Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Czyli obie fundacje to ten sam Matrix, wirtualne adopcje, wirtualne ogłoszenia, wirtualna pomoc. Tylko psy i pieniądze w realu ?
  2. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/uRdPTybuSoRhJ6FMsFQf0KkKti0-7cYGOogazXlmxVM=w156-h206-p-no[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/5c_B9SB_8LyfXDkXLyum7581GKbXeywv7Lpdc0RkFH8=w155-h206-p-no[/IMG] Te same zdjęcia są na dogo na wątku Kaukazy w potrzebie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/115759-Kaukazy-w-potrzebie/page16[/URL] zamieszczone na stronie 16 post 394 i 395 przez fundację "Do serca przytul psa" O co tu chodzi ??? Co maja wspólnego z niechlubną Fundacją Zwierzyniec i p. Krzymińską ??? I jeszcze foksterier na wątku foksterierów w potrzebie [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-C1xmZYx-IAI/UtPNVHxFVSI/AAAAAAAANPI/I8HH4nOWzLc/w533-h711-no/DSC00122.JPG[/IMG] Też ze Szczytów
  3. Ja ma sunię z niedoczynnością trzustki i jest na karmie intestinal, ale przeważnie dostaje gotowane – ryż z kurczakiem i marchewką lub makaron z buraczkiem i indykiem + amylan 1 tabletka dziennie. Psy z chorą trzustką nie powinny jeść założenia białka i tłuszczu, a reszta jest ok.
  4. No u nas też była i jest masakra, szklanka. Nawet psy się ślizgają.
  5. [quote name='obiezyswiat75'] na ciele :)[/QUOTE] Ciele :roll:, jakie cielę :p
  6. Może lepiej śnieżynką, bo z wyglądem mikołaja to biegiem depilacja laserowa i liposukcja:p
  7. Wrzuca się tylko papierowe :evil_lol:
  8. [quote name='Panna Marple']Mam swoje zdanie na temat większości gmin i ono nie jest, niestety.[/QUOTE] Ano ......
  9. No i czy gmina ostatecznie zadeklarowała co z budami ?
  10. To może wcześniej sprawdzić :evil_lol:
  11. Gdzieś kiedyś na jakimś tam.. ble ble . forum o damskich imponderabiliach pewien pan powiedział ..... To pupa musi być duża, aby objąć spód pana, a pierś ma być taka w sam raz aby ręką ją objąć. Tak było napisane ..... Ekhm..
  12. Jakaś leżanka u psychoanalityka :roll: czy zdrowa babska nasiadówka u mnie :razz: :cool3: ;) :evil_lol: :p
  13. Na konto fundacyjne poszła moja deklaracja styczniowa
  14. [quote name='ocelot']I mamy do debrania i przewiezienia 550 kg zaprawy:) [/QUOTE] A skąd dokąd ?
  15. Nawet już nie wiem co napisać :shake:
×
×
  • Create New...