granicach 42-45 złote;) -
Za bardzo chciała popomagać przy gotowaniu. A myszkowanie po talerzach:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Agilitowo-Frizbowo Domowa Galeria Szikry,Victora i Deliego :-D ZAPRASZAMY!
Mudik replied to Mudik's topic in Foto Blogi
Dzięki Dziewczyny poprawiłyście mi nastrój, co do szalenia ze spcerami Asiu to niestety po leki dla Sikurki trza było pojechać:roll:, ale jutro siedzę w domku, psy tylko (dziś te nazwę wymyśliłam) podstawowy pakiet socjalny, siku, qoopa i do domciu, z treningu w środę chyba tyż zrezygnuję, bąbelki na Sylwestra tyz kupię popołudniu w Sylwestra, potem jadę do Uli.