Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19186
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Nowy bazarek [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234476-Mega-kolczykowisko-od-77-groszy-do-06-11-12[/url]
  2. Czy wiadomo jak mama reaguje na koty i jaka jest duża (jakieś zdjęcie jeszcze?).
  3. Bazarek, proszę podrzucać i kupować [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234066-Nowe-srebro-dla-mamy-i-maluszk%C3%B3w-do-31-10-12[/url]
  4. Postaram się zrobić w przyszłym tygodniu bazarki.
  5. W której łódzkiej klinice miała operację ? I poproszę o n-r konta.
  6. Dom "do piątku" został domem stałym :). W Poznaniu mamy wakat ;)
  7. natidelsol, podaj mi swój telefon na PW, bo w tutaj trudno się komunikować. Musimy coś konkretnie ustalić.
  8. Mogę wyłożyć 150,00 zł. na DT i 50,00 na transport. Na początek.
  9. Daj znać do wieczora, żeby można było ewentualnie jeszcze coś do jutra ustalić.
  10. Trzymamy...
  11. Jeśli DT w Poznaniu wypali to dołożę się do transportu.
  12. Nie ma problemu z umieszczeniem go w schronisku. Chodzi o to, że dla niego to jest bardzo mało odpowiednie miejsce. Pisałaś, że masz w Poznaniu DT. Koszt transportu to też nie problem.
  13. PILNE !!! Osoba chętna na psiaka chciała go do budy na łańcuch, więc w dalszym ciągu jest potrzebny dla niego dom. W tej chwili jest u pani, której zmiękło serce i zabrała go ze sobą, jednak nie mieszka u siebie i dom psiak ma zapewniony tylko do piątku. Natidelsol, jeśli masz możliwość umieścić go w domu tymczasowym to byłoby super, psiak nie da sobie rady w schronisku. Jest wycofany i przestraszony. Pani mówi, że w domu pozwala się głaskać, siedzi przy nodze i wszystko wskazuje na to, że szybko zaufa. Ma jednak syndrom psa bitego, boi się gwałtownych ruchów ręki i niestety również nogi. Piesek jutro jedzie do weterynarza, dostanie książeczkę, wszystkie szczepienia i odrobaczenie.
  14. Czyli mniej więcej zgodnie z planem, a o szczegółach nie mogę pisać na publicznym forum :roll:
  15. Plan A czyli złapanie psiaka wykonany, plan B czyli dom - ?????
  16. Wysłałam maila, będę u Państwa jutro po południu.
  17. To nie ten z zaginionych. Nie jest nieufny tylko przestraszony. Boi się gwałtownych ruchów, trzyma dystans, ale już po kilku minutach jadł z ręki. Bardzo garnie się do człowieka, właściwie szedł już za mną do samochodu, ale zawołała go do miski jakaś dziewczyna i poleciał. Myślę, że jeszcze dwa, trzy spotkania, pogaduchy, smakołyki i będzie można go złapać.
  18. Da się złapać, podjadę tam jeszcze kilka razy i myślę, że się uda. [IMG]http://www.imagic.pl/files//22176/./P1.JPG[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files//22176/./P2.JPG[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files//22176/./P3.JPG[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files//22176/./P4.JPG[/IMG] [IMG]http://www.imagic.pl/files//22176/./P5.JPG[/IMG]
  19. Podjadę jeszcze jutro i sprawdzę czy jest i jak to z jego nieufnością.
×
×
  • Create New...