-
Posts
21476 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by zerduszko
-
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Wet-siostra']Czekam na zmianę tytułu...:mad::p[/quote] Z tym może być problem ;) Wiadomo, ze Klaudia ma ważniejsze rzeczy do roboty niż forum, a dogo to pożeracz czasu :shake: -
Potop to jest to co mi przeszkadza baardzo, ale syf powstały przy okoliczności roztapiania kulek jeszcze bardziej. Ale cóż, ma się pszczoły, ma się miód ;) Niemniej jednak mam często wielką ochotę wygolić od spodu na zero ;)
-
Sznaucer miniaturowy i jego OSTATNIA SZANSA??? JUŻ w DOMU!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ale on jest piękny :loveu::loveu::loveu: Wieczorkiem podmienię zdjęcia. Wygląda faktycznie na duzego, ale może przez to, ze łapki wygolone dodają mu wizualnie cm. I co, mieści się we wzorcu? :lol: Mam nadzieję, że fotorelacje będą częste :p -
[quote name='Szamanka']Osobiście byłam świadkiem rozmowy, w której policjant twierdził, że w sytuacji gdy na oznakowaną tabliczką posesję wchodzi intruz i zaatakuje go nasz pies - możemy mieć z tego powodu duże problemy.[/quote] Niestety obowiązkiem właściciela posesji jest takie zabezpieczenie jej, aby nie tylko pies się nie wydostał, ale żeby nikt nie mógł na nią ot tak wtargnąć. Furtka nie zamknięta na kłódkę/klucz jest jednym z ele. złego zabezpieczenia. To samo jak ktoś moze wsadzić rękę. Ma to podobno uzasadnienie w tym, że pies może sam otworzyćfutrkę skacząc na klamkę, czy wystawić pysk przez szparę, tudzież przechodzień moze się potknać i syt. j/w.
-
Słońce w taką pore roku się nie liczy ;) A już szczególnie śnieg/deszcz przy sznaucerach jest katorga ostateczną :shake: Kicia swietna :loveu:
-
[quote name='bonsai_88']Z charakteru Birma sama z siebie strasznym zadymiarzem nie jest, tylko lubi rządzić i zazwyczaj jak pies próbuje ją zdominować to kończy się to bójką :mad: [/quote] Ja też zauważyła, ze moja suczyna chyba jednak nie lubi zadym :hmmmm: a nawet lepiej sie czuje jak nie musi :diabloti: kłapać mordą. Co ten kliker robi z psami, pies mi zdziadział :shake: Problem mam tylko jak pies staje nad nią, tu jej ciężko zachowac spokój - kompleks niższości czy jak. A Birma "moje" ma zgeneralizowane na życie codzienne czy tylko w sesjach? Moja ładnie odpiera ataki rzucanych smaków, ale jak znajdzie smorda w krzakach, to nie ma siły :shake:
-
Sznaucer miniaturowy i jego OSTATNIA SZANSA??? JUŻ w DOMU!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Jak nocka? Dalej mu wybryki w głowie czy trzymanie krótko zdaje egzamin ;) ?? -
Xena-po wspaniałym tymczasie u Ihabe - W NOWYM DOMU :)
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Ona mi nie wygląda na 6 tyg. tak kruszynka z niej :loveu: Może ona faktycznie dużych psiów ;) -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wychowałam się na wsi, dziadkowie hodowli króliki, więc zanim brałam mojego to miałam jeden warunek: samiec :p Nie jedna taka potworzyca się trafiła, co ciężko ją było nakarmić, a co dopiero napoić, bez kija nie dało rady ;) Ale były i takie, co od pierwszego dnia dawały w gnieździe grzebać, ja zawsze dopajałam te najmniejsze, bo bałam się, ze umrą z głodu - głupota dzieci nie ma granic ;) Takie agresory były wyjatkami, bo dzidkowie nie zostawiali po nich młodych do hodowli. Za to samce, to były takie pieszczochy :loveu: uwielbiały głaskanko bardziej niż moje suczyzny :eviltong: Ale OT :oops: -
Janach sunia poparzona czeka w schronisku potrzebny pilnie chociaż DT
zerduszko replied to iwi10's topic in Już w nowym domu
Mogłoby suni już tam do tego czasu nie być :kciuki: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Króliki to niestety terytorialne bestie. Dlatego lepiej wyciagac do nich łapki poza klatką, a najlepiej nie miec klatki :razz: Z tego powodu w ogóle nie rozumiem, jak można kupic królika dla małego dziecka :shake: -
[quote name='iwona213']zanim domek się znajdzie trzeba ją wyleczyć, zaszczepić, odchudzić, obciąć i wysterylizować, nie sądze ze ktoś ją weźmie w takim stanie :-([/quote] Na odchudzenie to bym szybkie nie liczyła :shake: Moja wetka mi powiedziała, ze u takeigo psa na miesiąć powyżej 0,5 kg to jest za szybko, a ona ze pewnie więcej niż 3 kg musi schudnąć. Ja myslę, ze jak się miłośnik szupów trafi, to ją weźmie w takim stanie. Poszukam coś na bazarek.
-
Sznaucer miniaturowy i jego OSTATNIA SZANSA??? JUŻ w DOMU!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Aaa, nastepnym razem spróbuje - dzięki. Ja to robiłam tak, że kopiowałam posta przed wysłaniem, a potem edytowałam ten zezarty post - ale teraz zapomniała skopiowac :angryy: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Mój królik nie jest agresyny :mad: No może troszkę w stos. do psów :p Do ludzi jest super, do TŻta nie startuje, moczem w niego nie strzela. Ale to pewnie dlatego, ze to samczyk, samice bywaja okropne :angryy: Jak miałam onke w domu na tydzień, to tez kaltke omijała szerokim łukiem :evil_lol: śmiesznie to wyglądało: pies prawie 30 kg ucieka przed królikiem troche ponad kilo. -
To sa najpiekneisze chwile, jak ktoś kto jest na "nie" w stos. do psa zaczyna się tak zachowywać :lol:
-
SZNAUCER OLBRZYM młody a już tak doświadczony - MA DOM :-)
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Powodzonka chłopakowi :multi: -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
zerduszko replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Aparat ozył :multi: Siedze sobie dziś, pełen relaks i nagle słysze, że ktoś mi synusia gania. Lece na złamanie karku, a to ta menda gania Lizke :mad: Śmiała na jego balkon wejść... Sadie przypedziłą co sił w krótkich łapakch, więc i jej się oberwało :evil_lol: Jak już im pokazał, kto tu nosi spodnie, a one sie poddały, to dał im spokój. Służki dwie i król :eviltong: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/152/c6bb848aa7c58d5emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/157/411dafe695308bbemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/156/8592f8f15e3dbd1amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/152/632ed828c10831ebmed.jpg[/IMG][/URL] [B]Klaudia[/B] - może juz czas zmienić tytuł i przenieśc do innego działy?? :razz: -
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
zerduszko replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
[quote name='bonika']Tu na wątku chyba jest dużo b. młodych ludzi - bardzo jest często powtarzane jak kto komu wygarnął, jak kto komu by wygarnął jakby był w podobnej sytuacji - to jak będzie wyglądała przyszłość ? Czy tak powinni rozmawiać ludzie ? [/quote] Osobiście najwiekszy problem mam nei z młodzieżą, ale z osobami w słudznym wieku. Na każdą prośbę reaguja zawsze w stylu Bogusia "Co Ty k** wiesz..." ;) -
SZNAUCER MINI - przerazony schroniskiem MA DOMEK!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Piekny jest :loveu: -
Sznaucer miniaturowy i jego OSTATNIA SZANSA??? JUŻ w DOMU!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam mu ogłoszenia wszczędzie tam gdzie Guciowi, ale mi dogo zeżarło posta :angryy: -
Sznaucer miniaturowy i jego OSTATNIA SZANSA??? JUŻ w DOMU!!!!
zerduszko replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
[url=http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=18988]Og