Jump to content
Dogomania

Aska7

Members
  • Posts

    19188
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Aska7

  1. Nie ma już tego dużego, bardzo chudego rudzielca, który był jeszcze miesiąc temu i nie ma pręgusa : (
  2. Generalnie to one wszystkie w realu wyglądają o niebo gorzej. O piesku z łapką do amputacji wszystko już powiedziała Jaaga. Ledwo chodzi, bo jak podskakuje na zdrowej, to mu ten kikut na skórze wywija się na wszystkie strony.
  3. Tu rana na łapie dużego ONa Tu widać mega guz I jeszcze ślicznota
  4. Sunia północniak. Cudo. Suńkę koniecznie pokazać na fb. Jeszcze uśmiechnięta i nie stłamszona. Z rudą, kudłatą. Niebieskooka i całuśna. Suczki Ta największa ruda w tybie belga maliniaka.
  5. Suczki Tu jeszcze ON szkielet Pięka, duża, kudłata, przyjazna, ale smutna i chuda.
  6. Czarny z jasną kufą w typie husky. Duży, stary ON z ogromnym guzem na piersi i otwartą raną na łapie. Kolega Andżeli. Dalej za kratą, ale z kolegą. Nie wiem za co kolega beknął.
  7. Psy Tu bardzo stary pies na kwarantannie. Przedświąteczne porządki. Kuleje na prawą przednią łapę, kładzie się jak wielbłąd (spondyloza), szczek mocno trzeszczący, ale serdeczy i przyjazny. Za puchatym wariatem widać onka. Cięzko było zrobić mu zdjęcie, bo rudy szalał. Onek w stanie tragicznym. Uszy na boki, tylne łapy przygięte, zad podwinięy, ogon sztywny, żebra na wierzchu, oblepiony kałem.
  8. Są. Można młotkiem w łeb, można przywiązać w lesie, a pani oddała do schronu. Dobra pani. Misio vel Wolfik to cudo nie pies. Trochę się wydzierał w proteście przeciw jeździe w kontenerze, ale po zostawieniu chłopaków jechał luzem. I tu była eksplozja. Tarzanko w kocykach, skoki, przytulanko. Pół drogi jechał trzymając mi głowę na ramieniu, rozdając buziaki i domagając się głasków. Ma miękkie, delikatne futerko w jeszcze dobrym stanie pomijając zapach. Dobrze, że nie poszedł do budy z Suvi, bo to jest pies domowo-kanapowy. Zupełnie go w budzie nie widzę.
  9. On ma coś z noskiem : (
  10. Jak się widziałam ostatnio z mężem Toli, to doszliśmy do wniosku, że powinniśmy być kierowcami tirów : )
  11. Nie ma problemu. Mogę jechać piątek, sobota, wtorek i środa (18, 18, 21, 22.12.)
×
×
  • Create New...