Jump to content
Dogomania

zerduszko

Members
  • Posts

    21476
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by zerduszko

  1. [quote name='malawaszka']nie boi się burzy, chociaż zauważam, że z wiekiem odczuwa jakiś większy niepokój - nie wiem czy to od Pepy się nauczyła, ale nie ma paniki[/QUOTE] Podczas burzy tez wieje. Biedulka, próbowałaś jakiś dapów, feromonów i innych?
  2. [quote name='malawaszka']no ale wystrzały, burze to mogę zrozumieć - ale kurna wiatr???? to już jakaś psychoza... [/QUOTE] Miałam Ci pisać, że to podobny odchył jak reakcja na strzały czy burzę i tak też się pracuje. A burzy tez się boi?
  3. [quote name='Saththa']mi z koleji ze elzy przy walizkach/plecaku :lol:[/QUOTE] Przy walizce w bagażniku :lol:
  4. Piękne stadko :loveu:
  5. Wygląda jakby w bagażniku leżała, tak mi się skojarzyło ;)
  6. Ależ Ci zazdroszczę :) [url]http://images40.fotosik.pl/1635/6d088349aaa3451cmed.jpg[/url] Słodko wyglądają, dawaj więcej fotasów :)
  7. W sumie... :P Nie ma to jak te zgnębione przez los, najlepiej 10 lat w pseudo ;)
  8. [quote name='malawaszka']dzikus jest wszystkożerny i kradnie mi nagminnie warzywka! :angryy:[/QUOTE] Na własnej piersi wyhodowany :lol:
  9. [quote name='malawaszka']mój kot tez je pomidory i ogórki zielone, to ze mu spadło to był wypadek podczas złodziejstwa...[/QUOTE] Którataka?? [SIZE=1]Moja jest obrażona, bo na kolację mokre było :lol: [/SIZE]
  10. Moja Liz się też tarza intuicyjnie, zawsze jak juz psa wypada wykapać ;) a mi się nie chce. Wypada raz na rok :) Moondre te nasze psiury :)
  11. Masakra, cudo z neigo :) Ukradłabym :D
  12. [quote name='Fides79']no jak głównie używasz kropli i to na obu psach, no to fakt taniej wyjdzie obroża[/QUOTE] Próbowałam używać tańszych obroży, ale bez oczekiwanego rezultatu. Jak ta nie podziała, to się chyba wścieknę ;) Obroże suki noszą na luźno i o ile na tej gładkowłosej ciut znać, to na kubusiu puchatku do trymowania nic a nic ;)
  13. Ja kropię psy przez około 8 miesięcy, +/- raz na miesiąc. Nawet obroża za 80 zł mi się opłaca, bo Klucha to czasem co 3 tygodnie muszę kropić :/ a i tak czasem coś złapie. Jak ta obroża będzie skuteczna, to przy niej zostanę.
  14. [quote name='3 x']do tej pory myślalam, ze portal dogomania, forum i dział PWP skupia głównie ludzi chcących pomagac zwierzętom[/QUOTE] Dogomania skupia miłośników psów, często głównie swojego psa :P A na pwp jest sporo osób chcących pomagać, trochę zaangażowanych, ale znajdą się też chcący pomagać przy okazji - nie rujnując przy tym swojego portfela ;)
  15. [quote name='Fides79']oczywiście polecano nam jeszcze produkty bayera, ale ich cena jest jak dla mnie ciut za wysoka niestety :roll:[/QUOTE] Ja kupiłam teraz tą obrożę [url]http://www.nokaut.pl/pielegnacja-psow/bayer-foresto-obroza-przeciw-pchlom-i-kleszczom-dla-psa-70cm.html[/url] ciut taniej i przedzieliłam na dwa psy, więc wyjdzie naprawdę opłacalnie w porównaniu do kropelek, bo obroża jest na cały sezon, a co najważniejsze nie śmierdzi. Ciekawe czy się sprawdzi.
  16. [quote name='3 x']a szkoda [/QUOTE] Wcale nie szkoda. Na bazarek zaglądają tez osoby nie zaangażowane w pomoc psom. Gdyby nie zaglądały, część rzeczy by się nie sprzedała - ja mam zawsze sporo licytacji pojedynczych. Jeśli coś moim zdaniem jest warte więcej, a towar jest mało chodliwy i np. drogi, to ustalam dodatkowo opcję kup teraz na poziomie jaki mnie satysfakcjonuje i na ogół przedmiot idzie po cenie KT ;) Odpowiednimi zasadami bazarku można pewne praktyki ukrócić, ale nie mogą być przesadzone, bo reżim odstrasza potencjalnych kupujących.
  17. [quote name='__Lara']Tak jak Kuki :) Psiaki z Pszczyny są najlepsze ;)[/QUOTE] Moja księżniczka prawie z Pszczyny, więc też czuję sentyment i uważam, że to najlepsze psy na świecie. Możt to nawet rodzina Masajkowa, bo bardzo podobni ;)
  18. [quote name='Finlora']Niedawno mnie to spotkało i strasznie byłam wkurzona, kiedy ktoś (kto wcześniej w ogóle nie licytował, ani nie pojawił się w ogóle wcześniej na bazarku, żeby chociaż podnieść) przebił mnie o złotówkę, podczas gdy ja byłam gotowa zapłacić za tę rzecz o wiele więcej, bo mi się podobała. Próbowałam sobie tłumaczyć, że nieważne kto, ważne, że na psy, ale i tak byłam wkurzona.[/QUOTE] A kto Ci kazał licytować za minimalną kwotę? Może też liczyłaś, ze zdobędziesz fanta za małą kasę? Śmieszą mnie bardzo tego typu rozważania. Jakie są reguły licytacji każdy wie. Kto każe sprzedającym wystawiać za śmieszne kwoty fanty i wyprzedawać się za bezcen? Kto każe kupującym licytować za wywoławczą mimo iż są w stanie dać więcej za dany fant i/lub przebijać tylko o 1 zł? Jak się komuś nie podoba, to niech się przeniesie np. na allegro i niech zgarnia kokosy za te swoje majątki. Niech pójdzie do złotnika i spróbuje sprzedać pierścionek - nikogo nie będzie obchodziło ile on jest wart... dla sprzedającego :eviltong: Na moim ostatnim bazarku była piękna walka - jedna osoba przebiła samą siebie, bo jej zależało na fancie i wiedziała, że ktoś ją może przebić... w ostatniej minucie o 1 zł :P Bazarek to miejsce, gdzie ludzie kupują fanty, których potrzebują i nie wszyscy mają na celu pomoc psom.
  19. Nie sa takie złe, bywały tu gorsze... na pół głowy czarnego psa robione w domu :lol:
×
×
  • Create New...