Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19180
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Nieprawda, a co z pieskami dwbem ?
  2. Dopiero przeczytałam. Mam nadzieję, że spotkałaś wszystkie swoje pożegnane psy...
  3. No to się na dogo nigdy nie zmieni. Tłum czy garstka zawsze jak można się naparzać to trzeba z tego korzystać .
  4. Trzymajcie się Jagaa, był szczęśliwy i kochany. O to w tym chodzi.
  5. Podzieliłam spadek po Franku następująco : Zew - 200,00 zł. Drugi - 445,00 zł. Dylan - 60,38 zł.
  6. Z bazarku Nadziejki na moim koncie jest 65,00 zł. , reszta wpłat z mojego bazarku to 83,00 zł. Przelewam na konto Asi Alaskan 148,00 zł. dla Zewa.
  7. Odetchnij, złap balans, zresetuj się i wróć jak będziesz mogła , bo jesteś tu potrzebna.
×
×
  • Create New...