Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19182
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Jej jest wszystko jedno.
  2. Ja pytam o psy z ciekawości.
  3. Musi być dobrze
  4. Bardzo proszę o pomoc w napisaniu tekstu do zbiórki na Drugiego. Macie dziewczyny "lekkie pióro", a ja mam ostatnio zaćmienie. Może chociaż jakieś okrągłe zdania. Najważniejsze, żeby w tekście była mowa o zbiórce na leczenie, pampersy i karmę Urinary. No i że piesek stary, ślepy i chory i życie miał podłe.
  5. Gwiazdorzenie to nie najlepszy pomysł na zaistnienie. Tu.
  6. Na dogo nie ma hejterów. Każdemu zależy na dobru psa. Krytyka to nie hejt. Tylko nie za bardzo umiemy rozmawiać. Szkoda, bo zawsze twierdziłam, że gramy do jednej bramki.
  7. Ależ skąd, tam prężnie działa wolontariat. Z pewnością zauważyliby kłopoty ze zdrowiem.
  8. Do tego domu ze stromymi schodami pojechał Feniks, który był w schronie przez 13 lat. To dobry dom.
  9. W schronie jest teraz podobna owczarka. Czy ma takie szanse jak Dakota ?
  10. Jagna, te pampersy co przyjdą to M-L 48-60cm. Następny rozmiar to L-XL 60-80cm. Daj znać czy kupić te większe.
×
×
  • Create New...