Jump to content
Dogomania

Mudik

Members
  • Posts

    4272
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Mudik

  1. co sie stało, HEEEEJ!???????????????
  2. Czy dobije się obaczy,ale słodziutka jest i Maśka też, jakie one teraz piękne soczyście rude, a Modeścik jaka mina:loveu::loveu::loveu::loveu:, mam nadzieję,ze w Polsce też się czasem pokaże:roll:
  3. No ja takich zawieszek ni mam musze skombinować cuś coby było wiadomo,ze mają chipa;)
  4. Dzięki za wyjaśnienie, ja mam za rzadko możliwośc treningu na zbiegane,a i nie bardzo by dało u nas tak robić bo praktycznie wszyscy mają 2 on 2 off, tylko Vic zbiega,ale on żadko przeskakuje na szczescie,a Delik pięknie już bez komendy sam się zatrzymuje i na go! leci dalej:multi::multi::multi:
  5. Ło Matko :crazyeye::crazyeye::crazyeye:, ale ona mlaszcze, ledwo do jej oczu sięga:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. napisz do moda :lol::lol:
  7. Mimo telefonicznej rozmowy założyłam ponownie konto i podałam mail z googli i ..... hurrra mam stamtąd też kod, mam dwa, a więc obie dorosłe psice właśnie dopiero co świeżo zgłoszone:multi::multi::multi:
  8. Swietne!jaka dynamika!:-o:loveu::lol: [url]http://images28.fotosik.pl/308/062ee66485892fc1med.jpg[/url] jak ja wam zazdroszczę spotkania z panem Leszkiem i Olgą:placz::placz::placz:,ale hiena fruwa:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:, można prosic o wyjaśnienie tak niskiego ustawienia palisady, dla wyrabiania szybkości? zgadłam?
  9. dawaj!!!!! chce zobaczyc szczeniorki:loveu::loveu::loveu:, Gratki!
  10. A ja sie dodzwoniłam, zaraz mam dostac kod:multi::multi::multi:
  11. Kiedy zmieni się tytuł galerii?:cool3::cool3:
  12. [quote name='puchu']Też nie miałam problemów z rerestracją. Na czym masz maila? Na wp i onet są często problemy.[/quote] Na gmailu i na wp, z obu wysyłałam,ale z wp jako pierwsze pewnie wysłali, a że drugi raz na ten sam adres nie można dostać kodu to na gmaila już nie dali, jest pewnie tylko ten wysłany do wp, krąży gdzieś sobie w sieci:evil_lol::diabloti: Brawo AngelsDream:multi:
  13. Aaa czyli to tylko wybrane, u nas chyba nie było problemu, ogólnie nie mamy zbyt dużo zdjec z zawodów:shake::shake:
  14. Chyba tych zdjęc nie dawałam:roll::roll: [url]http://lh3.ggpht.com/_qeGhxI2DNaI/SVoZeF4YWeI/AAAAAAAAAy4/LS5-gM0XmMk/s512/VICTOR1.jpg[/url] [url]http://lh6.ggpht.com/_qeGhxI2DNaI/SVoZe6GM_bI/AAAAAAAAAzA/20o5QZ9fjuk/s512/VICTOR2.jpg[/url]
  15. Mudik

    bzik

    Tak myślałam Aniu, już klapneło, hihihihihi, ale jaki teraz elegant, podcięłaś trochę firankę?
  16. A ja od razu wiedziałm który to aussie, te fotki juz Wiesław dał na aussikowym forum, tam też się zastanawiali czy to kudłate to portugalczyk?, a mi tak się widziało,że to Birma i zgadłam!:multi::multi::multi: Tylko tego tam nie było, a może już jest:cool3: [url]http://img261.imageshack.us/img261/9105/czechowice27122008347se5.jpg[/url] Super!, nie byłam pewna,ze to Birma jak na aussikowym zobaczyłam fotki, bo nie wiedziałam,że znasz Lexusa i mieszkasz nie daleko. BTW Moze jednak kiedyś Birma pobiegnie na zawodach:roll::p
  17. oj hihihi wygląda jakby się jej plasterek cytryny uczepił:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images30.fotosik.pl/308/bf2cc6187a8636e3med.jpg[/url] Co do ludzi się nie wypowiadam:angryy::shake::shake:....
  18. Słodziak, śmisznie wyszedł, jakby był pręgowany:evil_lol::evil_lol:
  19. Kij to , jak już zachipuję Delika, to wszystkie 3 zgłoszę płatnie na petbase i już.
  20. TO ja mudi poproszę na mail [email][email protected][/email] to wstawię tutaj i u siebie
  21. Nie:angryy::angryy::angryy:, bo tej pory zero maila z kodem aktywacyjnym a kilka razy próbowałam, na dwa rózne maile:placz:
  22. A już myślałam,że sa i się wściekałam na kompa bo się znów zawiesił, no cóz idę odkurzać dalej:evil_lol::evil_lol::eviltong:
  23. Mudik

    bzik

    Piękna chryzantemka, długo się trzyma tapirowanie? Utwardzana lakierem? Wreszcie psa widać:loveu: [url]http://i145.photobucket.com/albums/r223/cubree/281208_01.jpg[/url]
  24. Plaża pod dachem genialna, to ja mykam dalej odkurzać,a jeszcze w tym samym czasie się makaron gotuje:evil_lol:.....
  25. Ooo to ja mykam z piesami(Sikra już była) i zabieram się za sprzątanie,a w trakcie bedę sprawdzać czy już fotki są:multi::multi::multi:
×
×
  • Create New...