Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19184
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Mam tylko nadzieję, że sunia faktycznie bardzo nie cierpi. Dobrze, że nie musi czekać na koniec kwarantanny z połamanymi łapami albo wydłubanym okiem.
  2. [quote name='Fela']Nie pomogły prośby, błagania, przekonywania wszystkich innych wetów. [/QUOTE] Czyli tylko jeden pan "doktor" uważał, że nie można operować ?
  3. Tak teraz wygląda [IMG]http://www.imagic.pl/files/22176/./Miska22.JPG[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files/22176/./Miska33.JPG[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files/22176/./Miska44.JPG[/IMG]
  4. Czy ktoś pamięta starą Miśkę nr 913, buda koło parkingu ?
  5. "Odkąd Fenicjanie wynaleźli pieniądze wszystko jest tylko kwestią ceny" lubię i nie lubię tego stwierdzenia :roll:
  6. Dwa miesiące temu brałam ze schroniska sukę mieszańca i opłata wynosiła 1,00 zł.
  7. Ja nie jem mięsa ani wesołego dzika, ani udręczonej świni. Nie dlatego, że nie lubię , nie jem z powodów etycznych. Od 10 lat. I nie ma to nic do ekologii. Natomiast zabijanie dla przyjemności nadal uważam za daleko posuniętą dewiację psychiczną. A im mniej się człowiek wtrąca w przyrodę tym lepiej.
  8. Mieszkam w lesie od 6 lat. Psy w lesie chodzą WYŁĄCZNIE na smyczy. Koniec, kropka. A myśliwi... cóż, jeśli ktoś [COLOR=#ff0000]zabija dla przyjemności [/COLOR]to jest pier... psychopatą. Koniec., kropka.
  9. Przelałam przed chwilą 83,40 za bazarek : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238363-Pr%C3%B3bki-perfum-bi%C5%BCuteria-%C5%82y%C5%BCwy-od-1-00-z%C5%82-dla-wy%C5%BCl%C4%85tek-do-16-01-13[/url]
  10. Tak to najważniejsze - szczęśliwy pies. Na tych ostatnich zdjęciach pięknie się uśmiechał.
  11. Naprawdę nie rozumiem dlaczego "nie idą". Jedna adopcja w ciągu trzech miesięcy :shake:. Zaraz będą na minusie:mdleje:
  12. Ja też zapraszam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238704-Fajne-Pendrive-y-i-myszy-dla-wy%C5%BCl%C4%85tek-do-23-01-13[/url]
  13. To zawsze jest takie trudne. Biegnij, do zobaczenia ...
  14. Tak mi przykro, biedactwo. Pewnie organizm tak źle reaguje, bo jest tym niejedzeniem bardzo osłabiony.
  15. A jaką karmę ma jeść ?
  16. Są już jakieś wieści ?
×
×
  • Create New...