Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19181
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Czy darczyńcy Franka zgodzą się, abym pozostałe po Franiu środki przeznaczyła na Wiktora, który zrobił się na dużym minusie ?
  2. Chłopak był bardzo grzeczny, chociaż napyskował trochę na kotka. On raczej z tych łagodnych i proludzkich. Myślałam, że jest większy. Bardzo fajny, będą z niego ludzie. No i podziękowania dla dziewczyn dbających o moje sadełko Od Asi ogórki w różnej postaci, a ja ogórkowa wybitnie jestem. I coś na reset Agata - vege pyszności (cynamonowe - bajka) Danusia - wór przetworów różnej maści i buła drożdżowa ZE serem. A jajka od jakich kurek ? Wczorajsza Wawa to koszmar, ale tak to jest jak wszędzie beton i drzewa w doniczkach
  3. To zależy czy worek ze złotem czy symbol przymierza czy krawężniki : )
  4. To trochę jak z przeprowadzaniem staruszki przez harcerzy na drugą stronę.
  5. Dzięki. Mam na początku wolny post, to będę zapisywać wpłaty na ZEA podane przez Tolę.
×
×
  • Create New...