A ja od razu wiedziałm który to aussie, te fotki juz Wiesław dał na aussikowym forum, tam też się zastanawiali czy to kudłate to portugalczyk?, a mi tak się widziało,że to Birma i zgadłam!:multi::multi::multi:
Tylko tego tam nie było, a może już jest:cool3:
[url]http://img261.imageshack.us/img261/9105/czechowice27122008347se5.jpg[/url]
Super!, nie byłam pewna,ze to Birma jak na aussikowym zobaczyłam fotki, bo nie wiedziałam,że znasz Lexusa i mieszkasz nie daleko.
BTW Moze jednak kiedyś Birma pobiegnie na zawodach:roll::p