[quote name='mmmonika']Tak, widziałam.
Poza tym dziewczyny wyraźnie napisały, że Leo nie wychodzi z klatki - mi to wystarczy.
Tak, jeśli zdeklaruję kilkadziesiąt/kilkaset złotych na utrzymanie psa u kogokolwiek sprawdzę tam warunki - jestem krótko na dogo, ale na parę kwiatków z DT trafiłam. i nie wierzę, że Polska jest tak rozległym krajem, żeby nie można było sprawdzić warunków u psa na którego się łoży z własnej kieszeni...[/QUOTE]
OK. Jeśli sprawdzisz, to chętnie z Tobą podjadę i zweryfikuję :)
A kaukazy to miśki. Z brzuszkiem do drapania. Chyba, że moje przypadkowo takie wszystkie były.