-
Posts
19188 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
17
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aska7
-
Nie ma już tego dużego, bardzo chudego rudzielca, który był jeszcze miesiąc temu i nie ma pręgusa : (
-
Generalnie to one wszystkie w realu wyglądają o niebo gorzej. O piesku z łapką do amputacji wszystko już powiedziała Jaaga. Ledwo chodzi, bo jak podskakuje na zdrowej, to mu ten kikut na skórze wywija się na wszystkie strony.
-
-
Sunia północniak. Cudo. Suńkę koniecznie pokazać na fb. Jeszcze uśmiechnięta i nie stłamszona. Z rudą, kudłatą. Niebieskooka i całuśna. Suczki Ta największa ruda w tybie belga maliniaka.
-
-
Czarny z jasną kufą w typie husky. Duży, stary ON z ogromnym guzem na piersi i otwartą raną na łapie. Kolega Andżeli. Dalej za kratą, ale z kolegą. Nie wiem za co kolega beknął.
-
Psy Tu bardzo stary pies na kwarantannie. Przedświąteczne porządki. Kuleje na prawą przednią łapę, kładzie się jak wielbłąd (spondyloza), szczek mocno trzeszczący, ale serdeczy i przyjazny. Za puchatym wariatem widać onka. Cięzko było zrobić mu zdjęcie, bo rudy szalał. Onek w stanie tragicznym. Uszy na boki, tylne łapy przygięte, zad podwinięy, ogon sztywny, żebra na wierzchu, oblepiony kałem.
-
Są. Można młotkiem w łeb, można przywiązać w lesie, a pani oddała do schronu. Dobra pani. Misio vel Wolfik to cudo nie pies. Trochę się wydzierał w proteście przeciw jeździe w kontenerze, ale po zostawieniu chłopaków jechał luzem. I tu była eksplozja. Tarzanko w kocykach, skoki, przytulanko. Pół drogi jechał trzymając mi głowę na ramieniu, rozdając buziaki i domagając się głasków. Ma miękkie, delikatne futerko w jeszcze dobrym stanie pomijając zapach. Dobrze, że nie poszedł do budy z Suvi, bo to jest pies domowo-kanapowy. Zupełnie go w budzie nie widzę.
-
Jutro wrzucę
-
Jedzie ze mną
-
Który Misio ?
-
On ma coś z noskiem : (
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Aska7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
-
Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)
Aska7 replied to Ewa Marta's topic in Już w nowym domu
Albo warkocze -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Aska7 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Tylko kasy brak -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Aska7 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
??? -
Brego zamieszkał we własnym domu, z cudownymi ludźmi :)
Aska7 replied to Livka's topic in Już w nowym domu
Samobójca ? -
Po wypadku bezdomna Pikusia z porażonym tyłem prosi o pomoc w BDT/DS
Aska7 replied to Moli@'s topic in Psy do adopcji
Czyli Pikusia na minusie