Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Bardzo ładny szczek Gajki i bardzo ładny głos Asi. Aśki to fajne dziewczyny są ; ) tak w ogóle : )
  2. Oni też pobierają prowizję ?
  3. Korpulentna : ) uroczo : )
  4. Tiaaa : ) ; ) : ) ; ) : )
  5. Straszne fale chciały napaść Gajulca : ). Szkoda, że filmik bez dźwięku, chętnie posłuchałabym jazgotu. Radek, liczyłeś ile w tym czasie Gajka dostała smaczków ? Osiem ; ) ; ) : )
  6. Ja zrozumiałam, że jest 964 zł. na minusie i jeszcze dojdzie koszt drugiej operacji.
  7. To prosimy o zajrzenie i zdjęcia : )
  8. Uff, dobrze mieszkać w lesie : )
  9. Ogonek zawinąć w opatrunek i w skarpetkę
  10. Cerowanemu to dobrze zrobiłby kontakt z bojową kotką, króra naprałaby go zdrowo po ryju.To takie gdybanie ..., ale może nauczyłby się kotki szanować.
  11. Moja kaukazka waży 65kg i też nie jest gruba
  12. To może stąd nadmiar ciałka ?
  13. Na szczęście ludzie wolą grubsze niż chudsze : )
  14. W życiu, tylko mam tę samą przypadłość co Radek, jeśli chodzi o smaczki : / I co z wynikami Gajulca ?
  15. To nie od smaczków, to odrastające futerko swoje waży : )
×
×
  • Create New...