Dostałam dzisiaj pakę z rzeczami, które wystawiała Canaveral-staff. Nie pytajcie dlaczego wysłała do mnie, nie wiem. Oprócz rzeczy, które mam wysłać Fioneczce, aby wystawiła je na bazarek są tu rzeczy dla (sprawdziłam pobieżnie, więc mogę się mylić) :
holly101 - kardigan, aparat
mmd - szal
zuzka - koszule nocne, sukienka, spódnica
gameta - spodnie
Bianka0 - sukienki
Monia&Magda - sweter
EwaGonzales - golf
Rodzice Maciusia - sandałki
Proszę o kontakt na PW.
Linki do bazarków, które znalazłam, nie wiem czy jeszcze jakieś były.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/200222-Super-ksi%C4%85zki-buty-markowa-torebka-ciuchy-rowerek-tr.balkonik-getry....do-10.02.2011[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/200755-Ciuszki-dla-kr%C4%85g%C5%82ych-babeczek-dla-szczupak%C3%B3w-te%C5%BC-co%C5%9B-si%C4%99-znajdzie-do-10.02.11[/url]